Καιρός

Γενικο ξεδιψασμα αλλά επικίνδυνη κατάσταση για τα καμμένα.... Είναι μακριά όμως και σιγά μην βγει.
View attachment 33231
Εμεις εδω τα τελευταια χρονια εχουμε καταντησει καταραμενος τοπος!
Ολο βροχη ακουμε και βροχη δεν βλεπουμε.
 
Το ειδα. Άντε να δούμε ποιος θα επικρατήσει. Ευρωπαίος η Αμερικανος???
Και το πρωινό ukmo και το πρωινό gem το βγάζουν το χαμηλό στο περίπου .. Ουσιαστικά τρέχει μόνο του το ecmwf..
Θα δείξει ....Με την κατάρα που έχει πέσει φέτος ,εγώ δεν εμπιστεύομαι τιπτ
 
Περί Τσίμπησες κατευθείαν και κάνεις γελακια. Ε?

Εγώ να δεις που από εχθές τώρα σταμάτησε η βροχή. ΧΑ ΧΑ ΧΑ.

Σε ψαρωσα μικρούλη. .fishing.
Γι'αυτό γελαγα μικρε σάτιρε
 

Attachments

  • Screenshot_20210929-184050_Chrome.jpg
    Screenshot_20210929-184050_Chrome.jpg
    292,3 KB · Προβολές: 62
Έχει 2-3 βράδυα τώρα,που όλο αστράφτη δεξιά κ αριστερά, στη θάλασσα κ τα βουνά,αλλά βροχή δν βλέπουμε εδώ πέρα.:(
Xθες το βράδυ όντως αφού έριξε μια καλή μπόρα για καμιά ώρα το τι μπουμπουνητό και αστραπή είχε η θάλασσα μέσα από την Κυπαρρισια και τα βουνα προς το Τετραζι και την Αγία Θεοδώρα δεν λέγεται... Αν το είχε φέρει εδώ το νερό θα είχαμε σωθεί..
 
Χθες δν έριξε σταγόνα σε εμάς παρόλο που ήταν γεμάτος ο ουρανός αλλά από τις 12 το βράδυ μέχρι κ τώρα δννεχει σταματήσει..μας έριξε κ προχθές το βράδυ αρκετό νερό άρα μπήκαμε σε mood χειμωνιάτικο για τα καλα.σε συνδυασμό κ με τακρυα που έχουν πιάσει από νωρίς φετος πιο ψηλά από μας πάμε για ωραία πράγματα έχω την εντύπωση....
 
Xθες το βράδυ όντως αφού έριξε μια καλή μπόρα για καμιά ώρα το τι μπουμπουνητό και αστραπή είχε η θάλασσα μέσα από την Κυπαρρισια και τα βουνα προς το Τετραζι και την Αγία Θεοδώρα δεν λέγεται... Αν το είχε φέρει εδώ το νερό θα είχαμε σωθεί..
Σε ποια περιοχή είσαι εσύ ρε που βλέπεις τα βουνά τα δικά μου
 
Έχει 2-3 βράδυα τώρα,που όλο αστράφτη δεξιά κ αριστερά, στη θάλασσα κ τα βουνά,αλλά βροχή δν βλέπουμε εδώ πέρα.:(
Ο Ανατολικός στην δυτική Πελοπόννησο είναι νεροδιωκτης ...Όσο υετο και να δείχνουν τα μοντέλα ,ο αέρας την σπάει ..
Μόνο παραλιακά ότι ρίξει ..
 
Back
Top