Παλιά φυσίγγια

Ωραία τα φυσίγγια σου Αρίστο μου!!
Το πράσινο (stokas) δν το έχω ξανά δει. Τη γόμωση είναι;
Επίσης κάποτε είχα 5-6 φυσίγγια Stokas Max Νο:4 ασημί κάλυκα με 20mm μέταλλο.....Τα έριξα σε τενεκέδες τότε εγώ ο βλάκας.....
Επίσης το κόκκινο τη μάρκα είναι.....;
Γράφει αν βλέπω σωστα S-36 v4!
Το κόκκινο γράφει πάνω στο μεταλο DORKAS, στο πλαστικό δε φαίνεται τίποτα. Ο αδερφός μου κάπου τα βρήκε!
 
Το να αλλαξεις με καποιον μερικα φυσιγγια δεν ειναι κακο υπαρχουν καλα παιδια που το κανουν απο μερακι με εμπορους δεν μπλεκουμε
Σωστός ο Νίκος...
Εγώ ρε παιδιά προσωπικά θα ήθελα να ολοκλείρωνα τη σειρά της Πυρκάλ από την τελευταία σειρά της.....δν τα έχω όλα όλα.....
 
Σωστός ο Νίκος...
Εγώ ρε παιδιά προσωπικά θα ήθελα να ολοκλείρωνα τη σειρά της Πυρκάλ από την τελευταία σειρά της.....δν τα έχω όλα όλα.....
Εχω καποια που ισως δεν τα εχεις ευχαριστως να βοηθησω
 
Νίκο μου λείπει: Το Ideal 30gr με 8mm μέταλλο...
Το derby 33gr & το Super 36gr βλέπω πως τα έχεις.....Θα ήθελα 2× απ'το καθένα αν γινόταν......
Τα υπόλοιπα τα έχω......
Το Ideal 30gr δεν θυμαμε ποιο ειναι τι χρωμα ; βαλε φωτο το φυσιγγι αν μπορις ,Τα αλλα ειναι σαν να τα εχεις
 
Το Ideal 30gr δεν θυμαμε ποιο ειναι τι χρωμα ; βαλε φωτο το φυσιγγι αν μπορις ,Τα αλλα ειναι σαν να τα εχεις
Καλημέρα Νικόλα.....αυτό είναι....
fallout 4 vault 108
Αν θες να επικοινωνήσουμε μέσο του FB διότι δν έχω υπολογιστή κ είμαι από κινητό....
 
Καλημέρα Νικόλα.....αυτό είναι....
fallout 4 vault 108
Αν θες να επικοινωνήσουμε μέσο του FB διότι δν έχω υπολογιστή κ είμαι από κινητό....
Θα ψαξω οταν βρω χρονο τα εχω σε χαρτοκουτα εγω εχω λοξα ποιο πολυ με τα χαρτινα
 
Back
Top