"Δισκοπάθεια"

Τώρα σοβαρά πιστεύεις ότι θα έχω θέμα να το συνηθίσω;
Ναί.Μετά από τόσα χρόνια μ το ίδιο όπλο, ναί θα την ακούσεις καλά.Δεν θα πάει το "ακόντιο"σύννεφο, αλλά πιστεύω αν το έπαιρνες σήμερα και ξεκινούσαν οι αγώνες... 5+++ % κάτω.Δεν είναι λίγο.
Αν το ρίξεις πάνω από 3 μήνες τότε εντάξει.
Μέχρι να φέρεις κ να συνηθίσεις το καινούριο κοντάκι φτάνει.
Και μην νομίζεις ότι θα πείς στον κοντακά"κάνε copy paste το παλιό" και θα σου βγεί...Θέλει χρόνο γενικά.
 
Ναί.Μετά από τόσα χρόνια μ το ίδιο όπλο, ναί θα την ακούσεις καλά.Δεν θα πάει το "ακόντιο"σύννεφο, αλλά πιστεύω αν το έπαιρνες σήμερα και ξεκινούσαν οι αγώνες... 5+++ % κάτω.Δεν είναι λίγο.
Αν το ρίξεις πάνω από 3 μήνες τότε εντάξει.
Μέχρι να φέρεις κ να συνηθίσεις το καινούριο κοντάκι φτάνει.
Και μην νομίζεις ότι θα πείς στον κοντακά"κάνε copy paste το παλιό" και θα σου βγεί...Θέλει χρόνο γενικά.
Πάντως αυτό που δοκιμάζω τώρα.. με ρυθμιζόμενο κοντάκι είμαι στα ίδια νούμερα..
 
αυτό ακριβώς .
είναι η "κανονική" κίνηση όταν ακολουθείς το πιάτο.
το άλλο με τα "πηδηματάκια" με τα μάτια ήταν το παράξενο που είχαμε δει και λέγαμε τι είναι αυτό.


μπουχελμπα - ξεμπουχελμπα του την φόρεσε του πιστολιού. ;)

Και για εμένα φίλε Δημήτρη , είναι ασέβεια να μιλάς έτσι για έναν αθλητή που καταφέρνει να μπεί σε εξάδα τέτοιου τελικού . Πόσο μάλλον να κερδίζει και την πρώτη θέση απέναντι σε έναν γίγαντα του αθλήματος.
Και όπως έχουν πει , " η νίκη είναι τόσο μεγάλη όσο μεγάλος είναι ο αντίπαλος ".

respect στον Αιγύπτιο. .RESPECT.
Γιώργο μιλάς για ασέβεια επειδή τον ειπα μπουλχεμπα , το όνομα του δεν είναι αυτό ; γιατί έτρεξες να με κατηγορήσεις ;; επιπόλαιη η απάντηση σου φιλε, μου αρέσει παρα πολυ ο Χάνκοκ σαν σκοπευτής αλλά παντα σέβομαι τους παντες , το πιστολι παντως παιζει σε δικό του επίπεδο, κ δεν υπάρχει άλλος στον πλανητη να ρίχνει τέτοιο σκητ
 
Γιώργο μιλάς για ασέβεια επειδή τον ειπα μπουλχεμπα , το όνομα του δεν είναι αυτό ; γιατί έτρεξες να με κατηγορήσεις ;; επιπόλαιη η απάντηση σου φιλε, μου αρέσει παρα πολυ ο Χάνκοκ σαν σκοπευτής αλλά παντα σέβομαι τους παντες , το πιστολι παντως παιζει σε δικό του επίπεδο, κ δεν υπάρχει άλλος στον πλανητη να ρίχνει τέτοιο σκητ
mehelba.JPG


Mehelba άιντε να τον πούμε Μεχέλμπα
το μπουχέλμπα μου βγήκε σαν υποτιμητικό , κάτι σαν μπουχέ....α , οπότε φίλε μισό δικό μου λάθος , μισό δικό σου ..........;););)
 
Θα γίνει σαν τον όμιλο βολξβάγκεν, που σιγά σιγά, τους αγόρασε όλους.
Λόγω επαγγέλματος είχα διαβάσει πριν 15 χρόνια μία ανάλυση η οποία έλεγε ότι σε 20 χρόνια θα υπάρχουν μόνο 5 μάρκες αυτοκινήτων.
Τι βλακείες γράφουν , σχολίασα τότε εγώ ο έξυπνος.:(:(:(
 
Κλάμααααα... Τι να πει κανείς για τέτοιες εγκαταστάσεις;
Και να πεις Λεωνιδα ότι δεν έχουμε μέρη να γίνει κάτι ανάλογο ; Δυστηχως κοιτάνε τον τουρισμό του Greek salad και gyro (όχι ότι τα κατηγορώ αλοιμονο )αλλά γιατί να μην έχουμε και σκοπευτικό τουρισμό στο τέλος της κανονικής σαιζον ; Εδώ ένας Άγιος Δομήνικος κσι έχει αυτό αλλά θα μου πεις έχουν ριξει λεφτά Αμερικανοί , Ευρωπαίοι .
https://www.casadecampo.com.do/experiences/sports/shooting-center/
 
Και να πεις Λεωνιδα ότι δεν έχουμε μέρη να γίνει κάτι ανάλογο ; Δυστηχως κοιτάνε τον τουρισμό του Greek salad και gyro (όχι ότι τα κατηγορώ αλοιμονο )αλλά γιατί να μην έχουμε και σκοπευτικό τουρισμό στο τέλος της κανονικής σαιζον ; Εδώ ένας Άγιος Δομήνικος κσι έχει αυτό αλλά θα μου πεις έχουν ριξει λεφτά Αμερικανοί , Ευρωπαίοι .
https://www.casadecampo.com.do/experiences/sports/shooting-center/
Είμαστε πολύ πίσω σε θεματικό τουρισμό λόγω της κρίσης απ' το 2008-2009 κι έπειτα, αλλά και λόγω νοοτροπίας (ακόμα προσπαθούμε να ξεπουλήσουμε το συρτάκι, τον ήλιο και τη θάλασσα απ' το '60)..
 
Είμαστε πολύ πίσω σε θεματικό τουρισμό λόγω της κρίσης απ' το 2008-2009 κι έπειτα, αλλά και λόγω νοοτροπίας (ακόμα προσπαθούμε να ξεπουλήσουμε το συρτάκι, τον ήλιο και τη θάλασσα απ' το '60)..
Δεν πασχουμε απο ιδεες, απο αρτηριοσκληρωση των υπευθυνων πασχουμε, και μικροσυμφεροντα.
 
Back
Top