Σκοπευτήριο Χανίων

Ωραια εμπειρια οντως, και περιεργως τα σκορ κρατηθηκαν χαμηλα ακομα και σε ατομα πολυ πιο εμπειρα απο μας. Ο ενθουσιασμος αρκετος, η εμπειρια φοβερη, και λογικα θα επαναληφθει συντομα.
 
Ωραια εμπειρια οντως, και περιεργως τα σκορ κρατηθηκαν χαμηλα ακομα και σε ατομα πολυ πιο εμπειρα απο μας. Ο ενθουσιασμος αρκετος, η εμπειρια φοβερη, και λογικα θα επαναληφθει συντομα.
μου φαινετε οτι εσυ ο στελιος κι ο μπαρης μου μονο δικαιολογιες εισαστε.δυστυχως δε μπορουσα να ερθω για να σας δειξω το βραδυνο 25αρι.λαγο ειχε??????? καλο εεεεεεεεεεεεε
 
Κοιτα, στο συγκεκριμενο γηπεδο εχω ξανακανει χαλια ριξιμο. Pull-Mark ηταν στις ταχυτητες του skeet, ειχε νομιζω 2 battue, μια μηχανη οπως την 17 του πρωτου γηπεδου, μια σαν την 11, και 2 τραπ. Ειχε και αλλες που δεν τις θυμαμαι. Ομολογω οτι ζοριστηκα με τα βραδινα πιατακια, ουτε ταχυτητες μπορουσα να υπολογισω ουτε τιποτα. Εγω δεν δικαιολογηθηκα, εριξα οτι ναναι.

Λαγο δεν ειχε, αλλιως θα ειχα κανει μεγαλυτερο σκορ
 
ε ναι μηπως νομιζεις οτι ειμαι η πυθια???????πωπω πω πω δε παλευομαι σημερα ο ανθρωπας.σε καλο να μου βγει.α δυστυχως τη κυριακη δουλευω και θα τα πουμε κατα τις 11
 
Ενταξει, ελα κατα τις 11. Να κανονισω τοτε να παω και γω λιγακι πιο αργα. Φερε και το μικρο για το δευτερο μαθημα ;)
 
Ο μπαμπας του σιγουρα. .sarcastic.
Φιλε μου, ολοι τον καμαρωνουμε, γιατι οπως και να το κανεις εχει την ευκαιρια να ξεκινησει σωστα, και οχι αυτοδιδακτος και να παλευει να διορθωσει λαθη ετων, οπως εμεις.
 
Βικτωρα μου κ γω ανυπομονω ο δικος μου να δειξει αν θα βγει κυνηγος.
λατρευει τα σκυλια το βράδυ αντι παραμυθια βλεπουμε περιοδικά απο κυηγι κ ψαρεμα.....αλλα φοβατε πολυ την ντουφεκια κ δεν ξερω αν θα το ξεπερασει.
Ενας αχρηστος εριξε κροτιδα το βραδυ του πασχα καθως μπαιναμε στην εκκλησια διπλα μας ακριβως οταν ηταν ενος ετους κ φοβηθηκε το μωρο.
ηταν κ κοντα στα 40-50 ο μαλακας....
Το μονο που σας θερμοπαρακαλω ειναι τα παιδια σας που σας ακολουθουν στο δκοπευτηριο κ στις καταδυσεις.......ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ Κ ΜΑΘΗΜΑ ΕΞΙΣΩΣΗΣ.
ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ γιατι δεν μου δωσε κανεναςνα καταλαβω την σημμασια της προστασιας της ακοης....
 
Xρυσανθε εχεις απολυτο δικιο. Ο μικρος του Ευριπιδη με ωτοασπιδες εννοειται πως ριχνει, οχι ετσι. Ο μπαμπας του ειναι πολυ προσεκτικος ετσι και αλλιως
 
Αποψε θα του μαθω τα προστατευομενα ειδη.
εχω ενα χαντερ πασιον με τον σαμπανη εξωφυλλο κ θα του το δειξω.
θα του πω......Αυτό το τριχωτο δεν το ντουφεκαμε.
δεν αξιζει...δεν εχει φαι επανω του .very funny..very funny.
 
Back
Top