Παρουσίαση Φυσιγγίων

Η πλάκα είναι ότι την προηγούμενη μέρα είχα πάει σε ένα κυνηγομαγαζο να ψωνίσω κάτι Που χρειαζωμουν και έπεσε το μάτι στα φυσίγγια αυτα και τα χαζευα, τότε πετάγεται ένας συνάδελφος και μου λέει,φίλε μην τα κοιτάς κάν,δεν τρυπάνε ούτε κουτάκι κόκα κόλα στα δέκα μέτρα.
 
Η πλάκα είναι ότι την προηγούμενη μέρα είχα πάει σε ένα κυνηγομαγαζο να ψωνίσω κάτι Που χρειαζωμουν και έπεσε το μάτι στα φυσίγγια αυτα και τα χαζευα, τότε πετάγεται ένας συνάδελφος και μου λέει,φίλε μην τα κοιτάς κάν,δεν τρυπάνε ούτε κουτάκι κόκα κόλα στα δέκα μέτρα.
...Θα ήταν από εκείνους που χρησιμοποιούν βαριες γομωσεις κ χωρίς καν να εχουν δοκιμασει ελαφρύτερες τις θεωρουν ανεπαρκείς κ αδυναμες....
Η ακόμα χειρότερα με ενα κ μόνο κοίταγμα στο υψος του μετάλλου έχουν κρίνει κ το φυσιγγι......
 
Δεν το προλαβα Νικο...Θυμαμαι το...Σκυψε ευλογημενη...Το μικροφωνο της Αλικης κ.α...
Οι Γαλλοι εχουν ενα απο τα πιο φονικα μονοβολα by the way.
Οι φίλοι μας οι Γάλλοι δεν έχουν γνωρίσει εμενα και το εικοσαρι μου. Τους έχω για πλάκα τα γατάκια.
 
...Θα ήταν από εκείνους που χρησιμοποιούν βαριες γομωσεις κ χωρίς καν να εχουν δοκιμασει ελαφρύτερες τις θεωρουν ανεπαρκείς κ αδυναμες....
Η ακόμα χειρότερα με ενα κ μόνο κοίταγμα στο υψος του μετάλλου έχουν κρίνει κ το φυσιγγι......
Η αυτό που λες η έστησε κάνα κουτάκι στα 10μετρα και δεν το πέτυχε Χε χε
 
...Θα ήταν από εκείνους που χρησιμοποιούν βαριες γομωσεις κ χωρίς καν να εχουν δοκιμασει ελαφρύτερες τις θεωρουν ανεπαρκείς κ αδυναμες....
Η ακόμα χειρότερα με ενα κ μόνο κοίταγμα στο υψος του μετάλλου έχουν κρίνει κ το φυσιγγι......
Μονο το μέταλλο κοιτανε??? Εδώ τα κουνάνε και από αυτό που θα ακούσουν κρίνουν αν θα είναι καλό η οχι!
 
Δεν νομίζω φίλε μου!
Όταν θα έχεις όρεξη Γιώργο πάρε την πυρίτιδα μόνο απο ένα απ'αυτά και γέμισε
2 φυσίγγια ίδιο ακριβώς στήσιμο με υλικά δικά σου .Το άλλο με πυρίτιδα δική σου .
Καί μέτρησε τα .Αυτός είναι ο δρόμος .
 
Last edited:
Όταν θα έχεις όρεξη Γιώργο πάρε την πυρίτιδα μόνο απο ένα απ'αυτά και γέμισε
2 φυσίγγια ίδιο ακριβώς στήσιμο με υλικά δικά σου .Το άλλο με πυρίτιδα δική σου .
Καί μέτρησε τα .Αυτός είναι ο δρόμος .

Mεσα στο μυαλο μου εισαι βρε Λαμπη μου!!!!
Οντως.....αυτος ειναι ο δρομος.....Παραλληλα ( εγω ) θα ηθελα και μια αποτυπωση σε στοχο .!!!
 
Back
Top