Παρουσίαση Φυσιγγίων

Υπάρχουν και χειρότερα...
"Δώσε μου 5 κουτιά για τσίχλες αρκεί να μην είναι κόκκινα" .sarcastic.
Αυτο εχρι λογηκη φιλε βαριετε να μαζεψει καλυκες και οι κοκκινοι κανουν μπαμ απο μακρυα με συνεπεια να αποκαλυφθει το καρτερι του αψαχαχαχα
 
Καλημέρα σε όλους,αν και κάηκε ο τόπος όλος, κοιτάμε σιγά σιγά να μαζεύουμε,για αυτό εμείς εδώ στην Ηλεία τα έχουμε τσάμπα, τα 36 γραμμάρια μόνο 6,50€ και στο παπί γ@@@νε!!!!!και τα 31????? ΜΌΝΟ 5,00€!!!!!!IMG_20210810_101518.jpg
 
Καλημέρα σε όλους,αν και κάηκε ο τόπος όλος, κοιτάμε σιγά σιγά να μαζεύουμε,για αυτό εμείς εδώ στην Ηλεία τα έχουμε τσάμπα, τα 36 γραμμάρια μόνο 6,50€ και στο παπί γ@@@νε!!!!!και τα 31????? ΜΌΝΟ 5,00€!!!!!!View attachment 30608
Καλοκαυτα και να μην φτάσουν συνονοματε!!!
 
Καλημέρα σε όλους,αν και κάηκε ο τόπος όλος, κοιτάμε σιγά σιγά να μαζεύουμε,για αυτό εμείς εδώ στην Ηλεία τα έχουμε τσάμπα, τα 36 γραμμάρια μόνο 6,50€ και στο παπί γ@@@νε!!!!!και τα 31????? ΜΌΝΟ 5,00€!!!!!!View attachment 30608
Από Καρδαρά Άρη?
 
Συνεχεια φωτο.
View attachment 30606

Αυτο ειναι..... Καμια σχεση ο πυθμενας του καλυκα με τους Ευρωπαικους.....Τα συμπερασματα δικα σας....και το λεω με την καλη εννοια!!!! :)
Τι διαφορά έχει ο πυθμένας.
Έχω ασχοληθεί με "πάτους" αλλά όχι με τόση λεπτομέρεια. ;)
Όλοι ίδιοι φαίνονται σε εμένα :) :) :)

ps
Μόνο την κωνικότητα καταλαβαίνω στους πυθμένες ..
 
Καλημέρα σε όλους,αν και κάηκε ο τόπος όλος, κοιτάμε σιγά σιγά να μαζεύουμε,για αυτό εμείς εδώ στην Ηλεία τα έχουμε τσάμπα, τα 36 γραμμάρια μόνο 6,50€ και στο παπί γ@@@νε!!!!!και τα 31????? ΜΌΝΟ 5,00€!!!!!!View attachment 30608
μπραβο του.
 
Πάντα φίλε,μα είναι στα αλήθεια τσάμπα, όπου και να πάς,δεν υπάρχουν οι τιμές του,και από εμένα είναι 30-40 λεπτά να πάω και να έρθω
Τα σκοπευτικά που παίρνω απλά μαμανε! Το κατέχει πολύ με τις ισπανικές μπαρουτες ο τύπος!
 
Τα σκοπευτικά που παίρνω απλά μαμανε! Το κατέχει πολύ με τις ισπανικές μπαρουτες ο τύπος!
Απλά ... οι ισπανικές μπαρούτες "μαμάνε" !!! ;) Φυσικά ο άνθρωπος έχει πολυετή εμπειρία, τόσο με τις ισπανικές μπαρούτες, όσο και με την κατασκευή εξαιρετικών βυσμάτων ... Λογικό είναι να φτιάχνει καλά φυσίγγια.
Αλλά και οποιοσδήποτε, ιδιογομωτής ή βιοτέχνης, που διαθέτει στοιχειώδεις γνώσεις (και κοινή λογική) μπορεί εύκολα να φτιάξει με τις ισπανικές αξιοπρεπέστατα φυσίγγια ...
 
Back
Top