Status
Not open for further replies.
Δεν ρώτησα Αποστόλη. Προσωπικά πάντως να ξέρεις πως τα δοκίμασα παλαιότερα και τα άφησα στην άκρη. Δεν είδα καμία διαφορά!
Οκ, ειμαστε στην αναμονή ακομα.
Περίεργο αυτο που λες. Δεν τα εχω δοκιμασει τα αντιμονιου αλλα πίστευα πως θα είχαν μεγαλη διαφορα!
 
Πέρασα μια βόλτα σήμερα από τον Κένταυρο. Με χαρά είδα ότι κατέβασε τις τιμές σε κάποια προϊόντα!
Συγκεκριμένα:
  • trap & skeet 24gr (500 φυσίγγια) στα 88€
  • sporting 28gr No. 8, 9 (500 φυσίγγια) στα 95€
  • practical 28gr No.5 (500 φυσίγγια) στα 100€
  • practical 28gr μονόβολο (10 τεμάχια) στα 5€
  • practical 9βολο (10 τεμάχια) στα 5€
Προσωπικά τον θεωρώ πολύ επαγγελματία γιατί άκουσε την αγορά για άλλη μια φορά!
Κ εμενα μου ήρθε μυνημα στο κινητό σήμερα με τις αλλαγές στις τιμές... μπράβο του, θετικός ο ανταγωνισμός προς τα κάτω, ασυνήθιστο στις μέρες μας...
 
Last edited:
Πέρασα μια βόλτα σήμερα από τον Κένταυρο. Με χαρά είδα ότι κατέβασε τις τιμές σε κάποια προϊόντα!
Συγκεκριμένα:
  • trap & skeet 24gr (500 φυσίγγια) στα 88€
  • sporting 28gr No. 8, 9 (500 φυσίγγια) στα 95€
  • practical 28gr No.5 (500 φυσίγγια) στα 100€
  • practical 28gr μονόβολο (10 τεμάχια) στα 5€
  • practical 9βολο (10 τεμάχια) στα 5€
Προσωπικά τον θεωρώ πολύ επαγγελματία γιατί άκουσε την αγορά για άλλη μια φορά!
Τωρα βλέπω και την δικιά σου ανάρτηση Βασίλη .ειναι πολύ θετικό το γεγονός γιατί πέρα από όλα τα αλλα το προϊόν του αντικειμενικά είναι δοκιμασμένο από πολλούς και είναι πολύ καλό.μπραβο του για την κίνηση του αξίζουν πολλα συγχαρητήρια.
 
Πέρασα μια βόλτα σήμερα από τον Κένταυρο. Με χαρά είδα ότι κατέβασε τις τιμές σε κάποια προϊόντα!
Συγκεκριμένα:
  • trap & skeet 24gr (500 φυσίγγια) στα 88€
  • sporting 28gr No. 8, 9 (500 φυσίγγια) στα 95€
  • practical 28gr No.5 (500 φυσίγγια) στα 100€
  • practical 28gr μονόβολο (10 τεμάχια) στα 5€
  • practical 9βολο (10 τεμάχια) στα 5€
Προσωπικά τον θεωρώ πολύ επαγγελματία γιατί άκουσε την αγορά για άλλη μια φορά!
Βασιλη στα κυνηγετικα που παραγει κενταυρος 33gr μειωσε τις τιμες;;τα μαυρα κενταυρος στο κρυο πηγαιναν πολυ καλα και τρωγομαι να ξαναπαρω
 
Βασιλη στα κυνηγετικα που παραγει κενταυρος 33gr μειωσε τις τιμες;;τα μαυρα κενταυρος στο κρυο πηγαιναν πολυ καλα και τρωγομαι να ξαναπαρω
Δεν γνωρίζω αλλά αφού δεν μου είπε κάτι σημαίνει ότι θα τις κράτησε ίδιες. Αν δεν κάνω λάθος τα silver 32gr τα έχει 6€. Αυτά πόσο τα έπαιρνες?
 
Δεν γνωρίζω αλλά αφού δεν μου είπε κάτι σημαίνει ότι θα τις κράτησε ίδιες. Αν δεν κάνω λάθος τα silver 32gr τα έχει 6€. Αυτά πόσο τα έπαιρνες?
Bασιλη 6.50 τα ειχα παρει με καλυκα cheditte και σκεφτομαι να ξαναφορτωσω. Πολυ ικανοποιημενος και προσεγμενα κλεισιμο κλπ.
 
Παιδιά καλημέρα σε όλους ,ερώτηση, τα 24 αρια του τι σετ απ' έχουν ;
Τα TRAP που έχω εξετάσει, έχουν κάλυκα FIEM - καψούλι 686 (όπως και τα σπορτινγκ) - πυρίτιδα CSB-6 γύρω στο 1,25-1,27 gr (αν θυμάμαι καλά) - συγκεντρωτήρα B&P T2 - σκάγια 24gr Νο. 7,5
 
Για τα skeet θέλω να μάθω παιδιά .
Υποθέτω, ότι το μόνο που αλλάζει είναι το Νο των σκαγιών !!! Έτσι κάνουν εξάλλου όλοι οι κατασκευαστές. Έχω ανοίξει πάρα πολλά φυσίγγια, skeet και trap από διάφορους κατασκευαστές (Lambro, NSI, B&P, RC, CHEDDITE κλπ. κλπ.) Του Ρουμελιώτη είναι τα μόνα που έχω δει, εγώ τουλάχιστον, να έχουν ΚΑΙ διαφορετικούς συγκεντρωτήρες !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top