Σκοπευτήριο Πυργετού (ΩΡΙΩΝ)

Δυστυχώς δεν μπόρεσα ούτε αυτή τη φορά να πάω για να γνωρίσω και να απολαύσω αυτό το καταπληκτικό σκοπευτήριο ( όπως λένε όλοι ).
Ο αγώνας από ότι είδα με μικρή συμμετοχή , φαντάζομαι παράγοντες όπως η εποχή και ο κορωνοιός έπαιξαν καταλυτικό ρόλο.
Όπως το περίμενα ο φίλος μου ο caesar πρώτη θέση , αν και κοιτώντας τα νούμερα νομίζω ότι δεν ήταν σε καλή μέρα ( ας μας πει ο ίδιος ..... )

RES 1.JPG
RES 2.JPG

η βράβευση στην OPEN

GEORGE APOST CER OPEN.jpg

εδώ πριν την βολή ...........
GEORGE APOST LOOKING.jpg

και εδώ στο κάλεσμα ...........

GEORGE APOST READY.jpg

πάντως αν και ο επόμενος αγώνας "βαφτεί" με τα χρώματα του HL νομίζω ότι εκείνη η ομάδα που λέγαμε , πρέπει να φτιαχτεί και να παίρνει το πρωτάθλημα έτσι για πλάκα....................;););)

Gerry ........... ακούς ?????
 
Γιώργη ευχαριστώ για το "αφιέρωμα" :p κρίμα που δεν μπόρεσες να είσαι μαζί μας. Όσο για το σκορ, μη καλομαθαίνουμε κιόλας στα 90+ δεν γίνονται αυτά συνέχεια :p. Όντως λίγες συμμετοχές σε μια δύσκολη βέβαια εποχή στο κατά τα άλλα πανέμορφο σκοπευτήριο του Πυργετού με τα γήπεδα μέσα στο πράσινο σε ένα γενικά καλοστημένο και απαιτητικό αγώνα. Στον επόμενο διασυλλογικό γιατί όχι θα μπορούσαμε να κατέβουμε μια ΗL Team να τους τρομάξουμε ολους :D:D:D
 
Συγχαρητήρια παιδιά και ειδικά στον Γιώργο που βγήκε και πρώτος. Πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα έξω απο τον πυργετο και λεω κάπου εδω είναι και το σκοπευτήριο. Αλλα είχα πολύ ταξίδι μπροστά μου και δεν έκανα στάση. Κάποια μέρα ελπίζω να το επισκεφθώ.
 
Γιώργη ευχαριστώ για το "αφιέρωμα" :p κρίμα που δεν μπόρεσες να είσαι μαζί μας. Όσο για το σκορ, μη καλομαθαίνουμε κιόλας στα 90+ δεν γίνονται αυτά συνέχεια :p. Όντως λίγες συμμετοχές σε μια δύσκολη βέβαια εποχή στο κατά τα άλλα πανέμορφο σκοπευτήριο του Πυργετού με τα γήπεδα μέσα στο πράσινο σε ένα γενικά καλοστημένο και απαιτητικό αγώνα. Στον επόμενο διασυλλογικό γιατί όχι θα μπορούσαμε να κατέβουμε μια ΗL Team να τους τρομάξουμε ολους :D:D:D

Συγχαρητηρια και από δω Γιωργάρα! Προσοχή όσοι πάτε σε αυτό το σκοπευτήριο κινδυνεύετε να πουλήσετε σπίτια αμάξια γυναίκες κλπ κλπ!
 
Συγχαρητηρια και από δω Γιωργάρα! Προσοχή όσοι πάτε σε αυτό το σκοπευτήριο κινδυνεύετε να πουλήσετε σπίτια αμάξια γυναίκες κλπ κλπ!
Ευχαριστώ Gerry! ξεκινήστε να δίνεται τις γυναίκες πρώτα!!! και εξοικονόμηση χρημάτων και μεγαλύτερα σκορ εγγυημένα!!!
 
2020 09 27 PIRGETOS RES.jpg

δυστυχώς οι επιπτώσεις από τον κορωνοιό φαίνεται ότι θα μας συντροφεύουν για καιρό και το αγαπημένο μας άθλημα δεν θα μπορούσε να αποτελέσει εξαίρεση.
17 συμμετοχές σε ένα περιβάλλον που θα μπορούσε κάλλιστα να έχει 100 , και πάλι κρίμα.

Σχεδόν ένα χρόνο πριν , σε ανύποπτη στιγμή μου έλεγε ένας στο χώρο.
- Εκείνα τα δύο παιδιά στη Λάρισσα , ο Γιώργος και ο Κυριάκος ( Γιώργος Αποστολίδης , Κυριάκος Καριπίδης σ.σ.) εκτός από και γαμώ τα άτομα είναι και απίστευτα ντουφέκια.
Ο Γιώργος είναι πιό σταθερός , ο Κυριάκος έχει πιό πολλά σκαμπανεβάσματα , αλλά αδελφέ μου άμα βρεθεί στη μέρα του , τρίβεις τα μάτια σου.

