Ξηρά τροφή

Εγω την ταιζω τωρα καλη αφομιωση στα κοπρανα αλλα ειναι νωρις δεν εχω πληρη εικονα.
Εγώ δεν την έχω πάρει αλλά ψάχνω ακόμα να δω τι συστατικά έχει διότι Δεν γράφει και δεν το χω ξανά δει αυτό.
 
εγω πηρα τηλεφωνο την ιδια την εταιρεια και μιλησα με εναν εχω το τηλεφωνο του αν θες στο στελνω σε πμ.
 
εγω πηρα τηλεφωνο την ιδια την εταιρεια και μιλησα με εναν εχω το τηλεφωνο του αν θες στο στελνω σε πμ.
Aμα είναι ρε φίλε να τους παίρνουμε και τηλέφωνο, πρέπει να γράφουν τι συστατικά έχουν μέσα επί της( % ) μυστική συνταγή την έχουν; Μέσα σου λένε υποστήριξε ελληνικο προϊόν
 
τι να σου πω αυτο εκανα εγω.
Άντε και που στο είπε που το ξέρεις ότι λέει αλήθεια??? Από τι στιγμή που δεν γράφει μπορεί να σου πει ότι θέλει... Από κει και μόνο καταλάβενεις πόσο μουφα τροφή είναι.....
 
Εγώ δίνω αυτή παιδιά. 30 ευρώ τα 20 κιλά και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω ζυγίσει πόσο δίνω με το μάτι το πάω δίνω αρκετή τροφή πάντως. Τις μέρες που το σκυλάκι έχει έντονη δραστηριότητα περισσότερο. Τις μέρες που δεν έχει δραστηριότητα λιγότερο. Να πω ότι και τις μέρες που κάνει κρύο δίνω παραπάνω. Τώρα σωστά κάνω ή λάθος δεν ξέρω, αλλά το σκυλί είναι μυώδες και αεικίνητο.IMG_20230412_194437.jpg
 
Πέρα από μια καλή τροφή...
Μπορώ να δίνω και αυγά η γαλα..;;;;;
Για να βοηθήσω όσο μπορώ; ;;;
Γερό και καλότυχο να είναι Νικόλα!Δεν είμαι ο πλέον ειδικός,αλλά να του κάνεις πολλά μικρά γεύματα.Για να αφομοιώνει ο οργανισμός τα θρεπτικά συστατικά που χρειάζεται και επίσης να μη φορτώνεται με βάρος επιβαρύνοντας τις αρθρώσεις του..
 
Πέρα από μια καλή τροφή...
Μπορώ να δίνω και αυγά η γαλα..;;;;;
Για να βοηθήσω όσο μπορώ; ;;;
Καλή τροφή για κουτάβια, ασβέστιο και κιμά και αυγό και ψάρι..... άσκηση στην αυλή και μικρές βόλτες μετά την ολοκλήρωση του εμβολιασμού..... υπακοή και απορτ..... μέσα όμως από παιχνίδι και όχι πολλές επαναλήψεις για να μη βαριέται. Όχι πολύωρες εξόδους μέχρι τους 8-9 μήνες και μετά σταδιακά και ανάλογα με την εξέλιξη ανεβάζουμε..... είναι αθλητές.... χρειάζονται προπόνηση και προσοχή....
 
Καλή τροφή για κουτάβια, ασβέστιο και κιμά και αυγό και ψάρι..... άσκηση στην αυλή και μικρές βόλτες μετά την ολοκλήρωση του εμβολιασμού..... υπακοή και απορτ..... μέσα όμως από παιχνίδι και όχι πολλές επαναλήψεις για να μη βαριέται. Όχι πολύωρες εξόδους μέχρι τους 8-9 μήνες και μετά σταδιακά και ανάλογα με την εξέλιξη ανεβάζουμε..... είναι αθλητές.... χρειάζονται προπόνηση και προσοχή....
Βασιλη
Το ψαρι πως το δινεται;
Ωμο οπως ειναι με τα κοκαλα;
Ψημενο;
Καθαρισμενο απο κοκκαλα;
 
Back
Top