Σκοπευτήριο Πυργετού (ΩΡΙΩΝ)

Μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες, συγχαρητηρια στους πρωτους αλλα κ πολλα μπραβο στο Γερασιμο που φετος τα παει πολυ καλα... .shake hands..shake hands..shake hands.
 
Συγχαρήτήρια σε όλα τα παιδια που μεσα απο την προσπάθεια που κάνουν εχουν καταφέρει να κάνουν ευρέως γνωστό το υπέροχο άθλημα του σπόρτινκ στην χώρα μας και αν βοηθήσει και η πολιτεια με το να απλουστευσει τις διαδικασίες αδειοδότησης των υπαρχόντων μη ενεργών αλλα΄και των υπο κατασκευή σκοπευτηρίων το άθλημα αυτό θα ανθίσει στην χώρα μας. Υπάρχει πολυ καλο εμψυχο υλικό που μπορει να μεταφερει την γνωση σε ενδιαφερόμενους αθλητές αρκει να μπορουν οι ανθρωποι που ενδιαφέρονται να έχουν πρόσβαση σε χώρους προπόνησης.Το κλίμα μας καθως και τα τοπια που εχουν φτιαχθει σκοπευτήρια η μπορουν να κατασκευαστουν στην Ελλάδα είναι μοναδικα δεν έχουν να ζηλέψουν αντίστοιχα της Ευρώπης και μπορει ευκολα να προσελκύσουν και τουρισμο αν διoργανώνονται αγώνες διεθνείς οπως στην Ρόδο ας πουμε.Συγχαρητήρια Γεράσιμε εχεις πολυ μελλον αγόρι μου να το θυμάσαι αυτό , και συγχαρητήρια και στον Γιώργο τον Ψυλλάκη που αποδεικνυει καθε φορά πως είναι σταθερη αξία στο αθλημα αυτό. Σορυ για την φλυαρία μου αλλα ενθουσιάζομαι οταν βλέπω τετοιες καλές ειδήσεις.
 
Last edited:
Μπαρβο Γεράσιμε για τη προσπάθεια και το αποτέλεσμα.
Μπράβο και στους δύο αθλητές της Κέρκυρας για την πολλή καλή επίδοση τηρουμένων των συνθηκών στο σκοπευτήριο μας.
 
Μπράβο λεβεντάκο Gerry για την σταθερά ανοδική [πορεία σου και ένα μεγάλο μπράβο και στον Γιώργο για την πρωτιά.
 
Προετοιμαζόμαστε για το μεγαλύτερο Ελληνικό Grand Prix που θα γίνει στο σκοπευτήριο Πυργετού στις 6-7 Αυγούστου..Μέχρι στιγμής έχει 105 συμμετοχές οι όποιες 80 εξ αυτών είναι Ελληνικές! Είναι το μεγαλύτερο event Compak που θα γίνει στην χώρα μας καθώς θα φιλοξενήσει και κάποια μεγάλα ονόματα από τον χώρο του εξωτερικού! Εννοείτε η Max Gear θα δώσει το παρών όπως και άλλες εταιρίες του χώρου..

 
Για να ειμαι ειλικρινης κ επειδη θα ανεβει ενας φιλος κ μου το προτεινε, το σκεφτομουν να παρω συμμετοχη ετσι για την εμπειρια κ επειδη γουσταρω το σκοπευτηριο οπως το βλεπω, αλλα αρκετα τα εξοδα αν τα γραψεις σε χαρτι κ προτιμω να τα επενδυσω σε πιο "κυνηγετικη" εξορμηση...
Θα ειναι πολυ ωραια εμπειρια παντως...
 
Για να ειμαι ειλικρινης κ επειδη θα ανεβει ενας φιλος κ μου το προτεινε, το σκεφτομουν να παρω συμμετοχη ετσι για την εμπειρια κ επειδη γουσταρω το σκοπευτηριο οπως το βλεπω, αλλα αρκετα τα εξοδα αν τα γραψεις σε χαρτι κ προτιμω να τα επενδυσω σε πιο "κυνηγετικη" εξορμηση...
Θα ειναι πολυ ωραια εμπειρια παντως...

