Παρουσίαση Φυσιγγίων

rc ειναι αυτα!που να ξερεις !ουτε η ιδια η εταιρια δεν θα ξερει.
Απλά τα βρήκε ένας φίλος σε μια ντουλάπα σε ένα σπίτι εγκαταλελειμμένο που καθάριζε,και τα πήρε, δύο κουτιά, ήταν νούμερο 8,5 και σε παπί στο Αιτωλικό μου είπε ότι κάθε φυσίγγι,και παπί!!!!
 
και το kill 32gr με Granular

IMG-20211215-123307.jpg

IMG-20211215-123313-2.jpg

IMG-20211215-123318.jpg

IMG-20211215-123644.jpg

IMG-20211215-123739-2.jpg

IMG-20211215-123804.jpg

IMG-20211215-123818.jpg

IMG-20211215-123938.jpg
αυτα τα φυσιγγια με την γκρανουλαρ εχουν αναβαθμιστει πολυ.
 
τα έριξες ; το μόνο που δεν μπορώ να δεχτώ σε αυτό το φυσίγγι είναι η τιμή του στα €7 με τον συγκεκριμένο κάλυκα :(
οντως ετσι ειναι ,αλλα ειναι τουφεκια και πουλι .εμενα πλεον παυλο εχω κουραστει με της αλλαγες που κανουν στα φυσιγγια απροειδοπηιτα η με μπαρουτη η με αλλο χρωμα καλυκες που σου λεει μου τελειωσαν και εχει και αλλο καψυλι μεσα ,οποτε τελος ψαχνω πλεον κατι σταθερο .
 
Με τα τωρινά να είναι ίδια;;;
Εντελώς απίθανο,το ίδιο κ για το βύσμα....
με τι αν είναι γεμισμένα;;;
Ο μόνος τρόπος να ξέρεις με τι πυριτιδες γεμίζει RC είναι να αγοράσεις φυσίγγια της που φέρουν το όνομα της εκάστοτε πυριτιδας που είναι γεμισμενα.....
Σε άλλη περιπτωση παραμενει γρίφος που έχει απασχολήσει κ αρκετούς Ιταλούς συναδέλφους.....

Αλλά αυτό κ από μόνο του δεν πρεπει να μας λέει κάτι για την απόδοση τους.....
Και αν όντως συνέβενε κατι τέτοιο θα έπρεπε εδώ κ χρονια η RC να εχει σβήσει από τον χάρτη..............

Για σκεφτείτε κ ποσα φυσίγγια δεν μας ικανοποίησαν κ όταν τα σφάξαμε καταφέραμε να αναγνωρίσουμε την πυριτιδα κλπ??

Δεν είναι τρελοί στην RC...
Ποφανως κ έχουν χαραξει την δική τους πορεια κόντρα στον ανταγωνισμο....
Μαγκια τους.....

Εγώ παντως οποτε κ αν προτιμησα τα φυσίγγια της δεν μου ειπαν όχι( παροτι τα έχω βρει γεμισμενα διαφορετικά υλικά)........
 
Last edited:
οντως ετσι ειναι ,αλλα ειναι τουφεκια και πουλι .εμενα πλεον παυλο εχω κουραστει με της αλλαγες που κανουν στα φυσιγγια απροειδοπηιτα η με μπαρουτη η με αλλο χρωμα καλυκες που σου λεει μου τελειωσαν και εχει και αλλο καψυλι μεσα ,οποτε τελος ψαχνω πλεον κατι σταθερο .
Πέρασα από tactical shop τσίμπησα δύο κουτάκια και ένα μπεκάτσα μισόταπο,,τα είχα σταματήσει όταν έπαψε να τα γεμίζει με g3000,,θα τα δω την Κυριακή στον κυνηγότοπο !
IMG_20211223_183215.jpg
 
Σήμερα στο καρτέρι βρήκα κάτι κόκκινα ballader αν το έβγαλα σωστά....Κάλυκας στόκας.
Αν το έβγαλες σωστά??
Τολμάς αγράμματε νεανισκε να μην γνωρίζεις τα του Στόκα???

Γρήγορα στην γωνία(δίπλα στο baikal) με το ένα ποδι ολόρθο σαν πελεκανος... .yelling.
 
Αν το έβγαλες σωστά??
Τολμάς αγράμματε νεανισκε να μην γνωρίζεις τα του Στόκα???

Γρήγορα στην γωνία(δίπλα στο baikal) με το ένα ποδι ολόρθο σαν πελεκανος... .yelling.
Ήταν φρέσκα λογικά οι 2 συνάδελφοι τα έριξαν χθες διότι μου είπαν είχαν ξαναέρθει..
 
Last edited:
Back
Top