Σκοπευτήριο Σχιστού

Κωστα θέλω να σε γνωρίσω από κοντά κ να ρίξουμε κ παρεα , θα ανεβω συντομα κ θα βρεθουμε, θα παρουμε κ τον Χάνκοκ τον Άρη
Όποτε θέλεις Δημήτρη. Χαρά μου. Από την ερχόμενη Δευτέρα και μέχρι 24 Ιουλίου θα είμαι Αθήνα. Μετά δικαιούμαι και εγώ διακοπές...πρόθεση μου είναι να κάτσω μέχρι και Δεκέμβριο Ελλάδα...οπότε να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν και κυνήγι μπορούμε να κανονίσουμε και με άλλα παιδιά από το φόρουμ. (είπα...παιδιά ...για να ξεχνιόμαστε για τα 47 έτη που πέρασαν...χαχα).
 
Σιγά σιγά Δημήτρη...να ξαναβρούμε τα πατήματα μας....έριξα sporting για να δω το όπλο και να προχωρήσω σε μικρορυθμίσεις...έχει και trap από ότι μου έχουν πει αλλά δεν υπήρχε ...παρέα..
Πως το βλέπεις το εργαλείο!
Και πάλι καλοτούφεκο!
 
Όποτε θέλεις Δημήτρη. Χαρά μου. Από την ερχόμενη Δευτέρα και μέχρι 24 Ιουλίου θα είμαι Αθήνα. Μετά δικαιούμαι και εγώ διακοπές...πρόθεση μου είναι να κάτσω μέχρι και Δεκέμβριο Ελλάδα...οπότε να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν και κυνήγι μπορούμε να κανονίσουμε και με άλλα παιδιά από το φόρουμ. (είπα...παιδιά ...για να ξεχνιόμαστε για τα 47 έτη που πέρασαν...χαχα).
Η ιδέα για κυνήγι με άτομα από το φόρουμ είναι πολύ ωραία .
 
Σημερα ειχε καφε και μια πουλα με τον Κωστα (Koszaf ), ο οποιος δοκιμαζει το οπλο του.
Αερακι ειχε, ευτυχως, κοσμος λιγος.
Δυστυχως, λογω προβληματων, ακυρο το αυριανο ραντεβου Κωστα.. Καταλαβαινεις νομιζω..
 
Σημερα ειχε καφε και μια πουλα με τον Κωστα (Koszaf ), ο οποιος δοκιμαζει το οπλο του.
Αερακι ειχε, ευτυχως, κοσμος λιγος.
Δυστυχως, λογω προβληματων, ακυρο το αυριανο ραντεβου Κωστα.. Καταλαβαινεις νομιζω..
Καλησπέρα. Ναι δροσιά είχε σήμερα ευτυχώς. Ήπιαμε τον καφέ μας. Με το καλό και την επόμενη.
 
Προπόνηση σήμερα με καλή παρέα (@SpyrosBrowning & @Εγγλεζος) και το πρώτο μου 25άρι! Αναμφίβολα μια μέρα που θα τη θυμάμαι..
Ωραια περασαμε με οικογενειακο κλιμα πλεον καθε φορα που βρισκομαστε.
Εριξα μια αθλια πουλα και 2 ψιλοκαλες ενω ο "25 straight" Λεωνιδας ξορκισε τους δαιμονες του αυτο το μεσημερι της Κυριακης.
Δημητρη σ ευχαριστουμε και δημοσια για τα μπρελοκ!
 
Ωραια περασαμε με οικογενειακο κλιμα πλεον καθε φορα που βρισκομαστε.
Εριξα μια αθλια πουλα και 2 ψιλοκαλες ενω ο "25 straight" Λεωνιδας ξορκισε τους δαιμονες του αυτο το μεσημερι της Κυριακης.
Δημητρη σ ευχαριστουμε και δημοσια για τα μπρελοκ!
Με 4 ώρες ύπνο και πρωινό μπάνιο στη θάλασσα, είχες βάλει ψηλά τον πήχη και νομίζω πήγες καλύτερα απ' όσο γράφεις. Εξάλλου για εμάς μετράει περισσότερο να πέφτει το θήραμα παρά να σπάει ο δίσκος και εκεί είμαι σίγουρος ότι διαπρέπεις!
 
Με 4 ώρες ύπνο και πρωινό μπάνιο στη θάλασσα, είχες βάλει ψηλά τον πήχη και νομίζω πήγες καλύτερα απ' όσο γράφεις. Εξάλλου για εμάς μετράει περισσότερο να πέφτει το θήραμα παρά να σπάει ο δίσκος και εκεί είμαι σίγουρος ότι διαπρέπεις!
μακαρι να μας αφησουν να κυνηγησουμε φετος, το να βγαινουν πουπουλα μετα την ντουφεκια εχει αλλη χαρη
 
Ωραία ήταν .....γνώρισα και τον george s k . Ρίχνει πολύ καλά και το dt11 κουκλί. Έτσι πέρασε και το απόγευμα...


ο γιος...ήθελε να με φωτογραφίσει.... .yel. .yel.
View attachment 29437

Μοντελάκι ο Κώστας και καφτήρι ,
Μιά χαρά ήταν ,και παρά τον καύσωνα είχε ένα δροσιστικό αεράκι σούπερ. Αφού και στο ανοιχτό που ρίξαμε δεν μας χάλασε καθόλου.
Άν ο Κώστας δεν είχε γράψει το nick του στο γιλέκο δεν θα τον αναγνώριζα εννοείται.
Άντε εκείνα τα ρούχα θα έλθουν καμμιά φορά να γνωριζόμαστε ??
ο @Vasilis ακούει ???? .think. .think.
 
Back
Top