Πολυάγγιστρα

και στη τελικη σε ενα ελενχο του λιμεναρχιου τι θα κανουν θα παρουν διγμα απ τη ζυμη για αναλυση στο χημειο ....χαχαχαχ ουτε ζυμαρι απο κοκαινη να ηταν
Εντάξει εγώ είπα το νόμο αν είναι έτσι να του προτείνουμε τα φωσφορικά να μην κουράζετε το παλικάρι
 
μην τρελενεστε ρε παιδια μερος του συστιματος εκτελει και ο λιμενομπατσος αστον να ερθει και να μου πει για τη ψαροτροφη κουβεντα θα του πω και εγω για κατι φιλους του λιμενοσκυλα που ριχνουν δυναμιτες λαι τους καλυπτει γιναναντρωι ψαρια το λιμεναρχιο
 
για ποιο λογο δλδ απαγορευοντε ηθικα ? η απ το νομο ?
Από το νόμο προφανος εγώ ψαρευα λαβράκια με σαρδέλα και ήρθε ένας πονηρός Αθηναίος να τη ρίξει και τον εσφιξε ένας λιμενικος να μην τη ρίξει και ο άλλος το ήξερε ότι απαγορεύετε και το δέχτηκε
 
Από το νόμο προφανος εγώ ψαρευα λαβράκια με σαρδέλα και ήρθε ένας πονηρός Αθηναίος να τη ρίξει και τον εσφιξε ένας λιμενικος να μην τη ρίξει και ο άλλος το ήξερε ότι απαγορεύετε και το δέχτηκε
αστους ρε φιλε να λενε οτι θελουν θα μου φερει σε χαρτι το νομοσχεδιο με το αρθρο θα μου δωσει το ονομα του και αφου συμφωνισει να κανει αναλυση στο ζημαρι μου και βρει οτι εχει ψαροτροφη ας με ριξει στην πυρα μετα για το εγκλημα μου αλλιως εγω δε καθωμε να με γραψει
 
η λιμενομπατσοι ψαχνωντε να σε γραψουν πλεον μεχρι κ για τα ρουχα που φορας λογο κομπλεξ κατωτερωτιτας που ειναι ημι τασιον μπατσοι και κοιταν να τα τραβαν ως τα ακρα
Δεν είναι έτσι φίλε εδώ έχει λιμεναρχείο το λιμάνι και οι λιμενομπατσοι παρακολουθούν τις βάρκες που ρίχνουν έξω από το λιμάνι και στην μπούκα δεν είδα να γράψουν κανένα σιγα μην ασχοληθούν με τη ζύμη
 
Τι δεν πιστεύεις ; δεν κατάλαβα ; ... γράψε μας τώρα εδώ, ποιoς είναι αυτός ο νόμος;
Εσένα δεν πιστεύω όλοι ξέρουν ότι απαγορεύετε η ψαροτροφη και βγήκες τώρα να προτείνεις κάτι τέτοιο δημόσια απαράδεκτος
 
Τσάμπα σάλιο Γιώργο.Υπάρχει η NS υπάρχει και αυτός ο νόμος τώρα...Ο φίλος μας είναι αλλού για αλλού... 😳
Έκανα μια ερώτηση για μια πυρίτιδα σε ένα φυσιγγιο που μου άρεσε εσύ γιατί κολλας τις ξέρεις όλες?
 
Από το νόμο προφανος εγώ ψαρευα λαβράκια με σαρδέλα και ήρθε ένας πονηρός Αθηναίος να τη ρίξει και τον εσφιξε ένας λιμενικος να μην τη ρίξει και ο άλλος το ήξερε ότι απαγορεύετε και το δέχτηκε
 

Attachments

  • DSC04949a - Αντιγραφή.jpg
    DSC04949a - Αντιγραφή.jpg
    356,5 KB · Προβολές: 13
Back
Top