Κυνήγια του Παρελθόντος

Επειδή έχω χάσει πατέρα σχετικά νωρίς και απότομα...και μάνα πρόσφατα και πάλι απότομα....ένα θα πω...ο χρόνος...
ο χρόνος είναι μεγάλος γιατρός....οχι ότι θα σε βοηθήσει να ξεχάσεις...αυτό δεν παίζει (και δεν πρέπει να παίζει!!) απλά μαθαίνεις να ζείς με αυτό...απλά σε κάθε κυνήγι...εκεί πάνω στο ξημέρωμα...ρίχνε τον πρώτο ντουμπλέ για χάρη του...θα τ ακούει αυτός και θα χαίρεται......
Καλή δύναμη!
 
Αφού δεν έχουμε πάει ακόμα θα βάλω μια παλιά. Πιο πολύ σε αυτήν την φώτο με φτιάχνουν οι καιρικές συνθήκες. Ιανουάριος 2010, θερμοκρασία -16, ολικός παγετός :)
Έχω μείνει από νεοπρεν και φοράω τα πλαστικά σοσόνια, τις νεοπρέν τις είχα κάψει την προηγούμενη μέρα στην φωτιά προσπαθώντας να ζεσταθώ ... .llk.... να σου έρχεται τρέλα από το κρύο... αλλά δεν με ένοιαζε.
Πάπιες, φάσες, γερακότσιχλες ... όλο το Δ είχε γίνει ένας ζωολογικός κήπος .sarcastic.. Στο σημείο που έχει τραβηχτεί η φώτο, σε κανονικές συνθήκες είσαι μέχρι την μέση στο μπατάκι. Κρύοοοοοοοοοοο.......victory.

 
Αφού δεν έχουμε πάει ακόμα θα βάλω μια παλιά. Πιο πολύ σε αυτήν την φώτο με φτιάχνουν οι καιρικές συνθήκες. Ιανουάριος 2010, θερμοκρασία -16, ολικός παγετός :)
Έχω μείνει από νεοπρεν και φοράω τα πλαστικά σοσόνια, τις νεοπρέν τις είχα κάψει την προηγούμενη μέρα στην φωτιά προσπαθώντας να ζεσταθώ ... .llk.... να σου έρχεται τρέλα από το κρύο... αλλά δεν με ένοιαζε.
Πάπιες, φάσες, γερακότσιχλες ... όλο το Δ είχε γίνει ένας ζωολογικός κήπος .sarcastic.. Στο σημείο που έχει τραβηχτεί η φώτο, σε κανονικές συνθήκες είσαι μέχρι την μέση στο μπατάκι. Κρύοοοοοοοοοοο.......victory.

και αλλα λικε αν μπορουσα να πατησω να σαι σιγουρος οτι θα τα αξιζε η φωτο!!!
 
Αφού δεν έχουμε πάει ακόμα θα βάλω μια παλιά. Πιο πολύ σε αυτήν την φώτο με φτιάχνουν οι καιρικές συνθήκες. Ιανουάριος 2010, θερμοκρασία -16, ολικός παγετός :)
Έχω μείνει από νεοπρεν και φοράω τα πλαστικά σοσόνια, τις νεοπρέν τις είχα κάψει την προηγούμενη μέρα στην φωτιά προσπαθώντας να ζεσταθώ ... .llk.... να σου έρχεται τρέλα από το κρύο... αλλά δεν με ένοιαζε.
Πάπιες, φάσες, γερακότσιχλες ... όλο το Δ είχε γίνει ένας ζωολογικός κήπος .sarcastic.. Στο σημείο που έχει τραβηχτεί η φώτο, σε κανονικές συνθήκες είσαι μέχρι την μέση στο μπατάκι. Κρύοοοοοοοοοοο.......victory.







Υπέροχη φωτό...
Εχεις κάνει τσισάκια από το κρύο;;;
 
Ρε φιλε τρομερη φωτο λεμε..shake hands.
Απ αυτες που τις μενουν για παντα στον τοιχο η στο τζακι και την βλεπουν τα παιδια και τα εγγονια σου.
ΛΑΙΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ

Οσο για το προβλημα με το κατουρημα.........παρε εναν βικτορινοχ σουγια με τσιμπιδακι.
Μονο με τσιμπιδακι τον βρισκεις σε -16.sarcastic.
 
