Οπλουργοί

Νομίζω ότι οι Άγγλοι που λένε ένα όπλο και ένα σκυλί σου αντιστοιχούν όταν τα βρεις κρατά τα κάτι ξέρουν
Το θέμα κοντακι το βρίσκεις στην πραξη , δηλαδή η στον βατηρα η στο κυνήγι ρίχνοντας, δοκιμάζεις ρίχνεις, κλαμπανας αλλάζεις, σκοτώνεις το αφήνεις, μόνο έτσι τελειοποιειται ένα κοντακι, στην πιστα ρίχνοντας
 
Φίλοι μου, μια ερώτηση σε σας που έχετε επισκεφτεί οπλουργεία...
Ποιοι μάστορες έχουν αυλόμετρο; και τι είδους αυλόμετρο;
To καλύτερο το έχω δει στον Χατζιώτη,ηλεκτρονικό πιστοποιημένο πανάκριβο.
Εχουν και οι οπλουργοί (3-4)που εχω δεί αλλά όχι τέτοιο.
 
To καλύτερο το έχω δει στον Χατζιώτη,ηλεκτρονικό πιστοποιημένο πανάκριβο.
Εχουν και οι οπλουργοί (3-4)που εχω δεί αλλά όχι τέτοιο.
Άρη πόσο χρεώνει την μέτρηση αν ξέρεις.
Αυτός είναι ;

Gun & Knife Classics
Χρήστος I. Χατζιώτης
Εκδόσεις – Βιντεοπαραγωγές
Εισαγωγές – Εμπορία όπλων
25ης Μαρτίου 28Α – Μελίσσια
τηλ. 210 6138049 fax. 210 6138087
 
Άρη πόσο χρεώνει την μέτρηση αν ξέρεις.
Αυτός είναι ;

Gun & Knife Classics
Χρήστος I. Χατζιώτης
Εκδόσεις – Βιντεοπαραγωγές
Εισαγωγές – Εμπορία όπλων
25ης Μαρτίου 28Α – Μελίσσια
τηλ. 210 6138049 fax. 210 6138087
Aυτός είναι. Πάρε το όπλο σου και πήγαινε από εκει..
Δεν πιστεύω να σε χρεώσει.Το έχει για δική του χρήση.Γι αυτό και είναι τόσο αναλυτικός στις περιγραφές των όπλων του.
ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙ....αλλά από κοντά τις τιμές τις συζητάει..
Ο άνθρωπος είναι αλλού...δεν υπάρχει......πρόθυμος και εξυπηρετικός με τεράστια γνώση και αγάπη για τα όπλα.
Οταν είχα πάει για να αγοράσω μία extra πάπια που είχε για το B25 μου με κράτησε κανά τρίωρο εκεί και μου έφερε χωρίς υπερβολές.. κουβέντα στην κουβέντα, πάνω από 40 όπλα να επωμίσω.... :)
Από μονόκαννο browning ΒΤ-99... μέχρι KEMEN sporter..:)
 
Aυτός είναι. Πάρε το όπλο σου και πήγαινε από εκει..
Δεν πιστεύω να σε χρεώσει.Το έχει για δική του χρήση.Γι αυτό και είναι τόσο αναλυτικός στις περιγραφές των όπλων του.
ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙ....αλλά από κοντά τις τιμές τις συζητάει..
Ο άνθρωπος είναι αλλού...δεν υπάρχει......πρόθυμος και εξυπηρετικός με τεράστια γνώση και αγάπη για τα όπλα.
Οταν είχα πάει για να αγοράσω μία extra πάπια που είχε για το B25 μου με κράτησε κανά τρίωρο εκεί και μου έφερε χωρίς υπερβολές.. κουβέντα στην κουβέντα, πάνω από 40 όπλα να επωμίσω.... :)
Από μονόκαννο browning ΒΤ-99... μέχρι KEMEN sporter..:)
Θα πάω κάποια στιγμή ...
Ευχαριστώ ...
 
20221001_113315.jpg
Καλημέρα σας.
Ψαχνω τα ανταλλακτικα της φωτο παραπάνω για Browning gold, ταιριάζουν όμως και απο Winchester SX2 και SX3. Ξέρετε κάποιον οπλουργο να εχει ανταλλακτικά ή να απευθυνθώ κατευθείαν στην Kalco.
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
 
View attachment 57013
Καλημέρα σας.
Ψαχνω τα ανταλλακτικα της φωτο παραπάνω για Browning gold, ταιριάζουν όμως και απο Winchester SX2 και SX3. Ξέρετε κάποιον οπλουργο να εχει ανταλλακτικά ή να απευθυνθώ κατευθείαν στην Kalco.
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
ενα τηλεφωνο στον λιακο να παρεις.
 
Back
Top