"Δισκοπάθεια"

Αυριο, πρωτα ο Θεος, λεμε να παμε η παρεα να ριξουμε καμμια πουλα, να πιουμε και ενα καφε, ετσι για να φυγουν οι στεναχωριες..
Αλλωστε, οπως τα βλεπω, παλι θα εχουμε προβληματα με το κυνηγι, οποτε ας προλαβουμε κανενα ""μπαμ""......:(
 
Ερωτηση προς τους φιλους Κρητικους:
Υπαρχει σκοπευτηριο απο Αγ. Νικολαο-Σητεια-Ιεραπετρα, γιατι θα κατεβω σε καμμια 20αρια μερες κατα εκει??
 
Θα με κάνεις να την πάρω την shotkam εσύ.
Είσαι κακιά επιρροή. :)
Η μπαταρία αλλάζει ή όχι ;
Εσύ δεν επεμβαίνεις πουθενά... Η μπαταρία αλλάζει από εξουσιοδοτημένο πωλητή μόνο, μέχρι πέρυσι μόνο Αμερική, από πέρυσι κ στον αντιπρόσωπο στην Κύπρο... Εμένα είχε πάθει κοκομπλοκο κ η πλακέτα στα τρία χρόνια οπότε την έστειλα αναγκαστικά Αμερική τον Οκτώβρη... Πιο πολύ μου στοίχησε που έχασα κάτι δυνατά ημερήσια στον Έβρο...
Για την χρήση, την ποιότητα της εικόνας κ το ζουμ δεν έχει αντίπαλο, η ταλαιπωρία σε μια ζημιά είναι μεγάλη όμως...
 
Εβγαλα μια βολτα την καμερα να δουλεψει λιγο η μπαταρια κ να ξεφορτισει να μην μενει καιρο αχρησιμοποιητη...

Κ είπα να ερθω ρε Λιπτον , το σπας γρήγορα με σκουπα πριν την κορυφωση το 2 , ωραιος, αλλάζεις σε pull away σε αλλα πιατα, παλι ωραίος
 
Εσύ δεν επεμβαίνεις πουθενά... Η μπαταρία αλλάζει από εξουσιοδοτημένο πωλητή μόνο, μέχρι πέρυσι μόνο Αμερική, από πέρυσι κ στον αντιπρόσωπο στην Κύπρο... Εμένα είχε πάθει κοκομπλοκο κ η πλακέτα στα τρία χρόνια οπότε την έστειλα αναγκαστικά Αμερική τον Οκτώβρη... Πιο πολύ μου στοίχησε που έχασα κάτι δυνατά ημερήσια στον Έβρο...
Για την χρήση, την ποιότητα της εικόνας κ το ζουμ δεν έχει αντίπαλο, η ταλαιπωρία σε μια ζημιά είναι μεγάλη όμως...
Πάντως είναι πολυ ωραίο εργαλείο, βλέπεις ακριβώς τι κάνεις με το πιατο
 
Εσύ δεν επεμβαίνεις πουθενά... Η μπαταρία αλλάζει από εξουσιοδοτημένο πωλητή μόνο, μέχρι πέρυσι μόνο Αμερική, από πέρυσι κ στον αντιπρόσωπο στην Κύπρο... Εμένα είχε πάθει κοκομπλοκο κ η πλακέτα στα τρία χρόνια οπότε την έστειλα αναγκαστικά Αμερική τον Οκτώβρη... Πιο πολύ μου στοίχησε που έχασα κάτι δυνατά ημερήσια στον Έβρο...
Για την χρήση, την ποιότητα της εικόνας κ το ζουμ δεν έχει αντίπαλο, η ταλαιπωρία σε μια ζημιά είναι μεγάλη όμως...
Το μόνο μειονέκτημα που θεωρώ πως έχει είναι ότι τα βίντεο δεν είναι ωραία. Σε όλα τα άλλα είναι όπως τα λες. Ένας συνδυασμός μια σοτκαμ με μια gopro ειναι ο ιδανικός θεωρώ.
 
Για το μαθημα το ανεβασα ο δασκαλος της λεει να γερνει το κεφαλι κ να επωμιζει στο σαγονι
Κοιτα τι ωραια σβηνει το μπαμ , παταει κ γλυκα σβηνει , οσο για την επωμιση οι γυναικες επειδη εχουν συνηθως αντιθετη κυριαρχια καλο ειναι να ειναι ψηλα , δεν λεει να γερνει κεφαλι , λεει παρα πολλα τεχνικα ο κοους
 
Back
Top