Λαγός

Εγω
Από καφέ όσο θέλεις .sarcastic.
Για εμένα η ποιο δύσκολη τουφέκια στο λαγό είναι όταν φεύγει αντίθετα από εσένα και σου δείχνει μόνο τα πίσω πόδια του. Στις τραβέρσες είναι ευκολακι
Στα μπουτια κραταει πολλα σκαγια ο ατιμος
 
Κρατάει και δεν πέφτει επιτόπου
Μου χει τυχει με πενταρια στα 20 μετρα σηκωθηκε την ωρα που πηγενα φερμα ξερωντας τι φερμαρε ο σκυλος να φαει τουφεκια κολοτουμπα και ξανα συνεχισε αλλες δυο χριαστηκε να μεινη επι τοπου με την τριτη καλα στα πλαγια εχω παρει πολους με 9αρι 10 για πλακα αλλα 10-15 μετρα
 
Μου χει τυχει με πενταρια στα 20 μετρα σηκωθηκε την ωρα που πηγενα φερμα ξερωντας τι φερμαρε ο σκυλος να φαει τουφεκια κολοτουμπα και ξανα συνεχισε αλλες δυο χριαστηκε να μεινη επι τοπου με την τριτη καλα στα πλαγια εχω παρει πολους με 9αρι 10 για πλακα αλλα 10-15 μετρα

Ετσι. Όταν σου δείχνει τα πλευρά του είναι σαν να σου λέει βάρα με
 
Ετσι. Όταν σου δείχνει τα πλευρά του είναι σαν να σου λέει βάρα με
Όταν κατεβάζει αυτιά και βγάζει αυτή την ωραία φλόγα από πίσω είναι ολα τα λευτα.Σφίγγει που λέμε και η πορεία του είναι ευθεία με τελικη,όταν πάρει σκάγια φέρνει καμία 10αρια καπάκια.
 
Όταν κατεβάζει αυτιά και βγάζει αυτή την ωραία φλόγα από πίσω είναι ολα τα λευτα.Σφίγγει που λέμε και η πορεία του είναι ευθεία με τελικη,όταν πάρει σκάγια φέρνει καμία 10αρια καπάκια.
Όταν κατεβάζει αυτιά, έχει βάλει τα νιτρα έχει κουμπώσει και 6η και πάει με τις πάντες
 
Kαλημέρα .Τα super lambro τι βάθος ρελιού έχουν ,( Α) αν μπορεί κάποιος φίλος να με ενημερώσει
Καλημερα! Πριν λιγο καιρο εσφαξα ενα
SUPER Lambro.: Μεταλλο 22mm, βαρος σκαγιων 36.03γρ., βαρος πυριτιδας TEKNA 1.90γρ., υψος κλειστου φυσιγγιου 62.20mm, παχος ρελιου 2.20mm, βαθος ρελιου 4.32mm, συγκ. Gt21, διαμ. Σκαγιων 3.3mm, καψυλλιο 686!
 
Λαγο ειχε σημερα το κυνηγετικο μενου παρεα με ενα φιλαρακι και τς 3 γιουρα του..σηκωσαμε το πρωι τον πρωτο αλλα παρολο που τον ειχαν καλα τα σκυλια μας περασε πολυ ψηλα απ τα καρτερια και τον χασαμε..κατα τις 10 που μαζευτηκαν τα σκυλια προσπαθησαμε σε εναν δευτερο που ηξερε ο φιλος τον εψαξαν τα σκυλια αλλα αυτος τους ειχε φυγει ηδη μπροστα και αντι να φερει γυρα εκει που τον περιμεναμε εκανε καρφι για θαλασσα..αφου περασε η ωρα τα μαζεψαμε επειδη εβγαλε και τρελη ζεστη..και μια φωτο απ το δευτερο καρτερι μου
20201021_110609.jpg
 
O Πρωτος καρλαφτης της σεζον αργησε.....αλλα σημερα επεσε .....Δοξα τω Θεω... :)
Φυσεκι Ιδιογομωσης με SIPE - 686 -1,60X33+1,2 - Drago 20+1cal20 - N5 -68,4 - 56,5
Στα 35 μετρα περιπου με 3αστρα μαμα τσοκ.
Καλη σεζον ευχομαι σε ολους!!!!:)
ΥΓ. Φωτο θα βαλει ο καλός μου φιλος αλεξ και τον ευχαριστω πολυ!!!:)
 
O Πρωτος καρλαφτης της σεζον αργησε.....αλλα σημερα επεσε .....Δοξα τω Θεω... :)
Φυσεκι Ιδιογομωσης με SIPE - 686 -1,60X33+1,2 - Drago 20+1cal20 - N5 -68,4 - 56,5
Στα 35 μετρα περιπου με 3αστρα μαμα τσοκ.
Καλη σεζον ευχομαι σε ολους!!!!:)
ΥΓ. Φωτο θα βαλει ο καλός μου φιλος αλεξ και τον ευχαριστω πολυ!!!:)
Χρόνια πολλά Νίκο και καλή αρχή!fgr2
Φυσέκι ιδιογόμωσης ... αυτό έλειπε να ήταν αγοραστό! :)
 
O Πρωτος καρλαφτης της σεζον αργησε.....αλλα σημερα επεσε .....Δοξα τω Θεω... :)
Φυσεκι Ιδιογομωσης με SIPE - 686 -1,60X33+1,2 - Drago 20+1cal20 - N5 -68,4 - 56,5
Στα 35 μετρα περιπου με 3αστρα μαμα τσοκ.
Καλη σεζον ευχομαι σε ολους!!!!:)
ΥΓ. Φωτο θα βαλει ο καλός μου φιλος αλεξ και τον ευχαριστω πολυ!!!:)
Μπραβο ωραιος, το φτερωτο μαλλον δεν σε θελει αρα με το τριχωτο κατι γινεται... .yel.
 
Back
Top