Σκοπευτήριο Σχιστού

Συγχαρητήρια σε όλους, όσοι συμμετείχαν! Εγώ, αν και πολύ θα ήθελα να είναι ο πρώτος μου αγώνας, δυστυχώς κοινωνικές υποχρεώσεις (νονός σε βάφτιση ...) δεν μου το επέτρεψαν. Εύχομαι την επόμενη φορά, αν και με το άνοιγμα του κυνηγίου (με το καλό!) θα πρέπει μάλλον να επαναπροσδιορίσω τις προτεραιότητές μου :)
 
Ολα καλα, δοξα τω Θεο..
Ωραια η εμπειρια της πρωτης φορας συμμετοχης σε αγωνα, ε, περισσεψαν 3-4 κουτακια φυσιγγια, ισως την Κυριακη πιουμε παλι τον καφε, συνοδεια 2-3 πουλες..
Οχι τιποτα αλλο, μην τυχον και μεινουμε με την προσμονη της εναρξης, στο χερι....hair.
 
Αυτό είναι το μόνο που σκέφτομαι...πολύ ζέστη σήμερα
Και κατι αλλο δεν ξερω για το απογευμα αλλα οταν εφευγα απο σχιστο η απεναντι λωριδα που παει προς κορινθο ειχε φρακαρει απο κινηση δεν κουνιοτανε κανεις
 
Και κατι αλλο δεν ξερω για το απογευμα αλλα οταν εφευγα απο σχιστο η απεναντι λωριδα που παει προς κορινθο ειχε φρακαρει απο κινηση δεν κουνιοτανε κανεις
κατάλαβα...καμμιά καθημερινή πρωί τότε...αδειούχοι..είμαστε χαχαχ
 
Αύριο πρωί....έχει Σχιστό.... .terror..pray to God..pray to God.. Εάν είναι κάποιος συμφορίτης εκεί...ας βάλει μια φωνή.


View attachment 28805
Βρεθηκαμε σημερα και γνωριστηκαμε απο κοντα. Παρ ολη τη ζεστη ριξαμε μαζι μια πουλα. Ελπιζω να ξαναβρεθουμε.
Χαρηκα για την γνωριμια..
 
Βρεθηκαμε σημερα και γνωριστηκαμε απο κοντα. Παρ ολη τη ζεστη ριξαμε μαζι μια πουλα. Ελπιζω να ξαναβρεθουμε.
Χαρηκα για την γνωριμια..
Χάρηκα και εγώ πολύ. Εννοείται οτι θα ξαναβρεθούμε. Μετά από τόσα χρόνια που είχα να ρίξω τώρα σκοπευω να...κατασκηνώσω στο σκοπευτήριο...να ..ισιώσει και το χέρι πάλι χαχαχ
 
Last edited:
Ξέρω ότι δίνεις (τις περισσότερες φορές) παίρνεις αλλά καμιά γνώμη για αυτές ?
Θα με βγάλουν κανένα πεντάρι χρόνια με ελαφρά χρήση στο σκοπευτήριο ?

View attachment 28825

Βασίλη εγώ έχω αυτές και είμαι πολύ ευχαριστημένος...ίδια μάρκα απλά είναι ηλεκτρονικές..και οι απλές δεν παθαίνουν τίποτα.

WALKERS-GAME-EAR-RAZOR-SLIM-SHOOTER-FOLDING-ELECTRONIC-MUFF-3.jpg
 
Χάρηκα και εγώ πολύ. Εννοείται οτι θα ξαναβρεθούμε. Μετά από τόσα χρόνια που είχα να ρίξω τώρα σκοπευω να...κατασκηνώσω στο σκοπευτήριο...να ..ισιώσει και το χέρι πάλι χαχαχ
Τα έκαψες έμαθα , έχει τραπ το Σχιστό ;
 
Τα έκαψες έμαθα , έχει τραπ το Σχιστό ;
Σιγά σιγά Δημήτρη...να ξαναβρούμε τα πατήματα μας....έριξα sporting για να δω το όπλο και να προχωρήσω σε μικρορυθμίσεις...έχει και trap από ότι μου έχουν πει αλλά δεν υπήρχε ...παρέα..
 
Σιγά σιγά Δημήτρη...να ξαναβρούμε τα πατήματα μας....έριξα sporting για να δω το όπλο και να προχωρήσω σε μικρορυθμίσεις...έχει και trap από ότι μου έχουν πει αλλά δεν υπήρχε ...παρέα..
Κωστα θέλω να σε γνωρίσω από κοντά κ να ρίξουμε κ παρεα , θα ανεβω συντομα κ θα βρεθουμε, θα παρουμε κ τον Χάνκοκ τον Άρη
 
Back
Top