Καθαρισμός

View attachment 32465

Ούτε πιστόνια ούτε καπνες ούτε μουτζουρες. Καθαρίζεις την κάννη και έτοιμο. Όπλο είναι αυτό ? Σκέτη αηδία .yelling.
Και περσυ παραμονη βραδυ καθαριζες την μαξους :)
Και αν θυμαμαι καλα ηταν κοντα μεσανυκτα
Εσεις εχετε εναρξη εγω ειμαι στην τσιτα.sarcastic.
Καλα να περασετε παιδια οσοι βγειτε
Με υγεια παντα και να περασετε ομορφα ειτε βρεθει ειτε οχι θηραμα.love.
 
Και περσυ παραμονη βραδυ καθαριζες την μαξους :)
Και αν θυμαμαι καλα ηταν κοντα μεσανυκτα
Εσεις εχετε εναρξη εγω ειμαι στην τσιτα.sarcastic.
Καλα να περασετε παιδια οσοι βγειτε
Με υγεια παντα και να περασετε ομορφα ειτε βρεθει ειτε οχι θηραμα.love.
Το θηραμα ειναι απο τωρα στο αυτοκινητο φιλε 10 χαρτονια 1×1 :)
 
Με οδοντόβουρτσα και λάδι δεν έκανα δουλειά, το προσπάθησα. Χρειάζεται κάτι πιο δραστικό. Βενζίνη δεν έχω, θα δοκιμάσω με ασετόν και ζιπέλαιο που τα έχω εύκαιρα...
Πάρε καθαρή βενζίνη από ένα σούπερ μάρκετ... βάλε το τσοκ σε ένα μεταλλικό κουτί, γυάλινο μπωλ..... όχι πλαστικό τέλος πάντων.... βάλε μέσα το τσοκ και άφησε το μερικές ώρες.... μετά πινέλο ή οδοντόβουρτσα και θα γίνει καινούργιο..... αλλιώς πετρέλαιο....
 
Πάρε καθαρή βενζίνη από ένα σούπερ μάρκετ... βάλε το τσοκ σε ένα μεταλλικό κουτί, γυάλινο μπωλ..... όχι πλαστικό τέλος πάντων.... βάλε μέσα το τσοκ και άφησε το μερικές ώρες.... μετά πινέλο ή οδοντόβουρτσα και θα γίνει καινούργιο..... αλλιώς πετρέλαιο....
Σε ευχαριστω. Τελικά το έκανα με το σφουγγάρι και σβέλτο. Και έπειτα με σφουγγάρι και ζιπέλαιο και καθάρισε!
 
Και περσυ παραμονη βραδυ καθαριζες την μαξους :)
Και αν θυμαμαι καλα ηταν κοντα μεσανυκτα
Εσεις εχετε εναρξη εγω ειμαι στην τσιτα.sarcastic.
Καλα να περασετε παιδια οσοι βγειτε
Με υγεια παντα και να περασετε ομορφα ειτε βρεθει ειτε οχι θηραμα.love.

Καλά θυμάσαι φίλε μου. Είναι ιεροτελεστία το προηγούμενο βράδυ να καθαρίζω το όπλο. Αύριο θα φοράω μπλουζάκι που μου έστειλαν τα παιδιά από τον όμιλο Φίλων ελληνικού ιχνηλάτη Κύπρου
 
Θέλω να ανανεώσω το σετ καθαρισμού που έχω. Έχετε να προτείνετε κάποιο σετ ή να ψάχνω μεμονωμένα κομμάτια;
Ajax
Η γυναικα μονο στο φαι δεν το βαζει
Της λεω εισαι αξια να μην ψωνισεις φαγωσιμα αλλα αυτο θα τ αγορασεις.sarcastic.
 
Θέλω να ανανεώσω το σετ καθαρισμού που έχω. Έχετε να προτείνετε κάποιο σετ ή να ψάχνω μεμονωμένα κομμάτια;
Εγώ έχω αγοράσει 2 φθηνά σετ από τον καλκατζάκο (μέσα σε διάφανη πλαστική θήκη).
Τρίσπαστη βέργα, πανάκια, λαδάκι, 4 μύτες καθαρισμού,
Ένα το εχω Αθήνα και ένα σπίτι.
Η βέργα είναι λίγο μικρή για τα γούστα μου και έφτιαξα άλλο στέλεχος από στέκα μπιλιάρδου.
Αν η κάνη σου είναι 66 μάλλον δεν θα χρειαστείς πατέντες.
Πήρα και έναν αντάπτορα από ιταλικό σε αγγλικό σπείρωμα και περιμένω την ψιλή πυκνή βούρτσα τώρα.
Έχω πάντα για backup βέργα από λυγαριά :)
 
Αυτο το G96 πολυ καλο λαδι....για τα παντα
To πήρα προσφατα από περιεργεια....

Μόλις έβγαλα το καπάκι μου ήρθε μια μυρωδια τσιχλοφουσκας...
Ψεκασα λίγο στο.. χέρι μου να μυρισω κ είπα έχουν δίκιο όσοι το ελεγαν...

Τι διάολο, έχει κ αιθέρια έλαια μέσα?? Χαχαχα
 
Παιδιά θέλω τα φώτα σας..... αγόρασα τη βούρτσα της Bisley και έχω πάρει επίσης βεργα αλουμινίου ενός μέτρου και πάχους 10mm και έχω το γνωστό πρόβλημα με το σπείρωμα στη Βέργα έχω διαβάσει ότι γίνονται κάποιες πατέντες και προσαρμόζεται. Όποιος το έχει κάνει ας στείλει μία φωτογραφία να δω το πώς το έχει κάνει μπας και το φτιάξω και εγώ σας παραθέτω και τα υλικά που έχω.... Ευχαριστώ εκ των προτέρων
καλησπέρα αδερφέ τελικά βρήκες ακρη?
 
Εγώ έχω αγοράσει 2 φθηνά σετ από τον καλκατζάκο (μέσα σε διάφανη πλαστική θήκη).
Τρίσπαστη βέργα, πανάκια, λαδάκι, 4 μύτες καθαρισμού,
Ένα το εχω Αθήνα και ένα σπίτι.
Η βέργα είναι λίγο μικρή για τα γούστα μου και έφτιαξα άλλο στέλεχος από στέκα μπιλιάρδου.
Αν η κάνη σου είναι 66 μάλλον δεν θα χρειαστείς πατέντες.
Πήρα και έναν αντάπτορα από ιταλικό σε αγγλικό σπείρωμα και περιμένω την ψιλή πυκνή βούρτσα τώρα.
Έχω πάντα για backup βέργα από λυγαριά :)
Καλησπέρα, πως λέγεται ο αντάπτορας που προμηθεύτηκες γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω
 
Back
Top