Σκέφτομαι να αγοράσω...

Η εταιρεία είναι κάθετη! Οι θερμοκρασίες και οι πιέσεις σε αυτό το σημείο της θαλάμης είναι τόσο μεγάλες που οι οπές καθαρίζουν τέλεια από τον ίδιο τον πυροβολισμό.

Προσωπικά δεν άντεξα αρκετό καιρό με αυτό το όπλο για να επιβεβαιώσω ή να διαψεύσω τον ισχυρισμό.
Δεν έχεις την κατάλληλη υπομονή δάσκαλε
 
Αν πάρεις v3 και σου βουλωσουν οι τρύπες θα σου στείλω τουμποφλο Ρεμί.
Φαγώθ'κις ...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👁️

Θα πάρω έναν κορμό για την 1187 (540€) που σκοτώνει σαν χάρος στους μείον 20, και θα μου έρθει πιο φθηνά.
Το θέμα είναι αν αξίζει τον κόπο.
Για εμένα δεν αξίζει, για αυτό την έχω παροπλήσει και την έχω σαν εφεδρική.
Την πουλάω σε όποιον πιστεύει σε μαγικές κάνες ... 1000€ :cool:
 
Φαγώθ'κις ...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👁️

Θα πάρω έναν κορμό για την 1187 (540€) που σκοτώνει σαν χάρος στους μείον 20, και θα μου έρθει πιο φθηνά.
Το θέμα είναι αν αξίζει τον κόπο.
Για εμένα δεν αξίζει, για αυτό την έχω παροπλήσει και την έχω σαν εφεδρική.
Την πουλάω σε όποιον πιστεύει σε μαγικές κάνες ... 1000€ :cool:
Τσαπρρρρρρρ ρεεεεειιιιιιι
 
Για πείτε μου τώρα βρε λεβέντες ... καλά τα λένε αυτοί για καθαρισμούς 1-2 φορές τον χρόνο στα πιστόνια (by the book).
Γιατί να μην κάνω και καθαρισμό 1-2 φορές τον χρόνο στην κάνη ????? .very shoked.
Με αέρια έρχεται σε επαφή το ένα, με αέρια και το άλλο.
Τι αλλάζει ?
Ερώτηση κάνω.

Έχουν διαφορετικά μέταλλα ?
Εδώ το nitro επηρεάζει μέχρι και το χρώμιο ....
Εγώ Βασίλη, όντως μία δυο φορές το χρόνο κάνω καθαρισμό. Στα αχρωμείωτα πάντα. Οι κάνες τους μέσα είναι καθρέφτες. Δεν παθαίνουν τίποτα. Στα χρωμιομένα, 1 φορά τον χρόνο. Απλά όμως όταν εχουν βραχεί, δεν τα κλείνω σε θήκες, παρά τα αφήνω να στεγνώσουν και τα περνάω εξωτερικά με ένα λαδωμένο πανί πολύ επιδερμικά.
 
Θ
Έπρεπε να την πάρεις ...
Θα πάρω μια που ο κωνος θα σταματάει πριν το τσοκ 5 πόντους με αυλό 18.523478 κανη από μέταλο του παλιατζή στο Σχιστό και τσοκ ένα φίλτρο λαδιού ωραίο μακρόστενο σσσ(δουλευει και σαν σιγαστήρας).Και όλα θα τα βάλω πάνω σε ένα κορμό m2 xaxaxa
 
Φαγώθ'κις ...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👁️

Θα πάρω έναν κορμό για την 1187 (540€) που σκοτώνει σαν χάρος στους μείον 20, και θα μου έρθει πιο φθηνά.
Το θέμα είναι αν αξίζει τον κόπο.
Για εμένα δεν αξίζει, για αυτό την έχω παροπλήσει και την έχω σαν εφεδρική.
Την πουλάω σε όποιον πιστεύει σε μαγικές κάνες ... 1000€ :cool:
Ότι πιάνεις στα χέρια σου φεύγει από το μαγικό κόσμο είσε εξορκιστής και όλα ισιωνουν π.χ 1187=m2 του Βασίλη και δύο.
 
