Προγνωστικά

Σας επικολλώ ενα κειμενάκι απο έναν που παρακολουθώ..

Για το Γαλλία – Αλβανία τέλος, δεν νομίζω ότι έχω να πω πολλά…. Οι φιλοξενούμενοι θα το παλέψουν το παιχνίδι, θα παίξουν αμυντικά και ενίοτε σκληρά, αλλά στο τέλος θα χάσουν. Η απόδοση του άσσου βέβαια, δεν συζητιέται καν… Μόνο και μόνο για να αποκτήσει ένα μεγαλύτερο ενδιαφέρον η παρακολούθηση του συγκεκριμένου αγώνα, σκέφτομαι να ποντάρω στο ακριβές σκορ, του 2-0 το οποίο πληρώνει 5.25 στον STOIXIMAN.GR.

Θεωρώ επίσης, ότι είναι πολύ πιθανό να… «ανοίξει λογαριασμό» και ο Αντουάν Γκριζμάν της Ατλέτικο, σε αυτό το Euro. 22 γκολ πέτυχε φέτος στην Primera άλλωστε…

Καλή τύχη…
 
Γερμανία-Πολωνία 2-2 ακριβές σκορ για πιο συντηριτικούς over 3,5
Αγγλία-Ουαλία 1 με over
Ουκρανία- Β.Ιρλανδια Χ/1

Όλα μονά!
 
Ετσι οπως βλεπω το γηπεδο του αγωνα αγγλιας-ουαλιας μου φαινεται μικρο, με τις ελαχιστες διαστασεις που μπορει να εχει ενα γηπεδο και ισως αυτο να βοηθαει την ομαδα που αμυνεται γιατι κλεινει ευκολα τους χωρους. Ιδωμεν...
Για απογευμα εχω 1 και under 2,5 στην ουκρανια και 1 και under 3,5 στην γερμανια. 2,5 και 2,25 στον οπαπ αποδοσεις.
Για να δουμε σημερα.
 
Μολις γυρισα απο το κολυμβητηριο των παιδιων και ειδα το 0-1, οποτε ουτε και σημερα μας ηθελε.
Συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια.
Καλη συνεχεια στους υπολλοιπους.
 
Παλι καλα βγήκε η μισή Ρόδος χθες!

t6731v.jpg
 
Τελικα το στοιχημα ειναι σαν το κυνηγι και το ψαρεμα.
Δηλαδη εννια φορες ειν αδειανο και μια φορα γεματο.
Αυτους τους πορτογαλους δεν τους παω με τιποτα (λογω ροναλντο)
μιας και ξαναεχασα το στοιχημα το ειχα 2 & U3,5. Τωρα θελω να αποκλειστουν για να κλαψει ο ”χαριτοδιπλωμενος”.
Αφου με παει αναποδια εμενα λετε να λεω τι παιζω εγω και να βαζετε τα αναποδα τουλαχιστον καποιος να κερδιζει.
 
Back
Top