ΠΑΝΑΣ OUTDOOR ACTIVITIES

Status
Not open for further replies.
Καλημερα...Το πελεκυς ειναι ενα φυσιγγι στα 32γρ με aquilla .Καλυκα cheditte με cx 2000 καψυλι.Πιεσεις 680 bar ταχυτητες 420 m/sec Αυτο που το κανει ιδιαιτερο ειναι το κλεισιμο του με 8 αστερι.Το κλεισιμο 8 προσφερει πιο κλειστες τουφεκιες βαζοντας πιο πολλα σκαγια στο κεντρο αλλα και στην περιφερεια.Αυτο προεκυψε μετα απο δικη μου επιθυμια για ενα φυσιγγι με πιο σφιχτη τουφεκια μιας και ειμαι λατρης του καρτεριου και των πιο κλειστων τσοκ και τουφεκιας.Φιλοι μου ζητησαν να το δοκιμασουν και εμειναν παρα πολυ ευχαριστημενοι οποτε με παροτρυναν να το βγαλω στην αγορα.Βγηκε μια παρτιδα η οποια προωθηθηκε σε φιλους σε διαφορα μερη της Ελλαδος ωστε να εχω μια πιο καλη αποψη σε διαφορετικες συνθηκες καιρικες.Σιγουρα δεν ειναι το φυσιγγι της απολυτης υγρασιας...εκει εχουν οι διβασικες πυριτιδες την τιμητικη τους.Σε ενα κλιμα ομως με 70-75 % υγρασια δουλευει αψογα.Επειδη προανεφερα το καρτερι πιο πριν σε οσους φιλους το κυνηγησαν στο περπατητο με πιο ανοιχτο τσοκ πηγε υπεροχα.Σχεδον ολοι σχολιαζουν τις ...μακρινες..τουφεκιες....Περυσι βγηκε στην αγορα με παρα πολυ καλες κριτικες....Εχει βγει και σε διασπορας 32.5 γρ για ορτυκι και τσιχλες μαυρες με 6 κλεισιμο ομως καθως και σε 34γρ 8/9 αναμικτο με ΜΒ 36 και 8 κλεισιμο για το κυνηγι της μπεκατσας.Συντομα θα ανεβασω και βιντεο για το φυσιγγι....
Στέλιο, έχεις δικό σου βλητικό σταθμό και μετράς τα φυσίγγια σου ή συνεργάζεσαι με κάποια εταιρία που έχει βλητικό σταθμό?
Εννοείτε αν δεν ''μπορεί'' για κάποιους επαγγελματικους λόγους να απαντηθεί η ερώτησή μου...ok το καταλαβαίνω...
 
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ....
Τίποτα φίλε Στέλιο, πολύ καλό το βιντεακι και όπως είπαν και τα άλλα παιδιά συνέχισε έτσι και πιστεύω θα σε ανταμειψει ο κυνηγετικος κόσμος ,έχουμε πήξει από απροσωπους εμπόρους.
 
Στέλιο, έχεις δικό σου βλητικό σταθμό και μετράς τα φυσίγγια σου ή συνεργάζεσαι με κάποια εταιρία που έχει βλητικό σταθμό?
Εννοείτε αν δεν ''μπορεί'' για κάποιους επαγγελματικους λόγους να απαντηθεί η ερώτησή μου...ok το καταλαβαίνω...
Τα φυσιγγια ανα 10000 ...2 κουτια τυχαια τα στελνω στον μαυρουλη στη θηβα οπου και δοκιμαζονται στον βλητικο σταθμο....
 
Τα φυσιγγια ανα 10000 ...2 κουτια τυχαια τα στελνω στον μαυρουλη στη θηβα οπου και δοκιμαζονται στον βλητικο σταθμο....
Σ΄ευχαριστώ Στέλιο για την απάντηση!
Συνήθως οι επαγγελματίες δεν θέλουν να απαντούν σε τέτοιου είδους ερωτήσεις γιαυτο και ήμουν λίγο επιφυλακτικός...
 