1187=m2 του Βασίλη και δύο.
Βλέπω, .... έχουν ξεκ@λοθεί όλοι να ποστάρουν δοκιμές με τα υπερόπλα τους με τα ίδια φυσίγγια και στην ίδια απόσταση για να με πείσουν ότι κάνω λάθος 🤣

ΟΛΑ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ !!!!!!!! 🤪
 
Βλέπω, .... έχουν ξεκ@λοθεί όλοι να ποστάρουν δοκιμές με τα υπερόπλα τους με τα ίδια φυσίγγια και στην ίδια απόσταση για να με πείσουν ότι κάνω λαθος 🤣

ΟΛΑ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ !!!!!!!! 🤪
Εγώ ένα όπλο της σειράς έχω. Τα υπερόπλα τα πούλησα. Όποτε βρεθούμε τα στήνουμε τα κατσαρολια μας.😉
 
Εγώ ένα όπλο της σειράς έχω. Τα υπερόπλα τα πούλησα. Όποτε βρεθούμε τα στήνουμε τα κατσαρολια μας.😉
Με θες παρέα ; 😍
Θα έχω εκπρόσωπο τον Νίκο όταν βρεθείτε.
36,5μ gamebore #5 και ένα Lambro μπλε #6 με ότι ονομαστικό τσοκ θέλεις.
Πόσταρέ τα, θα τα φτιάξω εγώ.
 
Με θες παρέα ; 😍
Θα έχω εκπρόσωπο τον Νίκο όταν βρεθείτε.
36,5μ gamebore #5 και ένα Lambro μπλε #6 με ότι ονομαστικό τσοκ θέλεις.
Πόσταρέ τα, θα τα φτιάξω εγώ.
Έχεις δει τι σίδερο έχει ο παφυλας στο λαμπρο μπλε;;;
Μην το συγκρίνεις με το gamebore.
Το μπλε είναι κλασεις ανώτερο.
 
Τώρα (κατά παρέκκλιση) μιλάω σοβαρά ... οι τρύπες πως ξεβουλώνουν ?
Σίγουρα δεν είναι πολλές για να βουλώνουν μερικές.

Θα το δείξει η νεκροψία (ο καιρός) τι προβλήματα θα βγάλουν.
Ότι προβλήματα ήταν να βγάλουν τα έχουν βγάλει. Το M4 υπηρετεί σε σώματα ασφαλείας και τους USMC, επίσης το έχουν σκοπευτές και κυνηγοί. Το ίδιο και τα ρεμι, μην κοιτάς εδώ που δεν έχουν την προβολή που χρειάζεται ώστε να τα επιλέξουν ( εδώ φταίει 100% ο αντιπρόσωπος). Στην Αμερική πουλάνε σαν ζεστό ψωμάκι σε όλες τις εκδόσεις τους, ακόμα και αυτές με πιστολοειδη χειρολαβή και πολύ κοντινή καννη ( και λειτουργεί κανονικά ε! Μη επωμιζομενα). Είναι τέτοια η απορρόφηση στην αμερικανική αγορά,που εδώ θα κάνουμε πολλά πολλά χρόνια ακόμα για να δούμε κάτι παραπάνω από τη βασική έκδοση. Τώρα θα μου πεις, εγώ γιατί δεν πήρα V3; Γιατί δεν είδα πουθενά να διαφημίζουν αριστερή έκδοση, ενώ η μπενελι ήταν ήδη εκεί για εμένα. Αριστερή, 61 πόντους στα 790 € και δεν μύρισα τα νύχια μου για να μάθω την ύπαρξη της, την έβρισκα παντού να διαφημίζεται... Και μεχρι ώρας, είμαι πολύ ευχαριστημένος ( με τα λίγα φυσίγγια που έχω ρίξει)
 
Back
Top