Μάλλινη τάπα

Μπορεί για τα Χανιά να είναι δυνατό για εμάς εδώ είναι μια χαρά. ( Για το jk6bofors συμφωνώ Φυσιγγαρα)
Και εδώ από Οκτώβριο μια χαρά παίζει απλά δεν τον εμπιστεύομαι πια τον συγκεκριμένο και δεν θεωρώ ότι αξίζει να παίρνει ούτε ένα σεντ κάτι άσχετο είχα ρίξει και κάτι RC serie oro με τάπα αυτά ξέρεις τι μπαρούτι έχουν? Και αυτά εσφαζαν όλη τη σεζόν και νομιζες ότι έριχνες με αεροβόλο
 
Και εδώ από Οκτώβριο μια χαρά παίζει απλά δεν τον εμπιστεύομαι πια τον συγκεκριμένο και δεν θεωρώ ότι αξίζει να παίρνει ούτε ένα σεντ κάτι άσχετο είχα ρίξει και κάτι RC serie oro με τάπα αυτά ξέρεις τι μπαρούτι έχουν? Και αυτά εσφαζαν όλη τη σεζόν και νομιζες ότι έριχνες με αεροβόλο
Με την rc δεν ξέρεις γιατί της βαφει η της αλλάζει ανάλογα Της ποσότητες που αγοράζει, συνήθως με b&p παίζει.
 
Και εδώ από Οκτώβριο μια χαρά παίζει απλά δεν τον εμπιστεύομαι πια τον συγκεκριμένο και δεν θεωρώ ότι αξίζει να παίρνει ούτε ένα σεντ κάτι άσχετο είχα ρίξει και κάτι RC serie oro με τάπα αυτά ξέρεις τι μπαρούτι έχουν? Και αυτά εσφαζαν όλη τη σεζόν και νομιζες ότι έριχνες με αεροβόλο
Μπορείς αν θες να δοκιμάσεις το sellier bellot το red her είναι με 32gr χάρτινο με μάλλινη πολύ καλό...... Ακόμη το special game της nobel sport είναι κι αυτό με μάλλινη 32gr βέβαια κι αυτό με Α1 της vectan ,που δεν σου αρέσει ,αλλά κατά τη γνώμη μου πολύ καλό......
 
Μπορείς αν θες να δοκιμάσεις το sellier bellot το red her είναι με 32gr χάρτινο με μάλλινη πολύ καλό...... Ακόμη το special game της nobel sport είναι κι αυτό με μάλλινη 32gr βέβαια κι αυτό με Α1 της vectan ,που δεν σου αρέσει ,αλλά κατά τη γνώμη μου πολύ καλό......
Το selier είναι χελώνα δεν μου κάνει μα τι έχει πάθει η Νόμπελ με τη βεκταν?
 
Τα σεταπ της μπασιερι φενοντε πιο αδυναμα δεν ειναι ομως διοτι ο gordon καλυκας παραγει ιδιο εργο με λιγοτερη μπαρουτη και μεγαλη σταθεροτητα πιεσεων
Άλλα σετ απ χρησιμοποιεί η μια και άλλα η άλλοι η rc xχρησιμοποιεί Πιο δυνατά σετ απ.
 
Το Lambro 34 γραμμάρια μάλλινο σε νούμερο 9 το έριχνα σε ορτύκια τον Οκτώβριο και στην τσίχλα με πολύ ωραίες τουφεκιές με το δίκαννο και με τη Browning 2000. Μια μέρα όμως στις τσίχλες έπεσε πολύ ξεπουπουλιασμα και τα πουλιά ακόμα πήγαιναν. Να ρίχνω στην τσίχλα με το δίκαννο και τις δύο τουφεκιές, να βλέπω και στις δύο σύννεφο τα πούπουλα και να φεύγει το πουλί. Τρελάθηκα, δεν τα ξανά πήρα ποτέ. Ίσως να έκανα εγώ κάτι λάθος εκείνη τη μέρα όμως. Θα τα ξανά δοκιμάσω.
 
Back
Top