Οτιδήποτε σχετικό για ζάντες

Μετά από πολύ αναζήτηση έχω καταλήξει ότι η ζάντα που μου αρέσει περισσότερο από όλες είναι αυτή και σε αυτό το χρώμα.Screenshot_20231220_215723.jpg

7.3 κιλά τη λέει.

Αν αυτή μπαίνει στο αμάξι μου κάποια στιγμή θα γίνει.

Άμα μου μπει κάτι στο μυαλό....απο τιμή πρέπει να τσούζει.
 
Η ζάντα αυτή σε 16αρα είναι 8 κιλά.

Περίπου ένα κιλό βαρύτερη από τη μαύρη και τη χρυσαφί.
Εγώ στις έδειξα σαν παράδειγμα, για το πιο σύγχρονο σχεδιασμό τους, εύχομαι να βρεις αυτές που θες και να τις βάλεις στο εργαλείο
 
Μετά από πολύ αναζήτηση έχω καταλήξει ότι η ζάντα που μου αρέσει περισσότερο από όλες είναι αυτή και σε αυτό το χρώμα.View attachment 83760

7.3 κιλά τη λέει.

Αν αυτή μπαίνει στο αμάξι μου κάποια στιγμή θα γίνει.

Άμα μου μπει κάτι στο μυαλό....απο τιμή πρέπει να τσούζει.
Ναι θα τσουξει πολυ.αλλα.αξιζει
 
Μετά από πολύ αναζήτηση έχω καταλήξει ότι η ζάντα που μου αρέσει περισσότερο από όλες είναι αυτή και σε αυτό το χρώμα.View attachment 83760

7.3 κιλά τη λέει.

Αν αυτή μπαίνει στο αμάξι μου κάποια στιγμή θα γίνει.

Άμα μου μπει κάτι στο μυαλό....απο τιμή πρέπει να τσούζει.
Πολυ καλη ζαντα, δεν ειναι καινουργιο σχεδιο, κυκλοφορει καποια χρονια, την εχει γνωστος μου σε punto GT, σε ασημι ομως χρωμα.
 
Παιδιά πως σας φαίνεται αυτή;

Η συγκεκριμένη έχει ολόιδιες προδιαγραφές με τις εργοστασιακές μου ζάντες και βάρος 7.6 κιλά η μία επίσης είναι σε σχετικά καλή τιμή.View attachment 83805View attachment 83806View attachment 83807
Αυτή ψηφίζω εγώ, με 1000 !!! Απλό κλασικό σχέδιο, λιτη και απέριττη. Και το κυριότερο: πεντάκτινη !!! Τι πιο όμορφο !!! (Και σε ασημί χρώμα, ακόμη ομορφότερη !!!)
Από Jimny μέχρι Ferrari !!!!!!!!! Τυχαίο ? Δε νομίζω ... ;) :cool: .big smile..my man.
 
Βοήθεια μάγκες έχω απασφαλίσει και είμαι έτοιμος να πατήσω την σκανδάλη.

Η βοηθήστε ή πάρτε μου το όπλο απ' τα χέρια.

Πείτε ρε...να την κάνω πάλι τη μαλάκια;
Είμαι στο τσικ για αυτή εδώ.
Θέλω σκότωμα 🤣😂

Είδα ότι είναι μια από τις καλύτερες μάρκες ζαντών στον κόσμο και αυτή η ζάντα έχει ακριβώς τις προδιαγραφές που ορίζει ο κατασκευαστής.

Επίσης μου αρέσουν αρκετά.

Ακούω γνώμες.Screenshot_20231222_110042.jpg
 
Βοήθεια μάγκες έχω απασφαλίσει και είμαι έτοιμος να πατήσω την σκανδάλη.

Η βοηθήστε ή πάρτε μου το όπλο απ' τα χέρια.

Πείτε ρε...να την κάνω πάλι τη μαλάκια;
Είμαι στο τσικ για αυτή εδώ.
Θέλω σκότωμα 🤣😂

Είδα ότι είναι μια από τις καλύτερες μάρκες ζαντών στον κόσμο και αυτή η ζάντα έχει ακριβώς τις προδιαγραφές που ορίζει ο κατασκευαστής.

Επίσης μου αρέσουν αρκετά.

Ακούω γνώμες.View attachment 83828
Γ#μω το σπιτάκι μου αρρώστησα με αυτή τη ζάντα.

Ήδη έχω αρχίσει και τα κλαίω τα λεφτά.
View attachment 83829
Όχι βρε Στέλιο, καθόλου ωραία. Χίλιες φορές μια απ τισ προηγούμενες 2. Η την πολυάκτινη ή την 5άκτινη
Αλλά γούστα είναι αυτά, αν εσένα πέταξαν καρδούλες τα μάτια σου ,τότε μην επηρεάζεσαι
 
Back
Top