Τότε δεν τους ήξερα και η κουβέντα πέρασε έτσι. Φέτος τους γνώρισα και τους δύο και επιβεβαιώνω στο ακέραιο την κουβέντα του φίλου πριν ένα χρόνο.
Φοβερά άτομα - και φοβερά τουφέκια ( δύσκολος συνδυασμός σ.σ.) και αισθάνομαι και χαρά και τιμή που τους γνωρίζω.

Εδώ λοιπόν φαίνεται ότι ο Κυριάκος "βρέθηκε" σε μέρα και τα πήρε όλα και έφυγε με ένα 95άρι , ενώ ο Γιώργος σταθερός πάντα έγραψε 92 ( και ας λέει ότι δεν είναι εύκολο το 90+ , για άλλους ναι ρε CAESAR για εσένα όχι .)
Μπράβο ρε παιδιά , πάντα τέτοια και σας περιμένουμε στα Ψαχνά την Κυριακή.

Υ.Γ. ρε συ Γιώργο δεν τον γράφεις και τον Κυριάκο στο H/L να κάνουμε εκείνη την ομαδούλα που λέγαμε ..χεχεχε
 
d
Συγχαρητήρια στα παιδιά και στον Κυριακο και στον Γιώργο αλλά και σε όλους που πήραν μέρος.. @george s k δεν έχεις πάει Πυργετό;
δυστυχώς όχι , όλο κάτι γίνεται και δεν βγαίνει το έργο.
που θα πάει όμως κάποια στιγμή θα πάω ( Θεού θέλοντος ......... βεβαίως - βεβαίως )
 
View attachment 16579

δυστυχώς οι επιπτώσεις από τον κορωνοιό φαίνεται ότι θα μας συντροφεύουν για καιρό και το αγαπημένο μας άθλημα δεν θα μπορούσε να αποτελέσει εξαίρεση.
17 συμμετοχές σε ένα περιβάλλον που θα μπορούσε κάλλιστα να έχει 100 , και πάλι κρίμα.

Σχεδόν ένα χρόνο πριν , σε ανύποπτη στιγμή μου έλεγε ένας στο χώρο.
- Εκείνα τα δύο παιδιά στη Λάρισσα , ο Γιώργος και ο Κυριάκος ( Γιώργος Αποστολίδης , Κυριάκος Καριπίδης σ.σ.) εκτός από και γαμώ τα άτομα είναι και απίστευτα ντουφέκια.
Ο Γιώργος είναι πιό σταθερός , ο Κυριάκος έχει πιό πολλά σκαμπανεβάσματα , αλλά αδελφέ μου άμα βρεθεί στη μέρα του , τρίβεις τα μάτια σου.

Τότε δεν τους ήξερα και η κουβέντα πέρασε έτσι. Φέτος τους γνώρισα και τους δύο και επιβεβαιώνω στο ακέραιο την κουβέντα του φίλου πριν ένα χρόνο.
Φοβερά άτομα - και φοβερά τουφέκια ( δύσκολος συνδυασμός σ.σ.) και αισθάνομαι και χαρά και τιμή που τους γνωρίζω.

Εδώ λοιπόν φαίνεται ότι ο Κυριάκος "βρέθηκε" σε μέρα και τα πήρε όλα και έφυγε με ένα 95άρι , ενώ ο Γιώργος σταθερός πάντα έγραψε 92 ( και ας λέει ότι δεν είναι εύκολο το 90+ , για άλλους ναι ρε CAESAR για εσένα όχι .)
Μπράβο ρε παιδιά , πάντα τέτοια και σας περιμένουμε στα Ψαχνά την Κυριακή.

Υ.Γ. ρε συ Γιώργο δεν τον γράφεις και τον Κυριάκο στο H/L να κάνουμε εκείνη την ομαδούλα που λέγαμε ..χεχεχε
Έχει δίκιο ο Gerry... Κύριος με το Κ κεφαλαίο!!! Ευχαριστούμε πολύ, η εκτίμηση είναι αμοιβαία. Ο Κυριάκος φοβερός την Κυριακή δεν μας άφησε περιθώρια σε καμιά στιγμή του αγώνα, πρώτος από την αρχή μέχρι το τέλος.
 
d

δυστυχώς όχι , όλο κάτι γίνεται και δεν βγαίνει το έργο.
που θα πάει όμως κάποια στιγμή θα πάω ( Θεού θέλοντος ......... βεβαίως - βεβαίως )
Να που βγήκε το έργο!

Συγχαρητήρια @george s k , @Caesar & @BeReT aKa RoBo για την εξαιρετική εμφάνιση!!!
 
Back
Top