Ξηρά τροφή

καλισπερα στα κοπελια..
μετα απο αρκετα χρωνια οπου ειχα προτα την ιμπέριαλ και μετα ακολούθησα τη νεομπρίντερ και αρκετα ευχαριστημενος χωρις κανενα παραπονο απο την τροφη πρεπει να στραφω σε καποια αλλη....
μετα απο ψαξιμο βρηκα την φαρμινα ενεργειας 20 κιλα κοντα στα 50-55 ευρω..
θελω να ρωτησω εαν καποιος την εχει χρησημοπηεισει και εαν ειναι ευχαριστιμενος ..
το μπατζετ που θα κηνηθω θα ειναι ταβανι αυτα τα χρηματα..
ευχαριστω εκτον προτερων
Την φάρμινα την έδινα 3 χρόνια και για όλο τον χρόνο και ανάλογα την εποχή τάιζα την ανάλογη ποσότητα.ήμουν πολύ ευχαριστημένος μέχρι πρίν λίγους μηνες όπου κάτι πρέπει να άλλαξαν και άρχισαν τα προβλήματα.να έτυχε μόνο σε μένα?το χρώμα της κροκέτες σίγουρα άλλαξε.
 
Την φάρμινα την έδινα 3 χρόνια και για όλο τον χρόνο και ανάλογα την εποχή τάιζα την ανάλογη ποσότητα.ήμουν πολύ ευχαριστημένος μέχρι πρίν λίγους μηνες όπου κάτι πρέπει να άλλαξαν και άρχισαν τα προβλήματα.να έτυχε μόνο σε μένα?το χρώμα της κροκέτες σίγουρα άλλαξε.
οταν λες προβληματα;
 
Την φάρμινα την έδινα 3 χρόνια και για όλο τον χρόνο και ανάλογα την εποχή τάιζα την ανάλογη ποσότητα.ήμουν πολύ ευχαριστημένος μέχρι πρίν λίγους μηνες όπου κάτι πρέπει να άλλαξαν και άρχισαν τα προβλήματα.να έτυχε μόνο σε μένα?το χρώμα της κροκέτες σίγουρα άλλαξε.
Την team breeder που δίνω δεν παρατήρησα κάποια αλλαγή.
 
αυτη λεω και εγω που ειναι στο μπλε τσουβαλι
Δεν είδα να αλλάζει κάτι και δεν παρατήρησα και κάποια αλλαγή στους σκύλους. Όλο τον χρόνο αυτή ταΐζω και αλλάζω μόνο ελαφρώς την ποσότητα ανάλογα τις ανάγκες. Και είναι και νέες παρτίδες.
 
Και σε κάποιο σάιτ που πουλάει σκύλο τροφές(δεν θυμάμαι Ποιο) που γράφουν από κάτω σχόλια καταναλωτών ενώ όλα σχεδόν τα σχόλια μίλαγαν για ένα πολύ καλό προϊόν τώρα έχουν αρχίσει και γράφουν αρνητικά σχόλια
 
καλισπερα στα κοπελια..
μετα απο αρκετα χρωνια οπου ειχα προτα την ιμπέριαλ και μετα ακολούθησα τη νεομπρίντερ και αρκετα ευχαριστημενος χωρις κανενα παραπονο απο την τροφη πρεπει να στραφω σε καποια αλλη....
μετα απο ψαξιμο βρηκα την φαρμινα ενεργειας 20 κιλα κοντα στα 50-55 ευρω..
θελω να ρωτησω εαν καποιος την εχει χρησημοπηεισει και εαν ειναι ευχαριστιμενος ..
το μπατζετ που θα κηνηθω θα ειναι ταβανι αυτα τα χρηματα..
ευχαριστω εκτον προτερων
Την εδεινα και γω μέχρι πέρυσι αλλα τωρα δινω αλλη ήμουν παρα πολυ ευχαριστημένος αν δεν μου κάτσει αυτη που δινω τωρα θα την ξαναπάρω παλι
 
Βρες κάποια, που να έχει τα δύο-τρία πρώτα συστατικά κρέας.
Και να τα αναγράφει αναλυτικά.
Δημήτρη svestonof ταΐζω, αυτή τη βρήκε η γυναίκα μου πολύ φθηνά και της είπα να βγάλει φώτο τα συστατικά να σας τα δείξω γιατί εγώ δεν σκαμπάζω...
 
Πόσο παίρνεις svestonof Κυριάκο;
Τιμές που κυμαίνονται περίπου;
Το καλοκαίρι παίρνω αυτήν Χρήστο, τελευταία φορά από το χωριό την πήρα 45 ευρώ. Αθήνα πάντως πιστεύω θα τη βρω κάτω από 40...
Screenshot_20220826-153628_Samsung Internet.jpg
Έχω για κάνα μήνα ακόμα και μετά λέω να του πάρω αυτή ...
Screenshot_20220826-153707_Samsung Internet.jpg
 
Δημήτρη svestonof ταΐζω, αυτή τη βρήκε η γυναίκα μου πολύ φθηνά και της είπα να βγάλει φώτο τα συστατικά να σας τα δείξω γιατί εγώ δεν σκαμπάζω...
Για μια θεωρούμενη <<καλή>> ξηρά τροφή, πρέπει κάποιος να διαθέσει αρκετά λεφτά.Το έχουν ξεφτιλισει στις τιμές.Άσε που γράφουν στην ετικέτα κάτι εξωτικά φρούτα και κάτι αιθέρια έλαια από εκχύλισμα σπάνιας κάμπιας!
Για να δικαιολογήσουν την τιμή.
Εγώ όπως έχω ξαναπεί,εδώ και πολλά χρόνια, δίνω ωμά και μαγειρευτό.
 
Για μια θεωρούμενη <<καλή>> ξηρά τροφή, πρέπει κάποιος να διαθέσει αρκετά λεφτά.Το έχουν ξεφτιλισει στις τιμές.Άσε που γράφουν στην ετικέτα κάτι εξωτικά φρούτα και κάτι αιθέρια έλαια από εκχύλισμα σπάνιας κάμπιας!
Για να δικαιολογήσουν την τιμή.
Εγώ όπως έχω ξαναπεί,εδώ και πολλά χρόνια, δίνω ωμά και μαγειρευτό.
Η svestonof που ταΐζω Δημήτρη δεν θεωρείται καλη;
 
Back
Top