1378173_691841240826494_2038610146_n.jpg
1235370_691841197493165_1397149759_n.jpg
3-4 λεπτα απο το σπιτι μου οκτωβρης 2013 οι πολλες φασσες ειναι καθισμενες δεν φαινονται τουφεκιες καθιστα και αδειασμα στο σηκωμα π απλωνουν φτερο και γινονται μπαλα
1378392_691841207493164_642427151_n.jpg
 
Last edited:
Αφού δεν έχουμε πάει ακόμα θα βάλω μια παλιά. Πιο πολύ σε αυτήν την φώτο με φτιάχνουν οι καιρικές συνθήκες. Ιανουάριος 2010, θερμοκρασία -16, ολικός παγετός :)
Έχω μείνει από νεοπρεν και φοράω τα πλαστικά σοσόνια, τις νεοπρέν τις είχα κάψει την προηγούμενη μέρα στην φωτιά προσπαθώντας να ζεσταθώ ... .llk.... να σου έρχεται τρέλα από το κρύο... αλλά δεν με ένοιαζε.
Πάπιες, φάσες, γερακότσιχλες ... όλο το Δ είχε γίνει ένας ζωολογικός κήπος .sarcastic.. Στο σημείο που έχει τραβηχτεί η φώτο, σε κανονικές συνθήκες είσαι μέχρι την μέση στο μπατάκι. Κρύοοοοοοοοοοο.......victory.

Ομορφιες .shake hands.
Αν δεν κανω λαθος πισω διακρινω την Σαμοθρακη ?
 
Όχι Κωστή, την Σάμοθράκη την έχεις δει σε άλλες φώτο, εδώ φαίνεται το τούρκικο. Τότε δεν είχε γεμίσει ακόμα ανεμογεννήτριες, τώρα έχει.
 
οχι ρε φιλε τι τουρκικο...προς ξανθη κοιταει η φωτο ...οι αμερικανικες βασεις ειναι ....η Σαμοθρακη ειναι λιγο πιο δεξια δεν φαινεται στις φωτο..
 
Όχι Κωστή, την Σάμοθράκη την έχεις δει σε άλλες φώτο, εδώ φαίνεται το τούρκικο. Τότε δεν είχε γεμίσει ακόμα ανεμογεννήτριες, τώρα έχει.
Καταλαβα η Σαμοθρακη ειναι ποιο δεξια .shake hands.
Αντε μαγκες μακαρι οταν πατε μεθαυριο επανω οι νικητες του διαγωνισμου και οι διοργανωτες να σας κανει τον ιδιο καιρο
Θελω να δω φωτο τον Μακη με φουλ εξτρα ενδυμασια αραχτος στο μπατακι και τα θηρευσιμα υδροβια να καλυπτουν το χιονι :D:D:D
 
Όχι Κωστή, την Σάμοθράκη την έχεις δει σε άλλες φώτο, εδώ φαίνεται το τούρκικο. Τότε δεν είχε γεμίσει ακόμα ανεμογεννήτριες, τώρα έχει.

οχι ρε φιλε τι τουρκικο...προς ξανθη κοιταει η φωτο ...οι αμερικανικες βασεις ειναι ....η Σαμοθρακη ειναι λιγο πιο δεξια δεν φαινεται στις φωτο..
Εχω λιωσει λεμε!!!!!!!.very funny.
 
Καλα που τις πετυχες ετσι μαζεμενες? Ουτε σε μπαλιζοφωλια να κυνηγουσες!!!!
Μα η μπάλιζα είναι αγελαίο είδος :). Γενάρης του 2009, φόλα με τα παπιά, είπαμε να φέρουμε έναν μεζέ. Από τα πιο παρεξηγημένα θηράματα ... ;)
Ένα θα σου πω, μπάλιζα λαδορίγανη ... .ha ha ha..llk.
 
Back
Top