Έχω κάνει είδη την ερώτηση πριν κάποιες μέρες προτού μας επισκεφτεί o γενικός αντιπρόσωπος αυτού του tsok και πιστεύω ότι όπως μου γράψανε πολύ σωστά δεν γνωρίζανε και δεν ήτανε η κατάλληλη να μου απαντήσουνε για αυτό ρωτώ και πάλι ακριβώς τι ίδια ερώτηση που είχα κάνει πιστεύω ότι είναι ευκαιρία να λύσω την απορία μου
.xm.


Να ρωτήσω για το KICKS Buck Kicker ενώ λένε ότι είναι tsok με φρένο και ότι φρενάρει τον συγκεντρωτήρα ..τι γίνετε με τα δράμια που δεν έχουνε συγκεντρωτήρα όπως ..Remington Buckshot - Winchester-και πολλά αλλα που δεν έχουνε συγκεντρωτήρα πως δουλεύει εκεί το φρένο.Και φυσικά αν κάποιος έχει αυτό το tsok για δράμια ας μας πι την γνώμη του αν είναι όντως έτσι αν υπάρχει τόσο καλή συγκέτρωση στα δράμια..μήπως πρέπει να δουλεύουμε μονο φυσίγγια ( δράμια ) με συγκεντρωτήρα για να έχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα..? αλλα από την άλλοι είναι ένα αμερικανικο tsok και τα αμερικανικα φυσίγγια ( δράμια ) δεν έχουνε συγκεντρωτήρα

Και σαν όπλο έχω στην κατοχή μου την Berreta extreme A400 με αυλό 18.6
Mε ενδιαφέρει το tsok για δράμια αλλα παρακαλώ θέλω μια απάντηση όσο φυσικά γίνετε πιο κοντά στην πραγματικότητα όχι γενική!!! τι θα μου δώσει παραπάνω αν το αγοράσω..και μιλάω για φυσίγγια πάντα Remington Buckshot - Winchester...που δεν έχουνε συγκεντρωτήρα.
 
Καλώς ήρθες Στέλιο μιας κ είσαι πολλά χρόνια στον χώρο πιστεύεις οτι θα έχουμε δυσάρεστες εκπλήξεις στην νέα ρυθμιστική; έχεις κάποια πληροφόρηση;;
Να σου απαντησω εγω για τις εκπληξεις και μας λεει ο στελιος εκ των εσω αν εχει πληροφοριες.
Ναι θα εχουμε και μπορω να σου κανω μια προβλεψει για τον αυγουστο που θα κοπει οπως και ενα 10ημερο απο φεβρ. Αυτα ειναι η καλη εκδοχη. Την κακη ουτε ο τσιρωνης την εχει μελετησει ακομα.
Αν θελουν οι δχστες ας μεταφερουν το μνμ στο αναλογο τοπικ να μην χαλαω το θεμα.
 
... επειδη εχω ολη τη σειρα High flyer απο Αμερικη ...κοψε σε παρακαλω κατι απο το 25-30% .... κανενα τσοκ δεν το κανει αυτο, ουτε τα Carlson που επισης εχω, καλη η διαφημιση ενος προιοντος δε λεω , απλα μη το κανουμε ΤΟΣΟ φανταστικο. Καλες δουλειες ...και οντως απο φιλους για το φυσιγγι σου εχω ακουσει τα καλυτερα. Σε τσοκακια ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ εχω βολευτει με τα Carlson's (benelli Vinci)
ΦΙΛΕ ΤΟΛΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΟΣΟ ΤΗΣ % ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ.ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ KICKS ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΤΣΟΚ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΑΓΟΡΑΣ..O ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΝΑΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΙΝΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ..ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΣΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ VINCI ΠΟΣΤΑΡΕ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑ ΜΑΡΚΑ.ΠΑΝΤΟΣ ΕΓΩ ΣΤΙΣ BENELLI ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚICKS ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ(PATTERNMASTER,WADWIZZARD,SEMINOLE,BRILEY,CARLSONS,GEMINI KAI RHINO)ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΙΝΟΥΝ.ΑΓΟΡΑΖΩ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΥΝΗΓΙ.ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΤΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΙCKS ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΤΣΟΚ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΑ BENELLI.ΣΤΗΝ BROWNING ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΝΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΚΑΠΟΣ ΤΑ KICKS ΕΙΝΑΙ ΤΟ ANACONDA.
 