A ρε τρίχα! .very funny.
 
Τι γελας ρε μοντελε? .buy.
Αμα ειναι να χαλασω 500 ευρω, ας ανεβω ακομα μια φορα στον Εβρο... Θα ξεχειμωνιασουμε επανω ετσι οπως το παμε φετος... .my man.

Δεν τον βαρέθηκες αυτόν τον Έβρο κάνε και κάτι διαφορετικό ρε παιδάκι μου! Εγω μάλλον φέτος δεν θα βγάλω άδεια..
 
Το κυνηγι δεν το βαριεμαι ποτε φιλε... Μακαρι να ημουν εισοδηματιας κ να να μπορουσα να κυνηγαω συνεχεια κ σε ολη την Ελλαδα...

Και με την βοήθεια του Θεού όταν φτάσεις στα βαθειά γεράματα Αρη να γράψεις κι ένα βιβλίο με όλες σου τις αναμνήσεις όπως ο Μουζακης . Μόνο που το δικό σου θα έχει και πολύ πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Υγεία Αρη και τόσο που μπορούμε καλά είναι..shake hands..shake hands.
 
Και με την βοήθεια του Θεού όταν φτάσεις στα βαθειά γεράματα Αρη να γράψεις κι ένα βιβλίο με όλες σου τις αναμνήσεις όπως ο Μουζακης . Μόνο που το δικό σου θα έχει και πολύ πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Υγεία Αρη και τόσο που μπορούμε καλά είναι..shake hands..shake hands.
Σε ευχαριστω αλλα οσο κ αν προσπαθησουμε δεν θα τους "πιασουμε" ποτε αυτους τους ανθρωπου σε κυνηγετικο πλουτο... Καλα να ειμαστε να μπορουμε να βγαινουμε κ ολα τα αλλα ερχονται... .shake hands.
 
Σε ευχαριστω αλλα οσο κ αν προσπαθησουμε δεν θα τους "πιασουμε" ποτε αυτους τους ανθρωπου σε κυνηγετικο πλουτο... Καλα να ειμαστε να μπορουμε να βγαινουμε κ ολα τα αλλα ερχονται... .shake hands.

Έτσι ακριβώς.!!!!!!!!!!!!.shake hands.
 
Το κυνηγι δεν το βαριεμαι ποτε φιλε... Μακαρι να ημουν εισοδηματιας κ να να μπορουσα να κυνηγαω συνεχεια κ σε ολη την Ελλαδα...
και όμως φιλε , μπορει να παθεις τετοια καψουρα με το σκοπευτηριο που μετα δεν θα σε συγκινει κανενα κυνυγι , είναι μεχρι να βρεις αυτό που θα σου πατησει το κουμπι στο μυαλο σου , δεν ξερω ακριβως τι είναι στον καθενα αυτό , αλλα να εισαι σιγουρος ότι υπαρχει
 
v7h8hi.jpg
 
A ρε τρίχα! .very funny.

λογιστης ειναι ρε ,δουλεια του!!!
.big smile..big smile.


Το κυνηγι δεν το βαριεμαι ποτε φιλε... Μακαρι να ημουν εισοδηματιας κ να να μπορουσα να κυνηγαω συνεχεια κ σε ολη την Ελλαδα...

γιατι τι εισαι?? δινεις αλλη οψη εξωτερικως...yelling..yelling.

Τι γελας ρε μοντελε? .buy.
Αμα ειναι να χαλασω 500 ευρω, ας ανεβω ακομα μια φορα στον Εβρο... Θα ξεχειμωνιασουμε επανω ετσι οπως το παμε φετος... .my man.


με τα μισα σου εχω εναρξη δυνατη σκοπια, 01-08 εναρξη ,να ξεκαπνισεις....buy..buy.
ασοψατε η κατασταση μου αλλιως θα φτιαχνα βαλιτσα τωρα..
 
Back
Top