Παλιά φυσίγγια

παλια δεν ειναι αλλα ειναι η προηγουνενη σειρα ειναι αυτα που χω βρει απο τη προηγουμενη σειρα μονο το faciano ειναι της maionchi

αν καποιος εχει δει καπου την αλεπου και το αγριογουρουνο αυτης της σειρας ας μ πει
εχω και καποια αλλα σιγα σιγα θ τα ανεβασω
 
παλια δεν ειναι αλλα ειναι η προηγουνενη σειρα ειναι αυτα που χω βρει απο τη προηγουμενη σειρα μονο το faciano ειναι της maionchi

αν καποιος εχει δει καπου την αλεπου και το αγριογουρουνο αυτης της σειρας ας μ πει
εχω και καποια αλλα σιγα σιγα θ τα ανεβασω
Το Αγριογουρουνο το εχω
 
Παναγιωτη μονο το εχω αλλα θα κοιταξω σε ενα κυνηγομαγαζο που εχει ενας φιλος μου ,Αν το εχει θα στο παρω σημερα κιολας
ευχαριστω νικο μου λες

https://www.pelops.gr/alepoy-volpe-37-12-5.html
Αντε κ σε λιγο τελειωνεις την "ειδικη" σειρα της 10δας...sarcastic.
Μετα πιασε κ την 25αδα..tortora,quaglia,grive..:D:D
ευχαριστω τασο θ παρω αλλα αυτός δεν στελνει νομιζω
 
Όταν ψάχνεις κάτι δν το βρίσκεις ποτέ.....Για άλλο έψαχνα στο ντουλάπι κ άλλο βρείκα..... .big smile..love.

Κρίμα μου βρήκα ένα μόνο....αλλά μάγκες μου δεν ήταν μόνο του στο συρτάρι......
Ήταν παρέα με άλλα δύο διαφορετικά είδη...Μην τα αναρτήσω όλα με μιας...Δν θα σας πω τη είναι.....Εκεί να σας φάει η περιέργεια.....yelling.Όπως τα βρήκα πάνε αμέσως για αποθήκευση κ συλλογή.....love..micle.
Επόμενη ανάρτηση το συντομότερο.....my man.
 
παλια δεν ειναι αλλα ειναι η προηγουνενη σειρα ειναι αυτα που χω βρει απο τη προηγουμενη σειρα μονο το faciano ειναι της maionchi

αν καποιος εχει δει καπου την αλεπου και το αγριογουρουνο αυτης της σειρας ας μ πει
εχω και καποια αλλα σιγα σιγα θ τα ανεβασω
Παναγιώτη μπράβο για τη συλλογή σου....
Πολύ όμορφη....
 
Χρωσταγα εδω κ αρκετο καιρο μια μικρη παρουσιαση στον καλο φιλο εξ Αμερικης..
Τροχειοδειχτικο Στοκας 34γρ 10αδα..
Η τιμη που ειχε τοτε εδω στο νησι ηταν 4000δρχ,σιγουρα στην Αθηνα θα ηταν φθηνοτερο ομως κ παλι ακριβο ηταν..
Αυτος θεωρω πως ηταν κ ο λογος που σταματησε "αδοξα" η παραγωγη του..






photo upload
Σειρα εχει ο συγκεντρωτηρας που ειναι κ το ζουμι της υποθεσης..
 
Το κυαθιο ηταν ενωμενο αλλα το ανοιξα για να φανει καλυτερα..ειναι χαραγμενο σε 8 "λωριδες"..
Μεσα βλεπουμε μια "ασημενια σταγονα"...
Στο κατω μερος υπαρχει μια μικρη οπη οπου κοιτωντας μεσα διακρινετε ενσ υλικο παρομοιο με αυτο των σπιρτων..
Δεν εχω ριξει κανενα(ισως κανα βραδυ..)αλλα βλεποντας κ το κουτι συμπερανα οτι:
Η φλογα της πυριτιδας περναει μεσα απο την οπη κ "αναβει η ζεσταινει την σταγονα" η οποια ακολουθει τα σκαγια,δεδομενου οτι φαινεται να ειναι πιο ελαφρυ το υλικο...




 
Χρωσταγα εδω κ αρκετο καιρο μια μικρη παρουσιαση στον καλο φιλο εξ Αμερικης..
Τροχειοδειχτικο Στοκας 34γρ 10αδα..
Η τιμη που ειχε τοτε εδω στο νησι ηταν 4000δρχ,σιγουρα στην Αθηνα θα ηταν φθηνοτερο ομως κ παλι ακριβο ηταν..
Αυτος θεωρω πως ηταν κ ο λογος που σταματησε "αδοξα" η παραγωγη του..






photo upload
Σειρα εχει ο συγκεντρωτηρας που ειναι κ το ζουμι της υποθεσης..
Να σαι καλά φίλε, με απόσπαση .sarcastic. περιμένω την μετάθεση. Ό συγχωρεμένος ήταν μορφή κρίμα και πάλι κρίμα τόσο για την εταιρεία όσο και για τις γνώσεις του ίδιου που δεν συνεχίστηκαν όπως έπρεπε.
Πολύ ενδιαφέρουσα η πατέντα του όπως και η πληροφορίες που υπήρχαν πάντα στα κουτιά του σε αντίθεση με τους υπόλοιπους.
 
Back
Top