Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
πες πως έγινε
θα γίνει και αυτό θα σου πω πως αλλά μην το πεις λοιπόν την Κυριακή 6/6 το απόγευμα κοιτά διακριτικά στο Βάθρο.
Έλα φίλε κοιτάμε διακριτικά στο βάθρο αλλά δεν σε βλέπουμε…Που είσαι; Έλα κερνάμε και σαμπάνια… .sarcastic.

211CAA1E-A201-4672-BE78-775FBA8524AB.png
 
Συγχαρητήρια Γεράσιμε!
Όπως και σε όλους που συμμετείχαν, ειδικότερα όμως στους παιδιά από το φόρουμ!
Αλήθεια, εκτός από εσένα, τον Γιώργο, τον Άρη, και φυσικά τον Λεωνίδα, υπάρχουν και άλλα μέλη;
Εριξε κ ο Χρήστος από το πληκτρολογιο φιλε
 
Βαγγελα δεν εχω αντοχες για περδικα φιλε....με εφαγε το τσιγαρο....
Εχω ενα καλο για περδικα με Α1 CX2000- 1,60X32-z2m21- N7 - 8* 68,4-57 = 30 μετρα 3* -352-285= 81%
συγκεντρωση - V1,5-396m/s φιλε!!!
Για φερμα....βαζεις 4* αστρα . ;)

ΥΓ, Για αρχη στην περδικα....για τελος και υγρασιες το γυριζα στην SIPE Βαγγελα!!! ;)
90% Επρεπε να βγάλει αυτος ο ψοφιτας συγκεντροση. Ακου 1,60×32νο7 Στην περδικα...
 
90% Επρεπε να βγάλει αυτος ο ψοφιτας συγκεντροση. Ακου 1,60×32νο7 Στην περδικα...


Αληθεια. Τωρα που ακουσατε για στεελ συγκεντροτηρες μαθαινω εχετε ξεσκηστει στις δωκημες εεεε?? Μπράβο παιδια. Μπράβο.


Εγω λεω.....να αφησεις την ειρωνια στην ακρη.....Και ΑΝ εχεις....βαλε καποια δοκιμη σου να δουμε...
και αν εχει και 90% συγκεντρωση.....ακομα καλυτερα.... για να το ευχαριστηθουμε!!!! ;)
 
Εχω φιλε μου.Και δωκημες και επαναλαμβανωμενα σκοτοματα εκεί γύρο στα 100μ .Ξερω εγω Και ατωμα οπου κυνηγαμε μαζί. Εχω πολυ πραμα. Αλλα,δε σου βαζω που να χτηπηεσαι.Ετσι απο αντίδραση. Οταν ανεβαζα δωκημες με ββ πριν απο μερικα χρωνια εδω μεσα μάλλον τοτε θα ασχολουνταν καποιοι με ρουβελοκλουβο για να ποιανουν ρουβελια Και Δεν θυμούνται. Κατσε εκει. Σκοτονε γυρο στα 30-35μ.Δεν χριαζετε παραπανω. Καλα σου είναι
 
Εχω φιλε μου.Και δωκημες και επαναλαμβανωμενα σκοτοματα εκεί γύρο στα 100μ .Ξερω εγω Και ατωμα οπου κυνηγαμε μαζί. Εχω πολυ πραμα. Αλλα,δε σου βαζω που να χτηπηεσαι.Ετσι απο αντίδραση. Οταν ανεβαζα δωκημες με ββ πριν απο μερικα χρωνια εδω μεσα μάλλον τοτε θα ασχολουνταν καποιοι με ρουβελοκλουβο για να ποιανουν ρουβελια Και Δεν θυμούνται. Κατσε εκει. Σκοτονε γυρο στα 30-35μ.Δεν χριαζετε παραπανω. Καλα σου είναι

Τι λες βρε μεγαλε!!!! Με αφησες αναυδο.....!!!!

ΑΚΟΥ....Απο λογια εχω ΧΟΡΤΑΣΕΙ....και στο χωριο μου λενε....Οσα δεν φτανει η αλεπου....τα κανει
κρεμασταρια....

