Προγνωστικά

παιδιά έχω πελάτη 23 χρονών ο οποίος ζει από αυτό και μόνο - τις προάλλες μου έπαιξε,κρατηθείτε,€10.000 να σκοράρει ο Λεβαντοφσκι και το έπιασε

χαλαρά παίζει €500 εώς €1000 μπορεί και 2-3 φορές την ημέρα σε Live - γνωστός μας και κολλητός του μου έχει πει ότι στο σπίτι του έχει καμία 15 TV και διάφορα δορυφορικά και βλέπει live τους περισσότερους αγώνες
 
παιδιά έχω πελάτη 23 χρονών ο οποίος ζει από αυτό και μόνο - τις προάλλες μου έπαιξε,κρατηθείτε,€10.000 να σκοράρει ο Λεβαντοφσκι και το έπιασε

χαλαρά παίζει €500 εώς €1000 μπορεί και 2-3 φορές την ημέρα σε Live - γνωστός μας και κολλητός του μου έχει πει ότι στο σπίτι του έχει καμία 15 TV και διάφορα δορυφορικά και βλέπει live τους περισσότερους αγώνες

Χρειάζεται απεξάρτηση.... .sarcastic.
Παύλε πέρα από την πλάκα, σίγουρα είναι μια από τις εξαιρέσεις που σίγουρα υπάρχουν αλλά το ποσοστό τους μάλλον είναι ελάχιστο σε σχέση με το σύνολο των παικτών...
 
Εγω θα δωσω τη δικη μου "θεωρητικη" προσεγγιση... Καταρχην να πω οτι δεν παιζω στοιχημα κ δεν εχω κ γνωσεις ιδιαιτερες μιας κ δεν ασχολουμαι... Αυτο πσιτευω θα ηταν καλο στοιχειο αν επαιζα με μοναδικο στοχο "το χαρτζηλικι" κ οχι για το παθος της επιτυχιας οπως πολλοι που παιζουν...
Κ τι εννοω...
Προσφατα επαιζαν δυο φιλοι Live στο ιντερνετ, καλοι παιχτες κ οι δυο με πολλες κ μεγαλες επιτυχιες... Στη μεση καποιων αγωνων λοιπον η εταιρια τους εξαργυρωνε το στοιχημα με καποιο ποσο σχετικα καλο αν αναλογιστουεμ οτι το κεφαλαιο που ειχνα παιξει ηταν 10 ευρω... Δυο ματσακια ηταν ουτε που θυμαμαι ποια... Για καφε ειμασταν, στον ενα ειπα να τα εξαργυρωσει να παμε να φαμε καμια ποικιλια το βραδυ συγκεκριμενα .sarcastic.κ τα δυο στοιχηματα καπου στο 60' βγαζοντας μεροκαμματο 30 ευρω, ο αλλος το τραβηξε μεχρι το τελος προσδοκωντας 180 ευρω κ δεν του βγηκε... Αρα ο ενας "παντελωνιασε" 30 ευρω κ ο αλλος εχασε κ 10 στο παθος να παει για τα πολλα, που ειχε πολλες πιθανοτητες ειναι η αληθεια, κ να επιβεβαιωθει...
30 ευρω μεσα σε 2 ωρες στην καφετερια δεν ειναι κ λιγα αν σκεφτουμαι οτι πολλοι δουλευουν ολη μερα κ δεν τα παιρνουν αυτα τα λεφτα, κ φυσικα δεν ειναι κ λιγα αν αυτο το πραγματα το κανεις καθε μερα...
Για μενα δηλαδη, ειναι κ λιγο πως το βλεπει ο καθε παιχτης...
 
Χρειάζεται απεξάρτηση.... .sarcastic.
Παύλε πέρα από την πλάκα, σίγουρα είναι μια από τις εξαιρέσεις που σίγουρα υπάρχουν αλλά το ποσοστό τους μάλλον είναι ελάχιστο σε σχέση με το σύνολο των παικτών...

