Καιρός

Το κακό όλο που βλέπω να γίνεται ,είναι ότι ο βοριάς αυτός ,είναι ξεκάθαρο ότι θα κόψει κάποια στιγμή ,και θα πάρουν την θέση του νοτιαδες ...

Ειναι ξεκάθαρο ότι όσο πίσω γίνει η αλλαγή ,τόσο ακόμα πίσω θα ξαναγυρίσει σε βοριάδες σοβαρούς ,μιας και φέτος δείχνει μια τάση για αντικυκλωνα Σκανδιναβία-Ρωσια (κάτι που μας ευνοεί φυσικά) .

Ας ελπίσουμε η αλλαγή να γίνει κάπου στο 03/10 έως 15-17/10 .

Εαν πάει ακόμα πίσω ,να είμαστε έτοιμοι για άλλο ένα 2018-2020..
 
Το κακό όλο που βλέπω να γίνεται ,είναι ότι ο βοριάς αυτός ,είναι ξεκάθαρο ότι θα κόψει κάποια στιγμή ,και θα πάρουν την θέση του νοτιαδες ...

Ειναι ξεκάθαρο ότι όσο πίσω γίνει η αλλαγή ,τόσο ακόμα πίσω θα ξαναγυρίσει σε βοριάδες σοβαρούς ,μιας και φέτος δείχνει μια τάση για αντικυκλωνα Σκανδιναβία-Ρωσια (κάτι που μας ευνοεί φυσικά) .

Ας ελπίσουμε η αλλαγή να γίνει κάπου στο 03/10 έως 15-17/10 .

Εαν πάει ακόμα πίσω ,να είμαστε έτοιμοι για άλλο ένα 2018-2020..
.pray to God.
 
Λογο εποχής ,αλλά και λόγο ότι πρέπει να μιλήσουμε με τόσο κόσμο ,site ,άλλες χώρες κτλ κτλ...
Αυτήν την περίοδο είμαι μόνημα πάνω από τρεξίματα προγνωστικών ...

Ε Δεν ξέρω πόσο χειρότερα μπορεί να μας πάει ...

Φύγε ρε καταραμένε.ντεμεκ βοριά ....
Δεν σε θέλει κανείς τώρα ...
 
Λογο εποχής ,αλλά και λόγο ότι πρέπει να μιλήσουμε με τόσο κόσμο ,site ,άλλες χώρες κτλ κτλ...
Αυτήν την περίοδο είμαι μόνημα πάνω από τρεξίματα προγνωστικών ...

Ε Δεν ξέρω πόσο χειρότερα μπορεί να μας πάει ...

Φύγε ρε καταραμένε.ντεμεκ βοριά ....
Δεν σε θέλει κανείς τώρα ...
Θα βαλο την θεια μου να κανη βουντου μεχρει και τον κουλι θα διωξη ...
 
Εδώ κάτω θα πέσει τιποτα ή θα κάνουν στάση παλι στο Λάμπρο οι μακρομυτες και ψάχνω για διασποράς τζάμπα;;;; .hair.
Κεντρική και νότια Ελλάδα είμαστε καταραμένοι ...
Βόρεια πάνε πολύ καλύτερα τα πράγματα ..

Μακάρι να πιάσουν στον Λάμπρο τα πουλιά φέτος ..Θα τα ντουφεκαει και θα τα στέλνει σε εμάς τρομαγμένα ....
.terror.
 
Απο οτι βλεπω στο windy ...απο την αλλοι τριτη ιονιο και πελλοπονησο ειναι στα κοκκινα με μεγαλες βροχες αν πησει μεσα ..το σ.κ θα ξερουμε καλητερα
Ανάλογα ποιο προγνωστικό κοιτάς στο windy ..Αλλά και αυτό που κοιτάς αύριο πρωί θα έχει αλλάξει σίγουρα ...
Όλα.πανε περαδωθε σήμερα ,και είναι λογικό ,
 
Back
Top