Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Οπότε αν εγώ μέσα σε μία ώρα πάρω μετρό και λεωφορείο θα το χτυπήσω 4 φορές (μπες βγες στο καθένα δηλαδή) και θα με χρεώσει ένα εισιτήριο μόνο?
Λογικά ναι... το χτυπάς και βγαίνοντας από το λεωφορείο; μέχρι να στρώσει πάντως η κατάσταση θα γίνεται μπάχαλο. Όλοι με απορίες και παράπονα είναι.
 
Λογικά ναι... το χτυπάς και βγαίνοντας από το λεωφορείο; μέχρι να στρώσει πάντως η κατάσταση θα γίνεται μπάχαλο. Όλοι με απορίες και παράπονα είναι.
Από 20 Νοεμβρίου θα μπουν μπάρες στο μετρό οπότε πρέπει να μάθουμε να το λειτουργούμε...
 
Το αδιανόητο για μένα είναι ότι έφτιαξαν το ηλεκτρονικό εισητηριο (σωστό θεωρω) αλλά δεν μπορείς να το εκδωσεις και να το φορτώσεις ηλεκτρονικά...
 
Το αδιανόητο για μένα είναι ότι έφτιαξαν το ηλεκτρονικό εισητηριο (σωστό θεωρω) αλλά δεν μπορείς να το εκδωσεις και να το φορτώσεις ηλεκτρονικά...
Υπάρχει μια οδηγία που δεν τους το επιτρέπει. Εϊναι για το απόρρητο των προσωπικών δεδομένων. Αλλά και αυτό θα το αλλάξουν με κάποιον τρόπο ώστε σύντομα τα πάντα να γίνονται ηλεκτρονικά.
 
Ποιες κάρτες πρέπει να χτυπάς; .xm.
Εγώ που έβγαλα κάρτα απεριόριστων διαδρομών και την φορτίζω για έναν μήνα, δεν νομίζω ότι πρέπει να την χτυπάω κάπου. Το μόνο που κάνω είναι να την περνάω από το reader για να βλέπω τις μέρες που απομένουν.
 
Ποιες κάρτες πρέπει να χτυπάς; .xm.
Εγώ που έβγαλα κάρτα απεριόριστων διαδρομών και την φορτίζω για έναν μήνα, δεν νομίζω ότι πρέπει να την χτυπάω κάπου. Το μόνο που κάνω είναι να την περνάω από το reader για να βλέπω τις μέρες που απομένουν.
Τις ανώνυμες...
 
Μην γελασετε λείπω καιρό απο την Αθήνα και δεν έχω καταλάβει τι ακριβως έχει γίνει . Πλεον δεν υπαρχουν εισητήρια στα περίπτερα σωστά ; Αν εγώ θέλω να πάρω λεωφορεια που βρίσκω αυτή την κάρτα ;
 
Μην γελασετε λείπω καιρό απο την Αθήνα και δεν έχω καταλάβει τι ακριβως έχει γίνει . Πλεον δεν υπαρχουν εισητήρια στα περίπτερα σωστά ; Αν εγώ θέλω να πάρω λεωφορεια που βρίσκω αυτή την κάρτα ;
Σε αυτόματους πωλητές μέσα στο μετρό έχει σίγουρα..
 
Υπάρχει μια οδηγία που δεν τους το επιτρέπει. Εϊναι για το απόρρητο των προσωπικών δεδομένων. Αλλά και αυτό θα το αλλάξουν με κάποιον τρόπο ώστε σύντομα τα πάντα να γίνονται ηλεκτρονικά.
Στέφανε ακουσα απο τον διευθ.σύμβουλο ,ότι η φόρτηση γίνεται ηλεκτρονικά
 
Προχθές το πλυντήριο (Siemens S12-74 8gk) ρούχων βγήκε off και σήμερα μου τηλεφώνησε ο τεχνικός για τα χαμπέρια. Μοτέρ-πλακέτα, κλειδαριά πόρτας και κάτι άλλα ψιλά. Μου είπε να υπολογίζω τουλάχιστον 400€ και αν ήταν στη θέση μου δεν θα το επισκεύαζε. Οπότε πάμε για αγορά καινούριου. Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό (κατηγορίας ανάλογης του παλιού) 8kg που να πωλείται σε προσφορά ή σε καλή τιμή;
 
Προχθές το πλυντήριο (Siemens S12-74 8gk) ρούχων βγήκε off και σήμερα μου τηλεφώνησε ο τεχνικός για τα χαμπέρια. Μοτέρ-πλακέτα, κλειδαριά πόρτας και κάτι άλλα ψιλά. Μου είπε να υπολογίζω τουλάχιστον 400€ και αν ήταν στη θέση μου δεν θα το επισκεύαζε. Οπότε πάμε για αγορά καινούριου. Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό (κατηγορίας ανάλογης του παλιού) 8kg που να πωλείται σε προσφορά ή σε καλή τιμή;
Pitsos-WQP1200G9 με τιμή στα 400€.
Τα παραπάνω λεφτά ειναι για πεταμα.Παρτα φυσίγγια.
Εχω και μια δευτερη επιλογή σε bosch με 100 €υρόπουλα παραπάνω με το πλεονέκτημα οτι δινει 5 χρόνια εγγύηση .
Δεν θυμάμαι μοντέλο ,θα σου πω οταν παω στο σπίτι.
 
Προχθές το πλυντήριο (Siemens S12-74 8gk) ρούχων βγήκε off και σήμερα μου τηλεφώνησε ο τεχνικός για τα χαμπέρια. Μοτέρ-πλακέτα, κλειδαριά πόρτας και κάτι άλλα ψιλά. Μου είπε να υπολογίζω τουλάχιστον 400€ και αν ήταν στη θέση μου δεν θα το επισκεύαζε. Οπότε πάμε για αγορά καινούριου. Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό (κατηγορίας ανάλογης του παλιού) 8kg που να πωλείται σε προσφορά ή σε καλή τιμή;
https://www.skroutz.gr/s/2996136/Samsung-WF80F5E0W2W.html?from=recommendations
Χρήστο έχω αυτό σε 7κιλο εδώ και 2 χρόνια. Με 4-5 πλύσεις την εβδομάδα δεν έχω κανένα πρόβλημα. Λίγο φασαρία μόνο όταν τραβάει νερό.
https://www.skroutz.gr/s/6869340/Samsung-WW90J6410CW.html
Επίσης αυτο το έχει η αδερφή μου 6 μήνες τώρα επίσης απροβλημάτιστα.
 
κορυφαία,άριστος μηχανισμός αθόρυβο ακούνητο
https://www.kotsovolos.gr/site/hous...-machines/washing-machines/171231-lg-f4j5tn3w
το 7κιλο που έχουμε κλείνει 9 χρόνια
Έχω το προηγούμενο μοντέλο αν κρίνω από τα τεχνικά χαρακτηριστικα ...
Οπτικά είναι ακριβώς τι ίδιο!
Από το 2010 δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα με 5-6 πλυσεις την εβδομάδα!
 
Back
Top