Επαναληπτική καραμπίνα

Ε καλά τώρα κι εσύ, τούρκικο όπλο από τα τζάμπο πήρε το κορίτσι για να παίξει. Θα χαλάσει μέχρι να παντρευτεί :pbbq2
Δεν εστιάζω στο εργαλείο αυτό καθ' αυτό αλλά στο "δούλεμα" που του κάνει... ;)

Κάτι μου λέει πάντως ότι για τον γάμο έχει κάπου φυλαγμένη μια 870 Wingmaster. :cool:
 
Τέλος εποχής για την 870 express
Απ' ότι είδα ο Καλκα έχει φέρει και τις καινούργιες εκδόσεις της V3. Ο Διαμαντόπουλος όμως δεν τα έχει. Τι έγινε? Έδωσε την αντιπροσωπεία? Αν ναι ποιός τα φέρνει τώρα???????
ΑΓΑΠΑΜΕ REMI!!!!
 
Ήρθαν και στην Ελλάδα! View attachment 84714
Δεν ήρθαν φίλε,δεν ξέρω γιατί αυτή η ανάρτηση αλλά η αντιπροσωπεία δεν είχε τπτ στην εβδομάδα μέσα στην πρωτοχρονιά. Υπάρχει μια 870 trap

Η πρώτη είναι η fieldmaster η νέα 870. Μια εξπρές είναι με καλύτερες ψάθες,άλλο φινίρισμα και μεγάλο κωνο
 
Απ' ότι είδα ο Καλκα έχει φέρει και τις καινούργιες εκδόσεις της V3. Ο Διαμαντόπουλος όμως δεν τα έχει. Τι έγινε? Έδωσε την αντιπροσωπεία? Αν ναι ποιός τα φέρνει τώρα???????
ΑΓΑΠΑΜΕ REMI!!!!
Δεν έχω ιδέα τι βιολί παίζει ο Διαμαντόπουλος
 
Ενω τα μπενελια εε? φυσιολογικες τιμες.
Ναι δυο νεφρα θελει γι αυτες αμα μαθεις και ποσο κοστιζει πραγματικα αστο γι αυτο και ειπα πριν δυο χρονια αν ξαναπαρω οπλο θα παρω μπαικαλ μεταχειρο 300€ μαξ και πηρα 153 η μπενελλα στη ντουλάπα εμεινε
 
Τα τελευταία χρόνια οπότε πηγαίνω στο μαγαζί με τα κυνηγετικά στο δίπλα χωριό χαλβαδιαζα ένα επαναληπτικό κινητού ουραίου που έχει με συνθετικα μέρη 12ga 3" full choke σταθερό maverick mod.95 καινούργιο το έχει. Έχει κάποιος τέτοιο όπλο ή να έχει ρίξει Με τέτοιο σε τι είδους κυνήγι θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί με τα ελληνικά δεδομένα; το σκέφτηκα κάνα δυο φορές να το πάρω αλλά στο τέλος το ξανα σκεφτόμουν.
 
Τα τελευταία χρόνια οπότε πηγαίνω στο μαγαζί με τα κυνηγετικά στο δίπλα χωριό χαλβαδιαζα ένα επαναληπτικό κινητού ουραίου που έχει με συνθετικα μέρη 12ga 3" full choke σταθερό maverick mod.95 καινούργιο το έχει. Έχει κάποιος τέτοιο όπλο ή να έχει ρίξει Με τέτοιο σε τι είδους κυνήγι θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί με τα ελληνικά δεδομένα; το σκέφτηκα κάνα δυο φορές να το πάρω αλλά στο τέλος το ξανα σκεφτόμουν.
Θα το πρωτιμουσα με κλισιοσκοπειο και κοντη κανη για μονοβολα ! Φαντασου να ριξεις μονοβολα η τιποτα μαγκνουμ με αυτο τικ τοκ ενα πραγμα κλωτσαει ασχημα
 
Back
Top