Γυαλιά προστασίας.

Oakley είχα και γω, με εναλλάξιμους φακούς, μέχρι που ένα πρωί τα ακούμπησα στον ουρανό του αυτοκινήτου και έφυγα .... .hit.
Από τότε είπα τέρμα τα ακριβά γυαλιά, έτσι και αλλιώς την πιστοποίηση της προστασίας την φέρουν και φθηνότερα. Απλά τα oakley παίζουν από βόλτα, σκοπευτήριο, οδήγηση, ψάρεμα, τα πάντα, είναι και μουράτα .my man.
 
μια τελευταια κουβεντα να πω , η σκοποβολή πηλινου η πουλιων είναι αθλημα των ματιων , με λιγα λογια , το βλέπεις καλυτερα το σπας καλυτερα λενε οι δάσκαλοι , επενδυση τα καλα γυαλια και όχι πολυτελεια , και το κυριοτερο , αν τα κρυσταλλα δεν είναι ποιοτικα καταστρέφονται τα ματια
 
Oakley είχα και γω, με εναλλάξιμους φακούς, μέχρι που ένα πρωί τα ακούμπησα στον ουρανό του αυτοκινήτου και έφυγα .... .hit.
Από τότε είπα τέρμα τα ακριβά γυαλιά, έτσι και αλλιώς την πιστοποίηση της προστασίας την φέρουν και φθηνότερα. Απλά τα oakley παίζουν από βόλτα, σκοπευτήριο, οδήγηση, ψάρεμα, τα πάντα, είναι και μουράτα .my man.
πολύ σωστα , παρα πολύ καλα γυαλια , το μονο μειονέκτημα ότι δεν εχουν την απολυτα ανετη εικονα των γυαλιων-μασκα στυλ Πιλα η Καστελανι , είναι τρομερα σημαντικο αυτό
 
πολύ σωστα , παρα πολύ καλα γυαλια , το μονο μειονέκτημα ότι δεν εχουν την απολυτα ανετη εικονα των γυαλιων-μασκα στυλ Πιλα η Καστελανι , είναι τρομερα σημαντικο αυτό
Τα έχω με τον φαρδύ φακο ( δεν θυμάμαι πώς λέγεται) και δεν αντιμετωπίζω κανένα παρόβλημα.
Απλά είναι λιγότερο μούρικα...
 
Μιας και το'φερε η κουβέντα παιδια, εγώ τώρα εκεί που ρίχνουμε με το κακό φόντο, όπου βλέπουμε σε βράχια έχω ένα ψιλοθεμα με τα γυαλιά. Έχω αυτά, Browning glaybuster πορτοκαλί
nc6F2ga.jpg

Και ήμουν ευχαριστημένος, οικονομικό αλλά έκανε καλά τη δουλειά του στο αλλο σκοπευτήριο με φοντο ουρανο, τώρα εκεί που βλέπουμε βράχια δεν ξέρω κάτι άλλο που θα βοηθούσε. Αν έχετε καμία πρόταση.
 
Μιας και το'φερε η κουβέντα παιδια, εγώ τώρα εκεί που ρίχνουμε με το κακό φόντο, όπου βλέπουμε σε βράχια έχω ένα ψιλοθεμα με τα γυαλιά. Έχω αυτά, Browning glaybuster πορτοκαλί
nc6F2ga.jpg

Και ήμουν ευχαριστημένος, οικονομικό αλλά έκανε καλά τη δουλειά του στο αλλο σκοπευτήριο με φοντο ουρανο, τώρα εκεί που βλέπουμε βράχια δεν ξέρω κάτι άλλο που θα βοηθούσε. Αν έχετε καμία πρόταση.
Θες να σου δοσο τα δικα μου σε κιτρινο να τα δωκημασεις;
 
Θες να σου δοσο τα δικα μου σε κιτρινο να τα δωκημασεις;
Ευχαριστώ Γιώργο μου αλλά έχω τα κίτρινα και με την ηλιοφάνεια με κουράζουν αμέσως και μου κάνουν ζαλάδα.
Τα εχω σε διάφανα, σκεφτόμουν οτι ίσως συμφέρει να αγοράσεις τα ίδια σε άλλα δυο χρώματα και ολα οκ
Θεόφραστε το κακό είναι ότι τα συγκεκριμένα δε βγαίνουν σε αλλά χρώματα παρα μονο σε πορτοκαλί, κίτρινο, διαφανές και μαύρο.
Θα πάω όμως κάποια στιγμή σ'ένα κατάστημα οπτικών να ρωτήσω αν φτιάχνονται έξτρα τζάμια για τον συγκεκριμένο σκελετό. Το χρώμα είναι αυτό που με προβληματίζει και τη χρειάζεται σε τέτοιο φόντο.
 
Back
Top