καλησπερα....γεμιζεται στα 32.5 γρ σε καλυκα fiem με διασπορεα ελληνικο του θωδη.Πυριτιδα χρησιμοποιω την psb1..διαθεσιμα νουμερα 9-10....Εχω στειλει στην Κομοτηνη και τα 2 διασπορας...Οι εντυπωσεις πολυ θετικες...Γενικα οτι φυσιγγι εχω βγαλει εχει δοκιμαστει ενα χρονο πριν σε φιλους για να ακουσω σχολια.Αυτο που εχω πει και συνεχιζω να λεω οτι δεν προκειται ποτε να τροποποιησω καποιο φυσιγγι μου.Αν δεν βρω καποιο υλικο δεν γεμιζω.Οταν το ξαναβρω το συνεχιζω....θελω να βγαινω για κυνηγι κι οταν συναντω ανθρωπους που κυνηγανε με τα φυσιγγια μου να μην ακουω παραπονα....στον οποιο βαθμο βεβαια ειναι εφικτο αυτο μιας και τα γουστα ποικιλουν....

Ευχαριστώ για την απάντηση και θα ήθελα να σε συγχαρώ για τη φιλοσοφία και τον σεβασμό σου απέναντι στον πελάτη πράγμα που λείπει εδικά στον τομέα των φυσιγγίων στην ελληνική αγορά εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων. .shake.
Για να κλείσω το θέμα, μια τελευταία ερώτηση. Δουλεύουν καλά σε όλες τις καιρικές συνθήκες ή μειώνεται η απόδοσή τους σε κάποιες;
 
Ευχαριστώ για την απάντηση και θα ήθελα να σε συγχαρώ για τη φιλοσοφία και τον σεβασμό σου απέναντι στον πελάτη πράγμα που λείπει εδικά στον τομέα των φυσιγγίων στην ελληνική αγορά εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων. .shake.
Για να κλείσω το θέμα, μια τελευταία ερώτηση. Δουλεύουν καλά σε όλες τις καιρικές συνθήκες ή μειώνεται η απόδοσή τους σε κάποιες;
Σε συνθηκες απολυτης υγρασιας οχι....και το βρισκω λογικο...εκει χρειαζεσαι διβασικη πυριτιδα που "αγαπαει" την πολυ υγρασια....
 
ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΣ OUTDOOR ACTIVITIES .ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΤΗΣ ΑΛΙΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ PET-SHOP APO TO 1980...ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ Ο "ΕΜΠΝΕΥΣΤΗΣ" ΤΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΠΕΛΕΚΥΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Ο ΕΠΙΣΗΜΟΣ DEALER ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΩΝ ΤΣΟΚ KICKS.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ-ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ KICKS ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Καλες δουλειες να εχεις στις δυσκολες αυτες μερες... χαρα μας που εισαι εδω... Καλως ορισες στο HL...
 
Στελιο θα ηθελα να σε ροτησω εγω που εχω κανη με πορτινγκ. Αν χρ. τσοκ με πορτιγκ, πχ το smoke, εχεις ιδεα για το αποτελ.?Εχεις κανει καπεια δοκ.?
Να υποθ. οτι δεν εχει γένη καποια δωκ.??.xm.
 
Έχω κάνει είδη την ερώτηση πριν κάποιες μέρες προτού μας επισκεφτεί o γενικός αντιπρόσωπος αυτού του tsok και πιστεύω ότι όπως μου γράψανε πολύ σωστά δεν γνωρίζανε και δεν ήτανε η κατάλληλη να μου απαντήσουνε για αυτό ρωτώ και πάλι ακριβώς τι ίδια ερώτηση που είχα κάνει πιστεύω ότι είναι ευκαιρία να λύσω την απορία μου
.xm.


