Καρεκλάκι για το καρτέρι

Καλησπέρα

Το σκαμνάκι έχει το ύψος που αναφέρει
Επειδή λυπάμε που σας ξεσήκωσα η ιστοσελίδα του καταστήματος αναγράφει ότι είναι κλειστό και μπορούν να παραλάβουν μόνο οσοι είχαν παραγγείλει πριν το κλείδωμα.
Αν μπορείτε να παραγγείλετε και το κάνετε κατ' ιδίαν δεν είναι πολύ εύκολο γιατί θα θέλει εξουσιοδότησες -υπεύθυνες δηλώσεις κλπ για να παραλάβει κάποιος για λογαριασμό τρίτων και να τα στείλει με ΕΛΤΑ με χρέωση παραλήπτη. Αυτό όμως είναι μπέρδεμα .

Αν παραγγείλει κάποιος συγκεντρωτικά για όλους είναι πιο εύκολο να παραληφθούν και να αποσταλούν αρκεί να έχετε στείλει σε αυτόν που θα παραγγείλει τα χρήματα .
 
Screenshot_2023-05-26-15-58-39-935_com.android.chrome.jpg
Ψάχνοντας για καρεκλακι βάλτου εδώ και αρκετό καιρό κατέληξα εδώ ....μόλις έρθει θα σας πως εντυπώσεις...
Υ.Γ.Ειμαι 120 κιλά και 1.94 .Έχω σπάσει καρεκλακια και καρεκλακια και με κίνδυνο κάποιες φορές να με βρει "κακό "....
Ε θα πληρώσω για να είμαι σίγουρος και στα γεράματα...
 
Ψάχνοντας για καρεκλακι βάλτου εδώ και αρκετό καιρό κατέληξα εδώ ....μόλις έρθει θα σας πως εντυπώσεις...
Υ.Γ.Ειμαι 120 κιλά και 1.94 .Έχω σπάσει καρεκλακια και καρεκλακια και με κίνδυνο κάποιες φορές να με βρει "κακό "....
Ε θα πληρώσω για να είμαι σίγουρος και στα γεράματα...
Που θα στιρίζεται Δημήτρη ?
Χώμα, λάσπη ή μέσα στο νερό ?

https://www.ebay.com/itm/115408800918?hash=item1adee68c96:g:mzYAAOSwH9JfqCtc&amdata=enc:AQAIAAAA0NwGjMnDbX0dmpG4d++OhvrzTwmUrWyJtK+vTiWnNck5gwAPqn75kNn7SUuQP+swoDv1BLOULewhBmDDY8liPEiY5A/JHrXRoiF0WFG+mfHEHBOzG6I3k58Ezm/uCLcrZUXuB8yDVECaQNUPbX7pBhA07X3DZnUyl7C+/dRk29h8VYRZOnq4yTnxhh6NqjmlQdR+UFRBwscWhduKlyJeMUvONt1YMalZQOn0txlKphHr5TdLBBlpddZKECg+YpfTFcvjuZ9qPDhJcC8BTv5TPxc=|tkp:Bk9SR-q764KLYg
Country/Region of Manufacture = China ???

https://shop.hawkhunting.com/hawk-hunting/?page=2
δεν υπάρχει εδώ ή δεν το βρήκα ...

Πες μας εντυπώσεις.
 
View attachment 72523
Ψάχνοντας για καρεκλακι βάλτου εδώ και αρκετό καιρό κατέληξα εδώ ....μόλις έρθει θα σας πως εντυπώσεις...
Υ.Γ.Ειμαι 120 κιλά και 1.94 .Έχω σπάσει καρεκλακια και καρεκλακια και με κίνδυνο κάποιες φορές να με βρει "κακό "....
Ε θα πληρώσω για να είμαι σίγουρος και στα γεράματα...

.my man. Πατριωτη εισαι σίγουρος οτι φροντίζεις για τα γεράματα ;
 
View attachment 72523
Ψάχνοντας για καρεκλακι βάλτου εδώ και αρκετό καιρό κατέληξα εδώ ....μόλις έρθει θα σας πως εντυπώσεις...
Υ.Γ.Ειμαι 120 κιλά και 1.94 .Έχω σπάσει καρεκλακια και καρεκλακια και με κίνδυνο κάποιες φορές να με βρει "κακό "....
Ε θα πληρώσω για να είμαι σίγουρος και στα γεράματα...
30 αρες κλουβες δεν εχετε στα μερη σου;;
 
30 αρες κλουβες δεν εχετε στα μερη σου;;
Δεν με αντέχει ούτε η κλούβα ....φόβος και τρόμος στο δέλτα ...δεν μοιράζεται κανένας καρεκλακι μαζί μου...και άντε με αντέχει πριν μερικά χρόνια σηκώθηκα έριξα και η κλούβα έφυγε από τη θέση της ...κατέληξα με ανάποδο διπλο λόυπ και ηχητικά εφέ μέσα στα γιαλγκινια και το νερό ...
 
Κυρίως λάσπη και νερό και κυρίως το θέλω γιατί τα λίγα κυνήγια στο βαλτο θέλω να είναι ολοήμερα ...χωρίς καλό σκαμπό δεν στέκεσαι όλη μέρα μέσα στο βαλτο και το υδρόβιο ότι και να λέμε έχει άτιμο μάτι ειδικά αν έχει κάει...στο ebay έχει αρκετή διάφορα σε θέμα τιμής και δεν καταλαβαίνω το λόγο ..μάλλον έκανα πατάτα ...αλλά τουλάχιστον πήρα και άλλα απαραίτητα καλουδια για τον βαλτο
 
Κοντάκια η κοντακάρες?😂

Μα έτσι πεσμου...
Τότε μείνε όπως είσαι...
Και αν έχεις αφήσει κ μουσι κοίτα να μην το ξυρίσεις..... .sarcastic.
Mικρός αντί για power rangers καθε Κυριακή έβλεπα τις ταινίες του Phill Robertson ...γίνεται να μην έχω μούσι ???
 
Δεν με αντέχει ούτε η κλούβα ....φόβος και τρόμος στο δέλτα ...δεν μοιράζεται κανένας καρεκλακι μαζί μου...και άντε με αντέχει πριν μερικά χρόνια σηκώθηκα έριξα και η κλούβα έφυγε από τη θέση της ...κατέληξα με ανάποδο διπλο λόυπ και ηχητικά εφέ μέσα στα γιαλγκινια και το νερό ...
Θα καθεσαι στα " νευρα" πανω και εγω περιπου στα ιδια κυβικα ειμαι 3 ποντους πιο κοντος !! Εχω σπασει πολλες κλουβες αλλα αν καθεσαι στα νευρα ολλα καλα
 
Back
Top