Σκοπευτήριο Χανίων

Τα χουμε ξαναπει. Μολις ερθει μια επιτυχια θα δεις πως θα βρεθουν για φωτογραφιες ολοι αυτοι. Οποιος ομως την κανει, ειτε στο τραπ ειτε στο σκητ, ας τους δωσει ενα ραντεβου στο Βολο, εκει που προπονουνται οι Αθηναιοι αθλητες...
 
Βικτωρα μου κ γω ανυπομονω ο δικος μου να δειξει αν θα βγει κυνηγος.
λατρευει τα σκυλια το βράδυ αντι παραμυθια βλεπουμε περιοδικά απο κυηγι κ ψαρεμα.....αλλα φοβατε πολυ την ντουφεκια κ δεν ξερω αν θα το ξεπερασει.
Ενας αχρηστος εριξε κροτιδα το βραδυ του πασχα καθως μπαιναμε στην εκκλησια διπλα μας ακριβως οταν ηταν ενος ετους κ φοβηθηκε το μωρο.
ηταν κ κοντα στα 40-50 ο μαλακας....
Το μονο που σας θερμοπαρακαλω ειναι τα παιδια σας που σας ακολουθουν στο δκοπευτηριο κ στις καταδυσεις.......ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ Κ ΜΑΘΗΜΑ ΕΞΙΣΩΣΗΣ.
ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ γιατι δεν μου δωσε κανεναςνα καταλαβω την σημμασια της προστασιας της ακοης....
Μην ανησυχείς Χρύσανθε και εγώ μικρός 5-6 είχα κροτοφοβία, άμα δεν κοιτούσα τον πατέρα μου την ώρα που έριχνε ταραζόμουν, τώρα και μπόμπα να σκάσει δεν καταλαβαίνω τίποτα.sarcastic.
 
Αύριο πρωί αναχωρώ για το Grand Prix Κρήτης που θα γίνει 25-26 Ιουλίου στο Σκοπευτήριο Χανίων..Πρωτόγνωρη εμπειρία για μένα,πρώτος 200άρης αγώνας και πρώτος "Ευρωπαικός"..Ελπίζω να γεμίσω με εμπειρίες ώστε να τις μοιραστώ μαζί σας στον γυρισμό.. ;)
 
Αύριο πρωί αναχωρώ για το Grand Prix Κρήτης που θα γίνει 25-26 Ιουλίου στο Σκοπευτήριο Χανίων..Πρωτόγνωρη εμπειρία για μένα,πρώτος 200άρης αγώνας και πρώτος "Ευρωπαικός"..Ελπίζω να γεμίσω με εμπειρίες ώστε να τις μοιραστώ μαζί σας στον γυρισμό.. ;)
αν μπορεσω θ ανεβω τ απογευμα για καφεδακι να γνωριστουμε κι ολας.αλλιως θα τα πουμε σαββατο πρωι.θα συνεν.και τον βικτωρα να ερθουμε μαζι αμα μπορει
 
Ελπίζω να γεμίσω με εμπειρίες ώστε να τις μοιραστώ μαζί σας στον γυρισμό..
Και φωτογραφίες και φωτογραφίες ... :) Καλά .shoot., το βράδυ μην πας για .sex hard. και σέρνεσαι την άλλη μέρα .vah..
Καλά να περάσεις ΧριστοforDigweed ... .yelling.
 
Εννοείτε και φώτο..Ντάξει Γιωρίκα ότι πεις! .sarcastic.
Παυλό εννοείτε! ;)
Ευριπίδη θα με πάρει ο Βίκτωρας απο το αεροδρόμιο..Το κανονίζουμε..
Ευχαριστώ τους υπολοίπους!!! .love.
 
200 πιιατα ε???? .shake hands. Αυτα ειναι... .eat. Κ εγω δεν βρισκω κανεναν να ερθει μαζι την Κυριακη να παω μεχρι τον Πυργο να ριξω στον αγωνα γιατι μονος μου δεν πηγαινω με 40 βαθμους... hot sun1
Κοιτα να κανεις πλουσιο ρεπορταζ να μας φτιαξεις... Καταπιασου με οτιδηποτε βρεις... .sarcastic..sex hard.
 
Αύριο πρωί αναχωρώ για το Grand Prix Κρήτης που θα γίνει 25-26 Ιουλίου στο Σκοπευτήριο Χανίων..Πρωτόγνωρη εμπειρία για μένα,πρώτος 200άρης αγώνας και πρώτος "Ευρωπαικός"..Ελπίζω να γεμίσω με εμπειρίες ώστε να τις μοιραστώ μαζί σας στον γυρισμό.. ;)
Κοίτα να το απολαύσεις χωρίς άγχος και θα τα πας υπέροχα:)
Φωτογραφίες πολλές θέλουμε και αν είναι δυνατόν live ανταπόκριση :)
 
Back
Top