Κυνήγια του Παρελθόντος

Είναι βαλτός σας λέω ......δε μου φτανουν τα υπόλοιπα πάει να με σκάσει και ο Γιαννάκης .....goodboy.
 
Last edited:
Γιάννη Φάσσες κυνηγάς? .love.

μονο φασσα και παπια. τιποτα αλλο. ακομη κα να βγει στον δρομο μου μπεκατσα η περδικα, δεν σηκωνω οπλο. προτιμω να παρω τηλ καποιον φιλο με σκυλια, να ερθει εκεινος να της βαρεσει.

μονο τριχωτο αν τυχει στον δρομο μου βαραω..buy.

adit: εχω την τυχη να μενω στην σωστη πολη, οσον αφορα το θεμα κυνηγι.
αλλα φετος εχουν πεσει τα αυτια μου.
 
Θέλω να πάω να ξαπλώσω και αναρωτιέμαι ποιο από τα 2 θα συμβεί: α) δεν θα με πιάσει ύπνος αφού θα βλέπω μπροστά μου φάσσες; ή β) θα κοιμηθώ αμέσως αφού θα μετράω τις φάσσες (αντί προβάτων) που θα περνούν από μπροστά μου; .big smile.
Ά ρε Γιάννη τι μας έκανες... ;) .cool.
 
ελα ρε χρησταρα.. και εσυ εκει στην κομοτινη δε θα πρεπει να εχεις παραπονα!!.shake hands.

Όλα καλά φίλε. Απλά τη φάσσα δεν την κυνηγάω αλλά βλέποντας τις φωτό σου "τρόμαξε το μάτι μου".asking. :). Βασικά διαβάζοντας τις ιστορίες σου, προσπαθούσα να φανταστώ αυτό που έζησες όταν σηκώθηκαν τα πουλιά... .what.
 
Μπραβο Γιαννη μας μαγεψες .shake hands.

2008 Κυνηγι τσιχλας στο Χιλιομοδι
Ανηφοριζουμε μια ρεματια με τον συγκυνηγο μου
Στα δεξια μου εχει κυπαρισσια και πουρναρια
Καθως βαδιζω βλεπω με την ακρη του ματιου πισω απο το πυκνο κατι καφετι να κινειται

Πριν προλαβω να καταλαβω τι ειναι εμφανιζεται μια αλεπου
Βαζω τρια πενταρια σημαδευω και τις ριχνω
Τρωει τα δυο και σωριαζετε ξερη
Πριν προλαβω να γεμισω απο το πυκνο βγαινει και μια δευτερη αλεπου και ερχεται καρφι κατα πανω μου αγριεμενη
Γυριζω το οπλο σημαδευω και τις ριχνω κατευθειαν στο κεφαλι μιλαμε απιστευτη τουφεκια αφου εφερε τρελες κωλοτουμπες μεχρι να ξεψυχησει
Τελικα διαπιστωσαμε οτι ηταν ζευγαρι
Η πρωτη αλεπου που τουφεκισα ηταν η θηλυκη γιαυτο και η δευτερη μου επιτεθηκε γιατι ηταν η αρσενικη και εχασε το ταιρι της
Τοσα χρονια που ασχολουμαι με το κυνηγι δεν περιμενα οτι οι αλεπες επιτιθονται με τοση μανια σαν αγριοσκυλα ενα πραγμα
 
Εμείς πάλι παθαίνουμε το ανάποδο. Τις προάλλες είχαμε πάει για φάσες 4 άτομα και είχαμε 7 όπλα στο αυτοκίνητο αλλά δεν ρίξαμε τουφεκιά....big smile..big smile..big smile.
Εγώ πάντως ρε συ Γιάννη αν ήμασταν φίλοι και ήίμασταν μαζί, θα καθόμασταν παρέα και θα τουφέκαγε μία ο ένας, μία ο άλλος.
Μπράβο ρε Γιώργη , αυτό θα πει ομαδικότητα ..shake hands.
 
Δεν ειναι υπερ για μερικους αυτο το θεμα
Ο Διονυσης φαινετε πιο φαλακρος καθε φορα που βαζει νεα φωτο και ο ψηλος πρεπει να χασει κιλα γιατι εγινε εμπροσθοβαρος.sarcastic.
Ασε που πρεπει να του κοψουμε λιγο τα ποδια γιατι περναει ολους δυο κεφαλια:)
 
Δεν ειναι υπερ για μερικους αυτο το θεμα
Ο Διονυσης φαινετε πιο φαλακρος καθε φορα που βαζει νεα φωτο και ο ψηλος πρεπει να χασει κιλα γιατι εγινε εμπροσθοβαρος.sarcastic.
Ασε που πρεπει να του κοψουμε λιγο τα ποδια γιατι περναει ολους δυο κεφαλια:)
Εμπροσθόβαρος .very funny..very funny.
 
Back
Top