Σκέφτομαι να αγοράσω...

Μόλις είδα ένα βίντεο με τα "καινούρια" mp155 της baikal. Φαίνεται να τα συμμάζεψαν αρκετά κυρίως σε εμφάνιση. Αν ποτέ έρθουν είναι σίγουρα στη λίστα μου.
Παραθέτω υλικό προς περιεργασία και από το επίσημο σαϊτ.
Link youtube :

Φωτογραφίες:
Screenshot_20230427-150815_Adobe Acrobat.jpgScreenshot_20230427-150822_Adobe Acrobat.jpg
 
Άραγε από γειτονικές χώρες (π.χ. Βουλγαρία) να μπορεί να αγοράσει κάποιος ένα τέτοιο ολοκαίνουριο όπλο εσοδείας 2022-2023 άς πούμε;


Αυτό με την κάννη Lancaster μου άρεσε επίσης σαν ιδέα (υλοποίηση παλιάς πατέντας σε σύγχρονο αυτογεμές) αλλά μάλλον κι αυτό θα απαγορεύεται εδώ.
 
Μόλις είδα ένα βίντεο με τα "καινούρια" mp155 της baikal. Φαίνεται να τα συμμάζεψαν αρκετά κυρίως σε εμφάνιση. Αν ποτέ έρθουν είναι σίγουρα στη λίστα μου.
Παραθέτω υλικό προς περιεργασία και από το επίσημο σαϊτ.
Link youtube :

Φωτογραφίες:
View attachment 71209View attachment 71210
Aυτες οι χοντρές πάπιες πολύ μου τη σπάνε
 
Να καταλαβαίνεις ότι κρατάς όπλο....όχι σαν εκείνες τις ψεύτικες τις μπενέλλες...🤣🤣
Έτσι φίλε. Αυστηρά αντρικό όπλο. Το παίρνεις όπως παίρνεις την απόφαση να πηδήξεις από C130, μια ανάσα και καμία σκέψη. ΟΥΑ😂
Με μια λέξη :

кавла !

(Κυριλλικό αλφάβητο)
 
Μόλις είδα ένα βίντεο με τα "καινούρια" mp155 της baikal. Φαίνεται να τα συμμάζεψαν αρκετά κυρίως σε εμφάνιση. Αν ποτέ έρθουν είναι σίγουρα στη λίστα μου.
Παραθέτω υλικό προς περιεργασία και από το επίσημο σαϊτ.
Link youtube :

Φωτογραφίες:
View attachment 71209View attachment 71210
Έχει επηρεαστεί από τουρκομπραουνιγκ.
 
Μόλις είδα ένα βίντεο με τα "καινούρια" mp155 της baikal. Φαίνεται να τα συμμάζεψαν αρκετά κυρίως σε εμφάνιση. Αν ποτέ έρθουν είναι σίγουρα στη λίστα μου.
Παραθέτω υλικό προς περιεργασία και από το επίσημο σαϊτ.
Link youtube :

Φωτογραφίες:
View attachment 71209View attachment 71210
Να καταλαβαίνεις ότι κρατάς όπλο....όχι σαν εκείνες τις ψεύτικες τις μπενέλλες...🤣🤣

Πάρε όμως και μια φθηνή Benelli, μην είσαι τσίπης, ... έτσι για ασφάλεια ρε παιδί μου ... 🤣
 
Aυτες οι χοντρές πάπιες πολύ μου τη σπάνε
Νικο καλησπερα ,ειναι εκτος θεματος αυτο που σε ρωταω απλα μου εκανε εντυπωση η σημαια που εχεις βαλει δεν την εχω ξαναδει, Ποιας περιοδου ειναι?
 
Νικο καλησπερα ,ειναι εκτος θεματος αυτο που σε ρωταω απλα μου εκανε εντυπωση η σημαια που εχεις βαλει δεν την εχω ξαναδει, Ποιας περιοδου ειναι?
Η πραγματική Κρητική σημαία που πρότειναν οι κρητικοι για την ανεξαρτησία της Κρήτης που όμως ποτέ δεν πέρασε. Την άλλη με το κόκκινο αστέρι την είχε προτείνει ο σουλτάνος.
 
Νικο καλησπερα ,ειναι εκτος θεματος αυτο που σε ρωταω απλα μου εκανε εντυπωση η σημαια που εχεις βαλει δεν την εχω ξαναδει, Ποιας περιοδου ειναι?
Eιναι η σημαία που πρότειναν οι Κρητικοί και απορρίφθηκε από όλες τις μεγάλες δυνάμεις και την Τουρκία
 
Back
Top