Να ρωτήσω για το KICKS Buck Kicker ενώ λένε ότι είναι tsok με φρένο και ότι φρενάρει τον συγκεντρωτήρα ..τι γίνετε με τα δράμια που δεν έχουνε συγκεντρωτήρα όπως ..Remington Buckshot - Winchester-και πολλά αλλα που δεν έχουνε συγκεντρωτήρα πως δουλεύει εκεί το φρένο.Και φυσικά αν κάποιος έχει αυτό το tsok για δράμια ας μας πι την γνώμη του αν είναι όντως έτσι αν υπάρχει τόσο καλή συγκέτρωση στα δράμια..μήπως πρέπει να δουλεύουμε μονο φυσίγγια ( δράμια ) με συγκεντρωτήρα για να έχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα..? αλλα από την άλλοι είναι ένα αμερικανικο tsok και τα αμερικανικα φυσίγγια ( δράμια ) δεν έχουνε συγκεντρωτήρα

Και σαν όπλο έχω στην κατοχή μου την Berreta extreme A400 με αυλό 18.6
Mε ενδιαφέρει το tsok για δράμια αλλα παρακαλώ θέλω μια απάντηση όσο φυσικά γίνετε πιο κοντά στην πραγματικότητα όχι γενική!!! τι θα μου δώσει παραπάνω αν το αγοράσω..και μιλάω για φυσίγγια πάντα Remington Buckshot - Winchester...που δεν έχουνε συγκεντρωτήρα.


.violin..tired..tired..tired..violin.
 
ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΣ OUTDOOR ACTIVITIES .ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΤΗΣ ΑΛΙΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ PET-SHOP APO TO 1980...ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ Ο "ΕΜΠΝΕΥΣΤΗΣ" ΤΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΠΕΛΕΚΥΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Ο ΕΠΙΣΗΜΟΣ DEALER ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΩΝ ΤΣΟΚ KICKS.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ-ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ KICKS ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Καλοσ ηρθεσ και ενα μεγαλω πραβο για τον επαγγελματισμο που εχεισ.RESPECT.
 
Παιδια ειμαι σιγουρος οτι τις εχει δει τις ερωτησεις σας ο Στελιος ωστοσο η απαντηση μπορει να μην ειναι παντα τοσο ευκολο να απαντηθει η μπορει κ ο ιδιος να μην γνωριζει την απαντηση ή να πρεπει να απευθυνθει στην εταιρια γι αυτην... Υπαρχουν τοσο πολλοι συνδυασμοι οπλων, τσοκ κ φυσιγγιων που ειναι αδυνατον καποιος να εχει αμεση απαντηση για ολους...
 
Στέλιο καλώς μας ήρθες! Τα kicks δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά από συζητήσεις που έχω κάνει με τον Κώστα (Grieko13) είναι απόλυτα ευχαριστημένος με την απόδοσή τους, ίσως στο μέλλον τα δοκιμάσω και εγώ! Είχαν την εμπειρία πάντως και αν σε γνωρίσω και να αγοράσω από το κατάστημά σου και κυριολεκτικά μου είχες συμπεριφερθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο! Συνέχισε έτσι και σου εύχομαι καλές δουλείες, αν ήσουν και λίγο πιο κοντά μου ίσως να με έβλεπες συχνότερα :)
 
Παιδια ειμαι σιγουρος οτι τις εχει δει τις ερωτησεις σας ο Στελιος ωστοσο η απαντηση μπορει να μην ειναι παντα τοσο ευκολο να απαντηθει η μπορει κ ο ιδιος να μην γνωριζει την απαντηση ή να πρεπει να απευθυνθει στην εταιρια γι αυτην... Υπαρχουν τοσο πολλοι συνδυασμοι οπλων, τσοκ κ φυσιγγιων που ειναι αδυνατον καποιος να εχει αμεση απαντηση για ολους...

