Οπλουργοί

Θα παρακαλουσα οποιος μπορει να μου στειλει και εμενα σε π.μ. το τηλ του Γιωργου Ψυλ...κη. Oscar ή Nick αν γινεται ενα π.μ. ευχαριστω εκ των προτερων.
 
Λιάκος η Ψυλλάκης για εργασία επιμήκυνσης κώνου ??
Αν και δεν έχω κάνει κώνο, επειδή δεν απαντάει κανείς, αρχικά θα σου έλεγα ότι ο Λιάκος είναι άριστος επαγγελματίας και σε ότι τον έχω χρειαστεί και εγώ αλλά και όλοι της παρέας μου, είναι άψογος. Τώρα για τον Ψυλλάκη, ακούω επίσης πολύ θετικά σχόλια στο θέμα του κώνου...
Σε υποχρέωσα τώρα ε:::: :cool:
 
Έχω μια Benelli 121 sl 80 και την έχω απο 18 χρόνων και ειμαι 43 την έχω απο τον πατέρα μου.ειναι σε πολυ καλά κατάσταση αλλα επειδη θελω να την κανω σαν καινούργια. Οτι χρειαστεί δλδ βαψιμο και τα σχετικά.θελω να με βοηθήσετε στην αναζήτησή μάστορα δεν με νοιάζει το κόστος Αρκει να γίνει η καλύτερη δουλεια. Δεν ξερω καθόλου που να πάω και σε ποιον. Ειδα κάποια βίντεο στο youtube επικοινώνησα με ΚΑνα δυο αλλα δεν τους εμπιστεύομαι.θα ήθελα την βοήθεια σας ευχαριστω!!
 
Έχω μια Benelli 121 sl 80 και την έχω απο 18 χρόνων και ειμαι 43 την έχω απο τον πατέρα μου.ειναι σε πολυ καλά κατάσταση αλλα επειδη θελω να την κανω σαν καινούργια. Οτι χρειαστεί δλδ βαψιμο και τα σχετικά.θελω να με βοηθήσετε στην αναζήτησή μάστορα δεν με νοιάζει το κόστος Αρκει να γίνει η καλύτερη δουλεια. Δεν ξερω καθόλου που να πάω και σε ποιον. Ειδα κάποια βίντεο στο youtube επικοινώνησα με ΚΑνα δυο αλλα δεν τους εμπιστεύομαι.θα ήθελα την βοήθεια σας ευχαριστω!!
Κουρκουλος Ανδρεας.Πολυ προσεκτικός στη δουλειά του γνώστης και επαγγελματίας.
 
υπαρχουν αρκετοι,Κουρκουλος στην Αθηνα,Λιακος στον ασπροπυργο και αλλοι,για τον λιακο μπορεις να δεις δουλειες του στο φβ,με λιγο ψαξιμο πιστευω να βρεις τον ιδανικο μαστορα
Λιακος που λες πως ειναι το προφίλ του στο φεις
 
"Οπλουργειο Λιακος Κωνσταντίνος" ειναι..
Ειναι και συντοπίτης Ευβοιωτης, αλλα προσωπικη εμπειρια με καποια δουλεια του δεν εχω....
και ετσι οπως το γραφεις εσυ το βγαζει και ετσι οπως το γραφω εγω το βγαζει,απο οσα εχω δει και απο οσα εχω διαβασει απο Νικητα κυπριδημο δειχνει οτι ειναι σοβαρος ανθρωπος και επαγγελματιας χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχουν και αλλοι αξιολογοι οπλουργοι, διαφημιση δεν κανουμε σημασια εχει αν γνωριζουμε κατι να βοηθαμε και να ενημερωνουμε τους φιλους συνκυνηγους αλλωστε και εγω δεν τα γνωριζω ολα,αλλα το Forum εδω με εχει βοηθησει να μαθω αρκετα πραγματα.
 
Back
Top