Κατασκευή κοντακιού στα μέτρα μας

Ούτε αυτός δεν ξέρει απλά μου είπε δεν του κάθεται καθόλου
Οπότε πρέπει πρώτα να δει ΤΙ τον ενοχλεί και μετά να προχωρήσει στις όποιες επιλογές υπάρχουν....
Είναι θέμα μέτρων στο χτένι?
Είναι θέμα λαβής?
Είναι θέμα στο toe?
Είναι......?
Για να υπάρξουν απαντήσεις πρέπει να υπάρξουν συγκεκριμένα ερωτήματα!
 
Οπότε πρέπει πρώτα να δει ΤΙ τον ενοχλεί και μετά να προχωρήσει στις όποιες επιλογές υπάρχουν....
Είναι θέμα μέτρων στο χτένι?
Είναι θέμα λαβής?
Είναι θέμα στο toe?
Είναι......?
Για να υπάρξουν απαντήσεις πρέπει να υπάρξουν συγκεκριμένα ερωτήματα!
Αυτό θα του το πω ευχαριστώ πολύ
 
Επιτέλους παρέλαβα την γριά μου με φινιρισμένο και βαμμένο το κοντάκι. Η δουλειά του ΓΙΑΝΝΗ απλά άψογη σε όλα της. Μέχρι και οι ψάθες ταιριάζουν αυτές της εργοστασιακής πάπιας, φινίρισμα τέλειο και το κυριότερο κουμπώνει και ρίχνει εκεί που θέλω.
0E47C1F7-039B-4730-8338-CE78316CAFA1.jpeg
 
Επιτέλους παρέλαβα την γριά μου με φινιρισμένο και βαμμένο το κοντάκι. Η δουλειά του ΓΙΑΝΝΗ απλά άψογη σε όλα της. Μέχρι και οι ψάθες ταιριάζουν αυτές της εργοστασιακής πάπιας, φινίρισμα τέλειο και το κυριότερο κουμπώνει και ρίχνει εκεί που θέλω.
View attachment 66729
Καλοριχτο Γερασιμε!
Να το καταχαρεις!
 
Επιτέλους παρέλαβα την γριά μου με φινιρισμένο και βαμμένο το κοντάκι. Η δουλειά του ΓΙΑΝΝΗ απλά άψογη σε όλα της. Μέχρι και οι ψάθες ταιριάζουν αυτές της εργοστασιακής πάπιας, φινίρισμα τέλειο και το κυριότερο κουμπώνει και ρίχνει εκεί που θέλω.
View attachment 66729
Να είσαι γερός να το χαρεις Γεράσιμε, καλοριχτο!
 
Επιτέλους παρέλαβα την γριά μου με φινιρισμένο και βαμμένο το κοντάκι. Η δουλειά του ΓΙΑΝΝΗ απλά άψογη σε όλα της. Μέχρι και οι ψάθες ταιριάζουν αυτές της εργοστασιακής πάπιας, φινίρισμα τέλειο και το κυριότερο κουμπώνει και ρίχνει εκεί που θέλω.
View attachment 66729
Άψογο ... !!!
Να το χαρείς.
 
Καλησπέρα σε όλους το τελευταίο διάστημα με αυτά που έχουν γίνει στη Θεσσαλία και ειδικότερα στην Καρδίτσα δεν είχα ψυχολογία για τίποτα , δουλειά παιδιά δραστηριότητες τρέξιμο καθημερινή ρουτίνα. Είχα αποφασίσει από καιρό να φτιάξω ένα κοντάκι αλλά για κάποιο λόγο κάτι τύχαινε και αναβάλλονταν. Τηλ στο Γιάννη του λέω πρέπει να φτιάξω την ψυχολογία μου να ξεκολλήσει το μυαλό. Μήνυμα χθες σήμερα παραλαβή
 

Attachments

  • IMG-6993ad2b58ae1f7079faf0a178271de3-V.jpg
    IMG-6993ad2b58ae1f7079faf0a178271de3-V.jpg
    202,5 KB · Προβολές: 74
  • IMG-c587af774aa37f9d15d075a36dfc53ba-V.jpg
    IMG-c587af774aa37f9d15d075a36dfc53ba-V.jpg
    223,8 KB · Προβολές: 74
Γιάννη σε ευχαριστώ γιατί ενώ είχες φόρτο εργασίας μπόρεσες και έφτιαξες την ψυχολογία μου. Αν καταφέρω και κλέψω λίγο χρόνο όσο θα βοηθάω να μπει στο σπίτι ο αδελφός μου το Σαββατοκύριακο θα δοκιμαστεί στο κυνηγετικό τερέν. Πιστεύω λόγο καιρού να έχει μπει καμία τσίχλα στο Καρδισταν.
 
Back
Top