Προσωπικά πιστεύω ότι όταν πουλάς κάτι πρέπει να το δοκιμάσεις εσέι ο ίδιος είτε είναι αυτό φυσίγγιο είτε είναι tsok είτε είναι ένα κυνηγόσκυλο η ένας γάιδαρος κάνει για δεν κάνει...είτε είναι οτιδήποτε και δεν απευθυνομαι μονο στον Στέλιο αλλα στον κάθε Στέλιο ..δεν επιτρέπεται να μην ξέρεις η να μην γνωρίζεις η να μην δοκιμάσεις έστω στο δικό σου όπλο και ας είναι ότι μάρκα θέλει το όπλο να δείξουμε αυτό που πουλάμε ...αυτό είναι μάγκες κοιτάξτε ανά μανισιο tsok με ένα τις τάδε μάρκας τι κάνει αν θέλεις και σου αρέσει η διαφορα και αυτο που κάνει καλός το αγοράζεις..τα φυσίγγια πως τα δοκιμάζεις προτού τα τα βγάλεις για πουλήσει αν αξίζει ο άλλος να τα αγοράσει.Και πιστεύω ότι το ίδιο θα έπρεπε εδώ και πολύ καιρό να είχε ήδη γίνει και μα τα tsok τις εταιρίες Μulle όπλα έχετε σκοπευτήρια πάτε δοκιμες έχετε κάνει ρίχνετε και δείχνετε μάγκες αυτό είναι ..αλλα κανεις δεν μιλάει ok το επαγγελματικο αλλα δεν το βρίσκω σωστό εδώ και τόσο καιρό γράφουμε/τε και διαβάζουμε να αυτό να το άλλο ορίστε έχουμε δυο εισαγωγής είδει στην παρέα μας και κανένας δεν ανέβασε φωτό να δείξει στο κόσμο αυτό στα 35m αυτό στα 45m αυτό στα 60m με αυτά τα νούμερα τι γουστάρεις παίρνεις αν υπάρχουνε κάποιες διαφορες στον αυλό και στο όπλο εσείς δείχνετε στον κόσμο με τι το δοκιμάσατε.. όπλα έχετε μερική δόξα τον θεό από 2 και 3 ...απλά δεν γίνετε και δεν γίνετε για τους ευνοητους λογους .προσωπικά με εξοργίζει δεν χρειάζεται να μας πι ο Στέλιος..... θα το αγοράσω το tsοk!!! σε LM KICKS Buck Kicker και για τον λόγο ότι έχω ήδη το Ρassing τις Mulle και έχω βγάλει φωτό θα σας πω εγώ μάγκες τι κάνει και τι όχι.

Τα κυνήγια είναι συγκεκριμένα
παππία
τσίχλα
τριγoνη
φάσσα
γουρουνι

Θέλετε να πουλήσετε καλά κάνετε και εμείς θέλουμε να γουστάρουμε και τα πλερώνουμε τα σωληνάκια για χρυσό

Πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο τον Νίκο τον Τάκη τον Γιώργο που το αγόρασε και να ρωτάμε ..και αν αυτό ο μα....ας τρέπεται να πι ότι έκανε "μακακια" που το αγόρασε και έδωσε 100ευρώπουλα θα σου πι νε ρε μαλακα ξυρίζει σου λέω.

Όχι δεν δουλεύει σωστά το πράγμα μάγκες φυσικά τι δουλεύει στην ελλάδα να δουλέψει αυτό.


Και για να κλείσω δεν μας ενδιαφέρει να μας pi κάποιος για το δικο μας όπλο Aρη τι κάνει και τι όχι ναι έχει πολλά όπλα και διαφορετική άυλοι..αλλα ούτε τα δικα τους δεν λένε τι κανουνε και μην μου πεις ότι δεν τα έχουνε δοκιμάσει

Έχω ρίξει μετά Mulle passing δράμια το federal flight control 12βόλο 3" και έχω πάθη πλακα 35m τα πήγε πιάτο.. επίσης πήγε καλά και τα remington 10βόλο 3"

αλλα εδώ μιλάμε για ένα ειδικευμένο tsok για δράμια

συζητηση κανουμε μην παρεξηγηθούμε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top