Σημαδεύοντας την επικαιρότητα

Που η οχιά 9 στις 10 φορές είναι σπιτοφιδο και όχι οχιά....
Και στην τελική γιατρέ μου οχιά είδε όχι τυραννοσαυρο. Αποξένωση από την φύση ολική....
Aν και κυνηγώ πολλά χρόνια,σπάνια έχω δει φίδι και ευτυχώς όχι οχιά:και εγώ θα ''πηδούσα!''.Εσύ προφανώς επειδή ΖΕΙΣ στη φύση είσαι πιο cool...:cool:
 
Αυτό είναι φίλε μου το πρόβλημα της κοινωνίας σήμερα.
Αν θα πάρουμε πρωτιά στη eurovision κι αν προκριθεί η ομάδα μας, να κατέβουμε στις πλατείες και να χοροπηδάμε σαν πιθήκια ανάβοντας φωτιές.
Μέχρι εκεί και τίποτα παραπέρα.Ολα τ άλλα καλά!
Kαι τι τραγούδι είναι αυτό;Ινδικό,πακιστανικό ίσως αλλά με ΤΙΠΟΤΕ ελληνικό!.hair.
 
Aν και κυνηγώ πολλά χρόνια,σπάνια έχω δει φίδι και ευτυχώς όχι οχιά:και εγώ θα ''πηδούσα!''.Εσύ προφανώς επειδή ΖΕΙΣ στη φύση είσαι πιο cool...:cool:
Την οχιά σπάνια θα την δεις γιατί κυνηγάει με ενέδρα. Είναι καρτερατζου δηλαδή. Βασίζεται στο καμουφλάζ και μένει ακίνητη. Πότε δεν θα επιτεθεί εκτός και αν την πιάσεις η την πατήσεις κατα λαθος. Τα άλλα που βλέπεις συνήθως είναι και ακίνδυνα. Ειδικά οι τυφλιτες που όλοι κάνουν σαν τρελοί άμα δουν κάπου δεν είναι καν φίδια. Αποδες σαύρες είναι. Οπότε δεν είναι θέμα cool και hot. Ανοιχτά ματάκια όταν δουλεύουμε ύπαιθρο το καλοκαίρι , όχι σαγιονάρες για όνομα του Θεού και αν βάζουμε χεράκια σε χόρτα χοντρά γάντια εργασίας. Απλά πράγματα.
 
Δεν καταλαβαίνω ένα πράγμα Εγινε ό,τι έγινε με τον Ράμα και θα μιλήσει τελικα στο κλειστό του Γαλατσίου σε ομοεθνής του.
Από τη στιγμή που υπάρχουν πληροφορίες αναφορές αποδείξεις ή οτιδήποτε άλλο οτι απο χθες συγκεντρώνονται και μετακινούνται πούλμαν από την Αλβανία προς την Ελλάδα για να είναι σήμερα στην ομιλία του , αυτό και μόνο είναι ένα θέμα και μάλιστα πολύ μεγάλο.
 
Δεν καταλαβαίνω ένα πράγμα Εγινε ό,τι έγινε με τον Ράμα και θα μιλήσει τελικα στο κλειστό του Γαλατσίου σε ομοεθνής του.
Από τη στιγμή που υπάρχουν πληροφορίες αναφορές αποδείξεις ή οτιδήποτε άλλο οτι απο χθες συγκεντρώνονται και μετακινούνται πούλμαν από την Αλβανία προς την Ελλάδα για να είναι σήμερα στην ομιλία του , αυτό και μόνο είναι ένα θέμα και μάλιστα πολύ μεγάλο.
Έχουν εντολές να τον δεκτουν εδω
 
Back
Top