Επαναληπτική καραμπίνα

Θα με φωνάζουν τρόμπα με τέτοιο όπλο. :) :) :)

Όμορφη είναι αλλά όχι για εμένα ...
Λεπτομέρειες... Άσε να λένε. Κι εμένα με κοροϊδεύουν οι φίλοι μου για το stainless αλλά... " Θα μου το δώσεις να ρίξω μια;" Όχι κ@ριολ#κι!!! Το ταπερακι σου (Glock) και σε άλλη παραλία .yelling.
 
Βέβαια, αν υπήρχε ως επιλογή στην Ελληνική αγορά η 870 marine magnum... Δεν θα είχα δυσκολευτεί να διαλέξω...
Ονειρα κανεις...η Ρεμ στην Ελλαδα ειναι σχεδον ανυπαρκτη.
Εγω προσωπικα θα "φτιαξω" μια καπως ετσι.
1660059004080.jpeg
 
Ονειρα κανεις...η Ρεμ στην Ελλαδα ειναι σχεδον ανυπαρκτη.
Εγω προσωπικα θα "φτιαξω" μια καπως ετσι.
View attachment 53064
Αυτό είναι εύκολο και δεν θα κοστίσει πολύ. Ειδικά αν η ρίγα δεν σου είναι απαραίτητη, θα πάρεις το μοντέλο deergun και δεν θα χρειαστεί ούτε κόψιμο η κάννη. Μόνο αποθήκη θα προσθέσεις.
 
Αυτό είναι εύκολο και δεν θα κοστίσει πολύ. Ειδικά αν η ρίγα δεν σου είναι απαραίτητη, θα πάρεις το μοντέλο deergun και δεν θα χρειαστεί ούτε κόψιμο η κάννη. Μόνο αποθήκη θα προσθέσεις.
Μπα μου αρεσει η ριγα!
550 ευρω για μια καινουργια συν μια προεκταση...Hellenic retrograde.
 
Μια χαρα εισαι με τη Μηδυο σου εσυ...
Αμ δεν είμαι ... θέλω μια με 61 πόντους βασικά, σχετικά φθηνή, αξιόπιστη κάργα, που να μην παθαίνει ποτέ τίποτα ...
όχι επαναληπτική ... είμαι στο ψάξιμο αλλά δεν βιάζομαι
 
Αμ δεν είμαι ... θέλω μια με 61 πόντους βασικά, σχετικά φθηνή, αξιόπιστη κάργα, που να μην παθαίνει ποτέ τίποτα ...
όχι επαναληπτική ... είμαι στο ψάξιμο αλλά δεν βιάζομαι
Ε σχετικά φθηνή, βγαίνει η Μ1 στα 790. Βέβαια με εκατό ευρώ παραπάνω πας σε "μασάει η Μάρα". Σκληρό τυφεκγλουγλου
 
Αν την κόψεις ετσι την καννη γίνεται να,βαλεις εσωτερικα τσοκ??
Aν εχει αρκετο παχος ναι...αλλα δεν θα ασχοληθω για το συγκεκριμενο...Ρεμ ειναι αργα η γρηγορα θα θελει οπλουργο οποτε θα παει μια και καλη στο γιατρο...αν την βγαλει καθαρη εννοειται!
 
Αμ δεν είμαι ... θέλω μια με 61 πόντους βασικά, σχετικά φθηνή, αξιόπιστη κάργα, που να μην παθαίνει ποτέ τίποτα ...
όχι επαναληπτική ... είμαι στο ψάξιμο αλλά δεν βιάζομαι
Σου το ειπα και θα στο ξαναπω...μια χαρα με τη Μηδυο σου εισαι.
Σιδεροπριονο θες... .yel.
 
Back
Top