Σημαδεύοντας την επικαιρότητα

Οι άνθρωποι είναι απλά σαλτιμπαγκοι δεν είναι πολιτικοί σαλτιμπαγκοι είναι όλοι τους .Αλλά ο σοφός λαός αυτούς θέλει συνήθισε στο yes ser και στην υποταγή στους σαλτιμπαγκους
για παμε παρακατω να μαθουμε τιποτε καινουργιωωωωω μην ντρεπεσαιι εαν ξερης κατιι ;) :rolleyes:.think.
 
Η άστρα ζενεκα επισήμως αποσύρει το εμβόλιο κατά του κορονοιου μετά την παράδοχη της ότι υφίσταται και θανατηφόρες παρενέργειες .Τι άλλο θα ακούσουμε και δε μιλάει κανείς καλά κονομησαν ολοι και αλίμονο στους ανθρώπους που πίστεψαν αυτά τα μουνόπανα για να τους σώσουν
 
Η άστρα ζενεκα επισήμως αποσύρει το εμβόλιο κατά του κορονοιου μετά την παράδοχη της ότι υφίσταται και θανατηφόρες παρενέργειες .Τι άλλο θα ακούσουμε και δε μιλάει κανείς καλά κονομησαν ολοι και αλίμονο στους ανθρώπους που πίστεψαν αυτά τα μουνόπανα για να τους σώσουν
Λεω να βαλω βυσμα μπας και καταφερω και καβαντζωσω κανενα......
 
Last edited:
Η άστρα ζενεκα επισήμως αποσύρει το εμβόλιο κατά του κορονοιου μετά την παράδοχη της ότι υφίσταται και θανατηφόρες παρενέργειες .Τι άλλο θα ακούσουμε και δε μιλάει κανείς καλά κονομησαν ολοι και αλίμονο στους ανθρώπους που πίστεψαν αυτά τα μουνόπανα για να τους σώσουν
Σε λιγα χρόνια θα βγουν τα καλά νέα????
 
Το νου σας γιατί στις 20 μαΐου έρχονται..
Ποιοι έρχονται ;
Μα τα παράσιτα του σατανά βεβαίως βεβαίως !

Και εσύ μου μιλάς για ελλάδα 2.0. :cool:

Εγώ είχα ετοιμάσει όπλο κράνος εξάρτηση για τον πόλεμο που ξεκίνησε το Πάσχα αλλά ακόμη περιμένω το δελτίο πορείας.....Μπεεεεεεεεεε
 
Το νου σας γιατί στις 20 μαΐου έρχονται..
Ποιοι έρχονται ;
Μα τα παράσιτα του σατανά βεβαίως βεβαίως !

Και εσύ μου μιλάς για ελλάδα 2.0. :cool:

Μολονότι υπάρχουν κατά καιρούς προφητείες που έγιναν από αγίους ανθρώπους,επιφυλάσσομαι σοβαρά όταν βλέπω εφημερίδες που συνεχώς αναφέρονται σε προφητείες...
 
Μολονότι υπάρχουν κατά καιρούς προφητείες που έγιναν από αγίους ανθρώπους,επιφυλάσσομαι σοβαρά όταν βλέπω εφημερίδες που συνεχώς αναφέρονται σε προφητείες...
Τι λες τώρα? Όταν πριν 3 χρόνια είχε μεγάλη φωτιά στην Αττική η εφημερίδα αυτη είχε βρει τον λόγο που έπεσε φωτιά και μας έκαψε. Η συναυλία των Iron Maiden ήταν ο λόγος.....
 
Τι λες τώρα? Όταν πριν 3 χρόνια είχε μεγάλη φωτιά στην Αττική η εφημερίδα αυτη είχε βρει τον λόγο που έπεσε φωτιά και μας έκαψε. Η συναυλία των Iron Maiden ήταν ο λόγος.....
Πολύ θα ήθελα να μαθο αν άλλοι χωρα έχει αυτήν την σκατό δημοσιογραφία και αυτές της μεταλλαγμένες φιλαδες????που έχουμε εμείς
 
Μολονότι υπάρχουν κατά καιρούς προφητείες που έγιναν από αγίους ανθρώπους,επιφυλάσσομαι σοβαρά όταν βλέπω εφημερίδες που συνεχώς αναφέρονται σε προφητείες...
Εγω δεν επιφυλάσσομαι καθολου ,οταν βλεπω τετοια πρωτοσέλιδα να αναφωνήσω "μαλακίας το ανάγνωσμα"
 
Πολύ θα ήθελα να μαθω αν άλλη χωρα έχει αυτήν την σκατό δημοσιογραφία και αυτές της μεταλλαγμένες φυλλαδες????που έχουμε εμείς
Οχι Ηλια, ολοι οι αλλοι ειναι αγνοι και αμολυντοι..

Οσα ερχονται εδω εχουν ξεκινησει σε αλλες χωρες δεκαετιες πισω.
Γατακια ειμαστε μπροστα τους...σκεψου οτι στο μελλον θα ερθουν και εδω οι οικοι ανοχης με ζωα οι οποιοι υπαρχουν ηδη και λειτουργουν στις ¨πολιτισμενες ΄χωρες...
 
Back
Top