Status
Not open for further replies.
Ωρε τι έπαθε ο μάστορας και σταμάτησε το sporting;
Θα ξαναγεμίσει;
Δεν βρίσκει πρώτη ύλη στην τιμή που θέλει για να μπορέσει να τα πουλάει στην τιμή που τα πουλούσε. Προκειμένου να αυξήσει την τιμή προτιμά να μην γεμίζει...
 
βαλτε ρε παιδια οτι φυσιγγια βρητε, και μην κολατε στης μαρκες , αφου κανενας δεν τα κραταει ποτε σταθερα ,ολο και κατι θα αλαξουν , οποτε παμε σε τελιος διαφορετηκο φυσιγγιο αφου ειναι ολα αλαγμενα τα υλικα ,απο αυτο που μας αρεσε καποτε
 
Παλικάρια, πέρα από την πληροφόρηση που έχουμε από τους συναδέλφους του φόρουμ υπάρχει κάποιο site της εταιρείας με πληροφορίες σχετικές με τα φυσίγγια που παράγει; Μπήκα από το διαφημιστικό banner της εταιρείας στο φόρουμ αλλά δε βρήκα κάτι για τα έτοιμα φυσίγγια...
 
Last edited:
Το idiogomosi ειναι site που πραγματευεται τα της ιδιογομωσης, και παρεχει αρκετες πληροφοριες και τιμες γυρω απο τα υλικα που εχει ο Κενταυρος. Δεν ασχοληται ομως με ετοιμα φυσιγγια εν γενει, γιαυτο δεν βλεπεις και καμμια πληροφορια γυρω απο αυτα.
 
Γεράσιμε βγάζει τη γνωστή συνταγή και μαλιστα πλέον σε κουτάκι και όχι χύμα. Ενημερωτικά το φετινό λοτ της csb έχει δώσει παραπάνω ταχύτητα στο φυσιγγι τόση ώστε να αποκτήσει περισσότερους φαν. Κάνε μια βόλτα. Θέλω να τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω για 30αρι αν εχει ή σκοπεύει να βγάλει. Τόσα χρόνια δεν είχε νομίζω.
 
Γεράσιμε βγάζει τη γνωστή συνταγή και μαλιστα πλέον σε κουτάκι και όχι χύμα. Ενημερωτικά το φετινό λοτ της csb έχει δώσει παραπάνω ταχύτητα στο φυσιγγι τόση ώστε να αποκτήσει περισσότερους φαν. Κάνε μια βόλτα. Θέλω να τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω για 30αρι αν εχει ή σκοπεύει να βγάλει. Τόσα χρόνια δεν είχε νομίζω.
30αρι όντως δεν πρέπει να βγάζει.
Για μαλακούς καιρούς μου άρεσε πολύ το score που βγάζει.Βεβαια πάνε χρονια από τότε που το είχα ρίξει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top