Χρήστο υπάρχουν πολλοί αλλά δεν τους βλέπουμε επίσημα δηλ. σε πρακτορεία προπο, προτιμούν να παίζουν στο παράνομο ή online π.χ stoiximan τα "χοντρά" για λόγους αποδόσεων ή για να μη φανούν στην γειτονιά ας πούμε - με εμπεριστατωμένες μελέτες έχει αποδειχθεί ότι ο τζόγος έχει μεγαλύτερη εξάρτηση από τα πιο βαριά ναρκωτικά ειδικά αν σου δώσει επανειλημμένα χωρίς να πας κουβά

υπάρχουν και οι επίσημοι "μεγάλοι" που δεν λογαριάζουν τίποτα, έχω δει τον Βωβό να παίζει κάθε μπαρμπουτιά €50,000 ευρώ και έχω μείνει κάγκελο

ο τζογαδόρος φτάνει στο ζενιθ όχι όταν κερδίζει αλλά όταν περιμένει να κερδίσει παρακολουθόντας π.χ κυνοδρομίες και ο σκύλος που έχει ποντάρει βρίσκεται μεταξύ 1ο υ ή 2ου ή όταν παρακολουθεί ΚΙΝΟ και τρέμει ολόκληρος για να πιάσει τα νούμερα

μιλάμε όμως για συγκεκριμένη ομάδα ανθρώπων ( τζογαδόρων ) και όχι σε έναν περιστασιακό πελάτη που απλά μπαίνει παίζει το τζοκεράκι του άντε να ρίξει και μια 5αδα ΚΙΝΟ και φεύγει
 
Το στοίχημα όπως και κάθε τυχερό παιχνίδι είναι για να κερδίζει η εταιρία που το διαχειρίζεται.
Με καλή διαχείριση και ανάλογα του τρόπου ή και της δυνατότητας του καθενός μπορεί να αποδόσει κέρδος.
Εγώ έχω βρεί έναν τρόπο να ελαχιστοποιώ την χασούρα.
Τον έγραψα σε προηγούμενο μνμ και όποιος θέλει ας το δοκιμάσει.
Την εβδομάδα που μας πέρασε με τους προημιτελικούς το ταμείο έγραψε + 94 Ε.
Θέλει μέτρο και όσο σε παίρνει να παίζεις γιατί μετά πάει αλλού το πράγμα.
 
Πιστευω πως η ουαλια ειναι μια ταχυτητα πιο γρηγορη απο πορτογαλια.
Θα παω με τους νησιωτες και οτι βρεξει ας κατεβασει.
Μεχρι αυριο ομως ισως παω και στο goal/goal.
 
Αν περάσει η Γερμανία, παρτα και φύγε. Αν περάσει η Γαλλία, άστα μέχρι το ημίχρονο.

Δεν πιστεύω να το πάρει η διοργανώτρια χώρα ρε γαμώτο..Λέω να κλείσω τα μισά δλδ να πάρω 60€ σίγουρα και να αφήσω τα άλλα μέχρι το τέλος και αν το πήρε το πήρε
 
Δεν πιστεύω να το πάρει η διοργανώτρια χώρα ρε γαμώτο..Λέω να κλείσω τα μισά δλδ να πάρω 60€ σίγουρα και να αφήσω τα άλλα μέχρι το τέλος και αν το πήρε το πήρε
Τράβα τα όλα και άντε να τα ευχαριστηθείς...Χωρίς άγχος χωρίς τίποτα. Η Γαλλία δεν το χάνει φίλε...
 
Τράβα τα όλα και άντε να τα ευχαριστηθείς...Χωρίς άγχος χωρίς τίποτα. Η Γαλλία δεν το χάνει φίλε...
Και γω αυτής της άποψης είμαι, ειδικά από την Πορτογαλία.
 
Σίγουρα η Γαλλία λογικά είναι το φαβορί και προσωπικά αυτήν υποστηρίζω. Μη ξεχνάμε όμως ότι συνήθως σ΄αυτά τα ματς είναι που λάμπει το άστρο των σούπερ σταρ ποδοσφαιριστών. Δηλαδή έρχεται από το πουθενά ο κλαψιάρης, καρφώνει ένα ή δυο γκολάκια, παίρνει την κούπα και στο τέλος πάλι όλοι μιλάνε γι΄αυτόν... Ευτυχώς ή δυστυχώς έτσι συμβαίνει με όσους έχουν το άστρο. Και ο Ρονάλντο θέλουμε-δε θέλουμε το έχει ο μπαγάσας...
 
Άμα σε θελει σε θελει τελος! καλησπερα απο Ιταλια!'

fzb6rm.jpg


Και τα 2 κερδήθηκαν χωρις cash out.. ;)
 
Back
Top