Προγνωστικά

Αστανα - Μπενφικα 1 (DNB) --> 3
Σαχτάρ - Ρεάλ 3-4 G --> 2,40
Γκλάντμπαχ - Σεβίλλη 1 --> 2,375
Γιουβεντους - Μ. Σιτι 1 --> 2,20
 
Έτσι για να νοιώσουμε λίγο Euro και ας δέρνονται ολονυχτίς και ολημερίς οι αγαπημένοι ευρωπαϊκοί λαοί ... .sarcastic.

Πορτογαλία - Ισλανδία 3-4 Goal
Αυστρία - Ουγγαρία Χ
 
Μέχρι τώρα δεν παίχτηκε και σπουδαία μπάλα.
Μου άρεσε η Κροατία και λίγο οι Ιταλία με Γερμανία.
 
Last edited:
Έτσι για να νοιώσουμε λίγο Euro και ας δέρνονται ολονυχτίς και ολημερίς οι αγαπημένοι ευρωπαϊκοί λαοί ... .sarcastic.

Πορτογαλία - Ισλανδία 3-4 Goal
Αυστρία - Ουγγαρία Χ
Πάω να παίξω όλο μου το βιός.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Υπαρχει πουθενα στοιχημα για τον τσιρωνη και την ρυθμιστικη;
Εχω σανταρακι αλλα με μικρη αποδοση γιατι ειναι μεγαλο φαβορι.
Παιζω εναρξη Σεπτεμβρη και ληξη 20 Φλεβαρη και μικρη αυξηση στις τιμες των αδειων.
Το παιζω με ζητουμενα 2-3.
Εγω λεω οτι παω ταμειο απο τωρα!!!!!
 
Υπαρχει πουθενα στοιχημα για τον τσιρωνη και την ρυθμιστικη;
Εχω σανταρακι αλλα με μικρη αποδοση γιατι ειναι μεγαλο φαβορι.
Παιζω εναρξη Σεπτεμβρη και ληξη 20 Φλεβαρη και μικρη αυξηση στις τιμες των αδειων.
Το παιζω με ζητουμενα 2-3.
Εγω λεω οτι παω ταμειο απο τωρα!!!!!
Εγώ θα παίξω την έκπληξη για να τα οικονομησω.μένουν όλα το ίδιο.αχαχαχα.καλό εεεεεεε?
 
Υπαρχει πουθενα στοιχημα για τον τσιρωνη και την ρυθμιστικη;
Εχω σανταρακι αλλα με μικρη αποδοση γιατι ειναι μεγαλο φαβορι.
Παιζω εναρξη Σεπτεμβρη και ληξη 20 Φλεβαρη και μικρη αυξηση στις τιμες των αδειων.
Το παιζω με ζητουμενα 2-3.
Εγω λεω οτι παω ταμειο απο τωρα!!!!!
Εγω βλεπω οτι μας εχουν ριξει πολλα γκολ τοσα χρονια και δεν μιλαμε. Λες καθ ειμαστε κλεφτες και οχι κυνηγοι.
 
Αφου δεν μπορεσαμε να βαλουμε γκολ επι πασοκ που υπηρχε και επικοινωνια λογω ηγεσιας, τωρα ειναι πολυ δυσκολο κλνα σκοραρουμε και παιζουμε μαζικα αμυνα.
 
Αφου δεν μπορεσαμε να βαλουμε γκολ επι πασοκ που υπηρχε και επικοινωνια λογω ηγεσιας, τωρα ειναι πολυ δυσκολο κλνα σκοραρουμε και παιζουμε μαζικα αμυνα.
Ουτε αμυνα. Κατι αλλο......
 
Μετά τον χθεσινό κουβά, θα προσπαθήσω πάλι.

Ρωσία-Σλοβακία 1
Ρουμανία-Ελβετία χ

Η πλάκα ήταν που ήθελα να παίξω και Γαλλία-Αλβανία 1 & Over και αναστατώθηκε όλο το πρακτορείο χωρίς τελικά να μπορέσω να το παίξω γιατί δεν μπορούσαν να βρουν τον κωδικο. Μου φαίνεται πρέπει να αρχίσω να παίζω πάλι στην sportingbet αλλά ζητάει κάτι προσωπικά δεδομένα και κολάω λίγο.
 
Μετά τον χθεσινό κουβά, θα προσπαθήσω πάλι.

Ρωσία-Σλοβακία 1
Ρουμανία-Ελβετία χ

Η πλάκα ήταν που ήθελα να παίξω και Γαλλία-Αλβανία 1 & Over και αναστατώθηκε όλο το πρακτορείο χωρίς τελικά να μπορέσω να το παίξω γιατί δεν μπορούσαν να βρουν τον κωδικο. Μου φαίνεται πρέπει να αρχίσω να παίζω πάλι στην sportingbet αλλά ζητάει κάτι προσωπικά δεδομένα και κολάω λίγο.

Δεν έχεις θέμα Γιώργο! Σε όλες τις στοιχηματικές ζητάνε..Εγω εχω δώσει και σε sportingbet και σε bet365 και σε stoiximan! Μόνο ιντερνετ αξίζει γιατί κάνεις και cash out ενόψει του αγώνα! Π.χ προχθές είχα 30€ ξερό το Χ της Ισπανίας και πρόλαβα να το πουλήσω για 80 πριν τελειώσει οταν ήταν 0-0 και καπάκια παίζω στο 2,8 άσσο την ισπανία άλλα 30! ;)
 
Δεν έχεις θέμα Γιώργο! Σε όλες τις στοιχηματικές ζητάνε..Εγω εχω δώσει και σε sportingbet και σε bet365 και σε stoiximan! Μόνο ιντερνετ αξίζει γιατί κάνεις και cash out ενόψει του αγώνα! Π.χ προχθές είχα 30€ ξερό το Χ της Ισπανίας και πρόλαβα να το πουλήσω για 80 πριν τελειώσει οταν ήταν 0-0 και καπάκια παίζω στο 2,8 άσσο την ισπανία άλλα 30! ;)
Εσύ είσαι επαγγελματίας στοιχηματάκιας :D Ξέρεις αν αυτά τα κόλπα γίνονται στην sportingbet?
 
Back
Top