Status
Not open for further replies.
Ρε φιλε πηρα 2 super kill για ορτυκια 6,5+6,5 μια τσαντα μεταφορας του οπλου για να μη το κουβαλαω στη βαλιτσα της zark 13€ κ τα σπορτινγκ να τα δοκιμασω στη τσιχλα κ μου λεει 29,90.Αν κανεις την αφαιρεση βγαινει 3,90.Εκτος κ αν μπερδευτηκε ο ανθρωπος δεν ξερω!Παρεπιπτοντως τα εχει ριξει κανεις;λενε τπτ;
Ενταξει ενα ευρω η στο εκοψε η μπερδευτηκε.....4.90 εχουν απο περσι...
 
Τώρα που μαθεύτηκε θα περάσω και εγώ και θα του πω, θέλω απ' αυτά τα ωραία Σπόρτινγκ που βγάζεις με τα 3,90€ πιάσε μια δεκάδα μάστορα
Παρε 24αρια με 2,80...
Χαχαχαχαχαχαχαχα τον εκαψα τον ανθρωπο
 
Οταν γεμιζα το πορτπαγκαζ με ballistic 32 ειχα μαλλι μεχρι τον κωλο .sarcastic.
Μπερδευτηκες γριετζο,3 ευρο πριν 15 χρονια!!
18 χρονών η πρώτη μου άδεια. Μπαίνω στο μαγαζί του κύριου Σωτηρόπουλου @Χρήστος Σωτηρόπουλος με τον αδερφό μου να πάρουμε τα πρώτα μας όπλα που μας είχε τάξει ο πατέρας μας αν μπαίναμε στο πανεπιστήμιο. Φύγαμε με δύο καραμπίνες, ένα ζευγάρι παπούτσια που φοράω ακόμα και 4 κούτες φυσίγγια ballistic που τα αγοράζαμε μέχρι που σταμάτησε η παραγωγή τους. Αν θυμάμαι καλά ήταν 31γρ.
 
18 χρονών η πρώτη μου άδεια. Μπαίνω στο μαγαζί του κύριου Σωτηρόπουλου @Χρήστος Σωτηρόπουλος με τον αδερφό μου να πάρουμε τα πρώτα μας όπλα που μας είχε τάξει ο πατέρας μας αν μπαίναμε στο πανεπιστήμιο. Φύγαμε με δύο καραμπίνες, ένα ζευγάρι παπούτσια που φοράω ακόμα και 4 κούτες φυσίγγια ballistic που τα αγοράζαμε μέχρι που σταμάτησε η παραγωγή τους. Αν θυμάμαι καλά ήταν 31γρ.
32 με granular.Τιμιο φυσιγγι,ακομα εχω μερικα.
 
Ότι θέλει ο Κωνσταντίνος.... Να ξέρεις όμως ότι τρέμει το χέρι μου να το κόψω .sarcastic.
Αμα δεν εχεις πολλα δεν πειραζει φιλε, απλα ειχα διαβασει πολυ θετικα σχολια κατα καιρους ειμαστε και λιγο φυσιγγολατρεις το ρημαδι .sarcastic. . Τα θυμαμαι σαν φωτο σε διαφημιση της Κ&Κ και ειχαν καλαισθητα κουτια ολη η σειρα που εβγαζε τοτε.
 
Αμα δεν εχεις πολλα δεν πειραζει φιλε, απλα ειχα διαβασει πολυ θετικα σχολια κατα καιρους ειμαστε και λιγο φυσιγγολατρεις το ρημαδι .sarcastic. . Τα θυμαμαι σαν φωτο σε διαφημιση της Κ&Κ και ειχαν καλαισθητα κουτια ολη η σειρα που εβγαζε τοτε.
Εχω 2 κουτια.10-11.Τα 11αρια του ηταν η αδυναμια μου.Πηγαινα τοτε στο Χιλιομοδι.
Επιανα το ρεμα,εβγαζα το zambala spοrting 60αρες κανες απο δισκοπριονο,τα κουμπωνα
και ξεκιναγα τις μαυρες,μεχρι να φεξει καλα ημουν σχεδον κομπλε απο οριο.Μετα εβγαζα
το inverstarm και εβαζα 8αρια μονο στον ασσο.Οποια νομιζε οτι πετουσε σε ασφαλες υψος
την ετρωγε.Εκανα 3-4 τετοιες,χορτα,ψωμι απο τον Κεχαγιογλου και πισω.Θα σφαζω ξανα
γιατι δεν μου αρεσε το gm3 του Τασου.Οταν τα ειχα σφαζει ηταν με granular.
Αν ζυγίζεις τα σκάγια νομίζω θα βγουν ανάμεσα 30 με 31....
Σφαξιμο πριν 12 χρονια ειχε δωσει 31,50-55 καπου εκει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top