Status
Not open for further replies.
Κρίμα όχι μόνο για τους ιδιογομωτες αλλά και για τις μικρές βιοτεχνίες, και κάποιος συνάδελφος που είχε βρει το φυσιγγι του από κάποιο βιοτεχνη άντε πάλι από την αρχή. Από ότι φαίνεται θα επικρατήσουν οι ισπανικές.
 
Εγω εμαθα οτι θα σταματησει η εξαγωγη της πυριτιδας για χρηση απο ιδιογομωτες και θα συνεχισει να παραγεται για αποκλειστικη χρηση της εταιριας...Γιατι ακουστηκε οτι πουλουσε περισσοτερο πυριτιδα,παρα φυσιγγια και ειχε λιγοτερο κερδος.xm...Οποτε σταματαει την εξαγωγη της για να αυξησει την ποσοτητα που εξαγει σε φυσιγγια γεμισμενα με mb..Δεν ξερω κατα ποσο αληθευει και ευσταθει αλλα ετσι ακουσα..mornin cof
 
υπαρχουν και πολλες αλλες αρηστες πυρητηδες , αλλα το θεμα ειναι οτι βρηκα 3 με 4 σεταπ με την ΜΒ32 και ΜΒ36 με 32 γραμμαρια , 33 και 34 , και ρελιαστο με μαληνη ταπα , τωρα φτου και απο την αρχη για καινουρια πυρητηδα , και δοκημες , καλο ειναι να επηλεγουμε πυρητηδα που θα βρησκετε ευκολα , και για πολλα πολλα χρονια ακομα για να εχουμε τα δικα μας σταθερα σεταπ που θα βρουμε μετα απο δοκημες
 
εχω 400 γραμμαρια απο την ΜΒ32 , θα την γεμηζω μονο για καλοκαιρινα φυσιγγια , σε τρυγονια και αγριοπερηστερα , μια και εχω βρει το σεταπ για ζεστη με 1,65 χ32 686 συγκεντ ζμν21 με 5 σταδια στα 57 , και ειναι πουλια που δεν σου δηνουν πολλα περηθορια για δοκημες , οποτε θα περασω πολλες σεζον με την πυρητηδα αυτη , μεχρη που και καπια καλη χρονια με πλυθορα τον παραπανω πουλιων να πειραματηστο με καμια αλλη πυρητηδα γνωστη
 
Πέρασα μια βόλτα σήμερα από τον Κένταυρο. Με χαρά είδα ότι κατέβασε τις τιμές σε κάποια προϊόντα!
Συγκεκριμένα:
  • trap & skeet 24gr (500 φυσίγγια) στα 88€
  • sporting 28gr No. 8, 9 (500 φυσίγγια) στα 95€
  • practical 28gr No.5 (500 φυσίγγια) στα 100€
  • practical 28gr μονόβολο (10 τεμάχια) στα 5€
  • practical 9βολο (10 τεμάχια) στα 5€
Προσωπικά τον θεωρώ πολύ επαγγελματία γιατί άκουσε την αγορά για άλλη μια φορά!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top