Προγνωστικά

Κάτι με έτρωγε σήμερα να πάω να παίξω και τους 5 ελληνικούς αγώνες χ σε σύστημα 3,4,5. Ενημερώθηκα όμως ότι η ΑΕΚ δεν μπαίνει στο κουπούνι. Έτσι έπαιξα τα άλλα 4 σε 3,4. Αν και τον ΠΑΣ δεν τον πολύ πιστεύω για χ.
 
Εγώ πάλι....φτου....φτου....πάω σερί ταμείο από την έναρξη, μόνο χθες πήγα κουβά και αυτός στις καθυστερησεις. Είχα παίξει under 2,5 την Αγγλία.
Δεν παίζω βέβαια για να γίνω πλούσιος. Ακολουθώ εδώ και καιρό την λογική του μεροκάματου στο στοίχημα.
Σήμερα ωραία επιστροφή στο ταμείο με Χ ημίχρονο στο Ρωσία-Αίγυπτος. Τώρα βλέπω τα γκολακια να πέφτουν βροχή και σφυραω αδιάφορος :cool:
Όποιος θέλει να παίρνει κάποιες ψαγμενες προτάσεις και να ενημερώνεται για το στοίχημα, ενα ωραιο site είναι το betarades.
Οι αποδόσεις του ΟΠΑΠ είναι για κλάματα πάντως. Πρέπει να το πάρω απόφαση να ξανα-ανοίξω ένα λογαριασμό.
 
Εγώ πάλι....φτου....φτου....πάω σερί ταμείο από την έναρξη, μόνο χθες πήγα κουβά και αυτός στις καθυστερησεις. Είχα παίξει under 2,5 την Αγγλία.
Δεν παίζω βέβαια για να γίνω πλούσιος. Ακολουθώ εδώ και καιρό την λογική του μεροκάματου στο στοίχημα.
Σήμερα ωραία επιστροφή στο ταμείο με Χ ημίχρονο στο Ρωσία-Αίγυπτος. Τώρα βλέπω τα γκολακια να πέφτουν βροχή και σφυραω αδιάφορος :cool:
Όποιος θέλει να παίρνει κάποιες ψαγμενες προτάσεις και να ενημερώνεται για το στοίχημα, ενα ωραιο site είναι το betarades.
Οι αποδόσεις του ΟΠΑΠ είναι για κλάματα πάντως. Πρέπει να το πάρω απόφαση να ξανα-ανοίξω ένα λογαριασμό.
Αυτό έκανα το χειμώνα κι έβγαλα τα τσιχλοφύσιγγα της χρονιάς συν κάτι ψιλοδωράκια...
Εγω στο στοιχιμαν εχω λογαριασμο, εχω ακουσει ομως περιεργα απο αλλους για το στοιχιμαν, εγω μεχρι τωρα κομπλε... καλα λογια λενε για τη bet365
Betarades τσεκαρα κι εγω το χειμωνα, αν και καποιες φορες λενε και πατατιες, αλλα σαν ποσοστα τα πανε καλα...
Ολα αυτα τα site ειναι για παιρνεις μια ιδεα και πανω κατω τα ιδια λενε συνηθως ολα...
Φετος πηγα τρενο σε Α' Πορτογαλιας(με διαφορα πρωτη)-Ιταλιας-Βελγιου-Κυπρου και λιγο Β Ελλαδας
 
Εγώ ήμουν γραμμένος χρόνια στην sportingbet και δεν είχα παράπονο. Ο λόγος που βαριέμαι να γραφτώ είναι επειδή ξέρω πως τώρα σπρωχνω κάτι ψιλά για να βλέπω με ενδιαφέρον τα παιχνίδια και μετά μπορεί να περάσει κάνας χρόνος και να μην ξαναπαίξω.
 
Αργεντινή-Κροατία Χ... και θ' αποκλειστεί η Αργεντινή... think
Εγώ βλέπω Κροατία που είναι κανονική ομάδα,νίκη αύριο Ισλανδία και τελευταια αγωνιστική ένα εξαιρετικό Χ μεταξύ τους!
 
Εγώ βλέπω Κροατία που είναι κανονική ομάδα,νίκη αύριο Ισλανδία και τελευταια αγωνιστική ένα εξαιρετικό Χ μεταξύ τους!
Μπορεί φίλε, η Αργεντινή δεν νικάει με τπτ... Απλά επειδή είναι πάντα Αργεντινή και 1 γκολ θα το βάλει πιστεύω σίγουρα, το Χ μου κάθεται καλύτερα...
Οψόμεθα!!
 
Μπορεί φίλε, η Αργεντινή δεν νικάει με τπτ... Απλά επειδή είναι πάντα Αργεντινή και 1 γκολ θα το βάλει πιστεύω σίγουρα, το Χ μου κάθεται καλύτερα...
Οψόμεθα!!
Στο 3,5 αξίζει το ρίσκο πάντως της Κροατίας!
 
Το under της καταστροφής του ποδοσφαίρου θα ειναι ο αγώνας Αργεντινή Κροατία. Η Ισλανδία ειναι πολύ καλή ομάδα και βλέπω νίκη αύριο.
 
Back
Top