Μαγκάλια και Σούβλες

Πες μου ότι τα πιάτα είναι δείγμα δωρεάν!
...εγώ με την γυναίκα μου ήμαστε, μεσημέρι, απόδραση, για μπάνιο, τι λες?;)

Y.Γ
...ασύμφορος είσαι....πιο καλά να σε ντύνουμε παρά να σε ταΐζουμε!;).sarcastic....αυτήν ποια θα ναι η τυχερή, σκέφτομαι που θα λιώσει στη κουζίνα...έκτος και αν βοηθάς...που θα βοηθάς ε?;).sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
...εγώ με την γυναίκα μου ήμαστε, μεσημέρι, απόδραση, για μπάνιο, τι λες?;)

Y.Γ
...ασύμφορος είσαι....πιο καλά να σε ντύνουμε παρά να σε ταΐζουμε!;).sarcastic....αυτήν ποια θα ναι η τυχερή, σκέφτομαι που θα λιώσει στη κουζίνα...έκτος και αν βοηθάς...που θα βοηθάς ε?;).sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Δεν ξέρω...Δεν απαντώ...
 
Πες μου ότι τα πιάτα είναι δείγμα δωρεάν!
Δωρεάν είναι τα πιάτα ... τα πληρώνεις μόνο αν τα φας.

Μας φέρνει παλιά ένας μαγαζάτορας κάτι καραβίδες αφού είχαμε ρουπώσει και μας λέει "από το μαγαζί παιδιά".
Τις φάγαμε και αυτές και τις βλέπουμε πρώτη μούρη στον λογαριασμό ...
Ρε φίλε "από το μαγαζί είπες"
"Ναι ρε παιδιά, αλλά για να δοκιμάσετε τις έφερα, ... εσείς τις φάγατε όλες !!!!"

αχααχχαχ
 
Δωρεάν είναι τα πιάτα ... τα πληρώνεις μόνο αν τα φας.

Μας φέρνει παλιά ένας μαγαζάτορας κάτι καραβίδες αφού είχαμε ρουπώσει και μας λέει "από το μαγαζί παιδιά".
Τις φάγαμε και αυτές και τις βλέπουμε πρώτη μούρη στον λογαριασμό ...
Ρε φίλε "από το μαγαζί είπες"
"Ναι ρε παιδιά, αλλά για να δοκιμάσετε τις έφερα, ... εσείς τις φάγατε όλες !!!!"

αχααχχαχ
Σας έπιασε κοτσύφια ο γύφτος!
 
Σας έπιασε κοτσύφια ο γύφτος!
φίλος ήταν (κυνηγός και ψαράς) ... δεν .sex hard.

αυτοί ήταν 2 αδέρφια που ο ένας κάλυπτε τις αστοχίες του άλλου στο κυνήγι ...
"Μήτσου τού'δα 'γω, τ'νάχκε το γρούν΄ " και άλλες τέτοιες ατάκες έχουν γράψει ιστορία ...
Το γουρούνι σύμφωνα με την ιστορία είχε κολλήσει σε κάτι σύρματα και τίναζε τα πόδια για να περάσει αχαχχαχ
Αυτός το τουφεκούσε και νόμιζε ότι το γουρούνι χτυπιόταν ... πάει να το πάρει, άφαντο το γουρούνι :)

Πολύ ψέμα, πολύ γέλιο και χάλια φαγητό αχαχχαχ
Είμασταν τόσο σούρα που δεν θυμάμαι αν τελικά τα πληρώσαμε ...
 
Last edited:
Είμασταν τόσο σούρα που δεν θυμάμαι αν τελικά τα πληρώσαμε ...
Μια δόση... Πάμε παρέα κυνηγοί σε ένα ταβερνάκι καλοκαίρι και σκάει ο μαγαζατορας...Τι θα πάρετε?Πιάσε του λέω 6 παγωμένες,1 λίτρο τσίπουρο και βάλε στην κατάψυξη καμία 50αρια μπύρες.Στο τέλος είμαστε ζάντα και ψάχνουμε τις κάλτσες μας.Ζηταμε λογαριασμό και βλέπουμε ότι δεν φάγαμε ποτέ.
 
Back
Top