Παλιά κουτιά πυρίτιδας

Νικολα να σου πω οσο αφορα τα καψουλια αυτα τον δυο διαπνοων εχουν ελαφρος μικροτερη ισχυ απο αυτα των τριων εχε στο νου σου οτι ολα ειναι πανω κατω το ιδιο και των 2 και των τριων απλα των τριων ειχαν βγει για ποιο ομοιομορφη καυση της πυριτιδας τωρα για τις σημερινες πυριτιδες δεν θα σου δουλευαν και τοσο καλα με αυτα τα υλικα εκτος απο την σιπε δεν ειμαι.σιγουρος μπορει να στην δουλεψει
 
Βικτωρα σχετικο ειναι αυτο Με αυτη τη λογικη και τα φυσιγγια που ειναι 30 και παραπανω χρονων δεν θα δουλευαν , Εχω ριξει πολλα IMPERIAL ΣΟΥΠΕΡ Χ του 80 και μια χαρα δουλευουν και σκοτωνουν,
Νικο δεν γινεται αναποτελεσματικη η πυριτιδα απλως αλλαζει η χημικη της συσταση και συνεπως η συμπεριφορα της. Το πως και το ποσο δεν μπορει να ξερει κανεις γιατι εχει να κανει με τις συνθηκες αποθηκευσης. Συνεπως μπορει ενα φυσιγγι 30 χρονων καλοαποθηκευμενο να ειναι αποτελεσματικοτερο απο ενα νεωτερο αλλα δεν μπορεις συνηθως να ξερεις τις συνθηκες αππθηκευσης παντα
 
Νικο δεν γινεται αναποτελεσματικη η πυριτιδα απλως αλλαζει η χημικη της συσταση και συνεπως η συμπεριφορα της. Το πως και το ποσο δεν μπορει να ξερει κανεις γιατι εχει να κανει με τις συνθηκες αποθηκευσης. Συνεπως μπορει ενα φυσιγγι 30 χρονων καλοαποθηκευμενο να ειναι αποτελεσματικοτερο απο ενα νεωτερο αλλα δεν μπορεις συνηθως να ξερεις τις συνθηκες αππθηκευσης παντα
Ετσι νομιζω και εγω αλλα συνηθως το προβλημα ειναι το καψουλι
 
μου ειπαν οτι ειναι καλη η SIPE N με 6,45 σε 1,55χ32 ρελιαστο με μαληνη , με την καινουρια σεζον θα την δοκημασω , ελεγα μηπως ξερεις και κανενα αλλο σεταπ με αλλη πυρητηδα
 
μου ειπαν οτι ειναι καλη η SIPE N με 6,45 σε 1,55χ32 ρελιαστο με μαληνη , με την καινουρια σεζον θα την δοκημασω , ελεγα μηπως ξερεις και κανενα αλλο σεταπ με αλλη πυρητηδα
κοιτα νικο αν εχεις αλλες παλιες μπορω να σου πω σε μυνημα
 
την εχω δοκημαση σε GAL 28 , γιατι ειχα παρει 500 γραμμαρια βελοξ , και μου εμηναν τωρα τα 200 , με σεταπ καψουλι 616 καλυκας 28/65/8 1χ17 ρελιαστο
 
Καλησπερα παιδια ψαχνω ενα κουτι σοκολ ρωσιας το κυλινδρικο μπορω να.ανταλαξω με.καλυκες και παλια καψουλια πηρως λειτουργικα οποιος ενδιαφερεται ας μου στηλει ενα μυνημα μια παρακληση αν διαθετει κανεις να ειναι οσο γινεται σε καλη κατασταση ευχαριστω
 
Καλησπερα παιδια ψαχνω ενα κουτι σοκολ ρωσιας το κυλινδρικο μπορω να.ανταλαξω με.καλυκες και παλια καψουλια πηρως λειτουργικα οποιος ενδιαφερεται ας μου στηλει ενα μυνημα μια παρακληση αν διαθετει κανεις να ειναι οσο γινεται σε καλη κατασταση ευχαριστω
Σπυρο υπαρχουν διαφορα κουτια κυλινδρικα σοκολ εγω εχω 4 διαφορετικα το ποιο παλιο εχει χαρτινο τυπομενο περιτυλιγμα οπως και σε μεγεθος των 100 και 200 γραμ
 
Σπυρο υπαρχουν διαφορα κουτια κυλινδρικα σοκολ εγω εχω 4 διαφορετικα το ποιο παλιο εχει χαρτινο τυπομενο περιτυλιγμα οπως και σε μεγεθος των 100 και 200 γραμ
Ναι νικο ψαχνω των 200 γραμαριων με χρωμα κιτρινο κοκκινο με το γερακι το κυλινδρικο
 
Υπαρχει και σε ασπρο με το γερακι μου το εδωσε ενας παππους αν βρω κατι που το εχω θα σου το στειλω δεν θελω τιποτα
Φιλε σε ευχαριστω πολυ αν το εχεις ναι θελω ενα και εγω δεν θα σε αφησω ετσι μονο και μονο που ειπες θα το κανεις δωρο η κινιση μετραει
 
Back
Top