Σκέφτομαι να αγοράσω...

Πραγματοποιήθηκε η επίσκεψη σε γνωστό κατάστημα της Αθήνας για να χουφτωσω τα όπλα.
Λοιπόν:A400 upland.Με το που το είδα έπαθα πλάκα.Με το που το έπιασα έπαθα διπλή πλάκα.Λεπτη πάπια σαν αδράνειας.Μεχρι εκεί ήταν.Οταν το έβαλα στον ώμο με ξένισε όσο δεν πάει.Αθλιο κοντάκι?Και μπροστοβαρο αρκετά για εμένα.
L4S:Ωραίο όπλο.Μανιτζεβελο.ερχοταν ευκολα στο ώμο και αρκετά πιο ζυγισμένο.
Maxus ii ξύλινη.Παιδια το όπλο για εμένα ήταν πολύ πιο καλοζυγισμενο από την α400 και ομολογώ ότι η υπερυψωμένη ρίγα με βοήθησε αρκετά.
Επωμισα sx4 αλλά ήταν πολύ μικρό το κοντάκι.
Επίσης μου ερχόταν πολύ καλά μια A400 xplor action με κικ οφ.
Είμαι σε σκεψεις
Δοκίμασε και καμία black Eagle να δεις εργονομία κι πως έρχεται έτσι για να πάρεις μια γεύση
 
Τότε το βγάζεις από την εξίσωση. Μείναν 3. Για τη brow εισαι έτσι κι έτσι, η beretta δεν... άρα μένουν η fabarm και η αλλη beretta. Πολλά τζατζαλα ματζαλα η δεύτερη, η fabarm σου έκατσε ωραια, άρα νικητής ανακηρύσσεται η fabarm.
Πας ξανά μαγαζί, βάζεις δίπλα δίπλα fabarm και beretta τα φέρνεις γύρω γύρω, τα επωμιζεις, κάνεις σεξ μαζί τους και στο τέλος φεύγεις με τη fabarm και με ένα τεράστιο χαμόγελο
Εξαρτάται το σεξ εμένα μου έκανε σεξ η fabarm αντί να της κάνω εγώ .yel.
 
Ναι αλλα μαζι μου μιλαγες....και οχι με την μπερετα....και εμμεσως πλην σαφως...με αποκαλασες ''γκομενα''...
δεν ξερω εαν το καταλαβες...αλλα αυτο εκανες.
Ασχετα εαν εγω το περασα ντουκου....γιατι δεν μου αρεσουν οι φασαριες..

Και εφοσον ξερεις απο κοντακια η Φαμπαρμ η χραπα γιατι εχει το ιδιο μηκος σε κοντακι ??
Και μην μου αρχισεις τα περι ρασπας κτλ...γιατι το κοντακι ειναι απο την μαμα του....και δεν εχει πειραχτει !!!

View attachment 60328
Μου εχει τυχει μετρο που μετραγε 5 ποντους λιγοτερο απο το κανονικο, σε μετρηση του 1 μετρου.
Μπορει το μετρο που μετρας να χανει.
Βρες αλλο μετρο και μετρα.
 
Μου εχει τυχει μετρο που μετραγε 5 ποντους λιγοτερο απο το κανονικο, σε μετρηση του 1 μετρου.
Μπορει το μετρο που μετρας να χανει.
Βρες αλλο μετρο και μετρα.

Εμενα εαν μου τυχαινε κατι τετοιο.....μετα θα επαιζα τζοκερ !!!:D
Το μετρο ειναι τσεκαρισμενο Γιαννη !!! :)

εικόνα_Viber_2022-12-05_20-42-12-026.jpg
εικόνα_Viber_2022-12-05_20-42-31-109.jpg
 
Back
Top