Ασε τα λογια του καφενειου....ιδου η Ροδος ,ιδου και το πηδημα!!!

Εμενα δεν εισαι αξιος να μου κανεις ''χαρη''.....Απεδειξε αυτα που λες...μονο αυτο....Ολα τα αλλα ειναι
ΛΟΓΙΑ!!!

ΥΓ. Δεν ξερω τι ειναι τα ρουβελια και τα ρουβελοκλουβα.....Εσυ πρεπει να εχεις ασχοληθει πολυ με αυτα!!!!!
 
Τι λες βρε μεγαλε!!!! Με αφησες αναυδο.....!!!!

ΑΚΟΥ....Απο λογια εχω ΧΟΡΤΑΣΕΙ....και στο χωριο μου λενε....Οσα δεν φτανει η αλεπου....τα κανει
κρεμασταρια....

Ασε τα λογια του καφενειου....ιδου η Ροδος ,ιδου και το πηδημα!!!

Εμενα δεν εισαι αξιος να μου κανεις ''χαρη''.....Απεδειξε αυτα που λες...μονο αυτο....Ολα τα αλλα ειναι
ΛΟΓΙΑ!!!

ΥΓ. Δεν ξερω τι ειναι τα ρουβελια και τα ρουβελοκλουβα.....Εσυ πρεπει να εχεις ασχοληθει πολυ με αυτα!!!!!
Σιγα να μην σου φερνουμε και αποδείξεις Και βίντεο κλπ. Θες ποιστευεις θες οχι. Οτι γουσταρεις. Πνευμα αντηλογιας είσαι.Καταδικασμενος Και εσυ μέχρι τα 35μ.Σιγα μην κυμαμαι Και ξυπνάω αν θα ποιστεψεις εσυ τις τουφεκιες που βγάζω εγώ. Τι είσαι? Καποιος ελενγκτ. Μηχανησμος? Να ακηρωνεις ότι είναι άπιαστο για εσενα? Κατσε εκεί μέχρι τα 35μ σου λέω. Καλα σου είναι. Αν εισουν σοστος θα ληκαζες. Τωρα θα πηνασεις.
 
Κυριε skyfall .....Δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου.....Εισαι ''λιγος''....για μενα....και ''πολεμο'' με κανεναν
δεν θα ανοιξω....
Μπορεις να λες οτι θελεις.....εγω θα γελαω....αλλα δεν σου απαντω!!!
Νικο μου αυτα που ειχα να σου πω στα ειπα. Έτσι είμαι εγω αληθηνος. Ουτε γαμπρό μου θα σε κάνω ουτε χτηματα εχουμε δυπλα δυπλα. Ο καθενας έχει την πορεια του Και λέει τα αποτελεσματα που έχει δει. Δεν τον. Ενδιαφέρει τι ποιστευεις εσυ. Αυτο σου λέω.
 
Μπραβο ρε φιλε σε παραδεχομαι.
1000 μπραβο για τον κοπο σου τις δοκιμες σου κ τα φυσιγγια που ανακαλυψες. Συγχαρητηρια!!!

Απο εκει κ περα ομως νομιζω οτι θα επρεπε να ζυγισεις καλυτερα τα λογια σου απεναντι στον κυριο Νικο, ο οποιος εχει βοηθησει πολυ κοσμο στο φορουμ με τις δοκιμες του. Για να το πω απλα επρεπε να τον σεβαστεις.
Φιλικα μιλαω παντα κ ας προσπαθησουμε ολοι να ειμαστε μονιασμενοι.
Δεν εχω κάτι με τον κύριο Νικο Στελιο Ξέρω πολυ καλα τι λεω Και σε ποιους. Ποιστευω καταλαβενουν τι λεω. Παρακολουθω καιρό χωρις να μηλαω. Δεν μπορεις να ακυρωνεις ότι δεν σου καθετε καλα εσενα. Τα λέω λίγο χοντροκομενα τι να κανω? Έτσι είμαι. Να προσβάλω?? Οχι. Δεν το κανω ποτε. Να βάλω καποιον στην θεση του? Οταν χριαστει σηγουρα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top