Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Από navaro έριξε κανείς τα 32αρια και 34αρια την περασμένη χρονιά;
2 χρονιές που έριξα τα 32αρια ήταν πολύ καλά. Σε ν7 μέχρι και -6 που τα έριξα γάζωναν. Δεν είναι για έναρξη. Από Οκτώβρη και μετά δεν είχα θέμα τουλάχιστον με το κλίμα εδώ πάνω.
 
2 χρονιές που έριξα τα 32αρια ήταν πολύ καλά. Σε ν7 μέχρι και -6 που τα έριξα γάζωναν. Δεν είναι για έναρξη. Από Οκτώβρη και μετά δεν είχα θέμα τουλάχιστον με το κλίμα εδώ πάνω.
Ευχαριστώ Λάζαρε!
Για τσίχλες το σκεφτόμουν και εγώ. Αν δουλεύει εκεί βόρεια σε τέτοιες θερμοκρασίες θα είναι ότι πρέπει για να σε καλύψει σε μια μέρα που κάποια φυσιγγια θα σε κρεμάσουν.
Εδώ κάτω σπάνια βλέπουμε πλέον τέτοιες μέρες
 
Καλημέρα σε όλους αγόρασα 2κουτια Remington nitro magnum 53γρ. από διαφορετικά καταστήματα στο δεύτερο κουτί είχε φυσίγγια που στο κέντρο ήταν λίγο πιο ανοικτά με αποτέλεσμα να χύνεται το άσπρο Μπάφερ. Έχουν θέμα; Το δεύτερο κουτί το πήρα από ίντερνετ και όταν μου ήρθε το είδα αλλιώς δε θα το επερνα 60+κάνει το κουτί και να έχει τέτοιο θέμα επιτρέπετε;
Παρε διαφανες βερνικι νυχιων και περασε τα εκει που εχουν την τρυπουλα...
 
Καλημέρα σε όλους αγόρασα 2κουτια Remington nitro magnum 53γρ. από διαφορετικά καταστήματα στο δεύτερο κουτί είχε φυσίγγια που στο κέντρο ήταν λίγο πιο ανοικτά με αποτέλεσμα να χύνεται το άσπρο Μπάφερ. Έχουν θέμα; Το δεύτερο κουτί το πήρα από ίντερνετ και όταν μου ήρθε το είδα αλλιώς δε θα το επερνα 60+κάνει το κουτί και να έχει τέτοιο θέμα επιτρέπετε;
Έχω Remington που το μπαφερ έχει λιώσει πάνω στο αστέρι κατά το ρελιασμα.Καλο είναι να ανοίγουμε το κουτί όταν δεν έχει ασφάλεια και να βλέπουμε τι αγοράζουμε.
 
Στην μαξους δεν έχω βάλει ακόμα αμερικανικό φυσιγγι. 5 χρόνια τωρα. Τους παίρνω το κεφάλι με b&p .yelling.
Άστον να λέει...τις προάλλες με ρώτησε αν έχω ακούσει τίποτα για καγκουρό στην Στερεά.Ειναι μεγάλοι οι λαγοί και ζηταγε μπίλιες να τους κρατάει.
 
Έχω Remington που το μπαφερ έχει λιώσει πάνω στο αστέρι κατά το ρελιασμα.Καλο είναι να ανοίγουμε το κουτί όταν δεν έχει ασφάλεια και να βλέπουμε τι αγοράζουμε.
Η ρεμι έβαζε στο αστέρι κάτι σαν βερνίκι για αδιαβροχοποιηση ίσως να ταν και αυτό
 
Έχω Remington που το μπαφερ έχει λιώσει πάνω στο αστέρι κατά το ρελιασμα.Καλο είναι να ανοίγουμε το κουτί όταν δεν έχει ασφάλεια και να βλέπουμε τι αγοράζουμε.
Έτσι μπλαιντφολντ αγόρασα κ εγώ τα ντουμπλεξ 4-6 10αδα κ όταν το άνοιξα όλοι οι παφυλες ήταν φουλ στη σκουριά‼️ευτυχώς έχω ποδαρια αντί για μυαλό‼️
 
Έτσι μπλαιντφολντ αγόρασα κ εγώ τα ντουμπλεξ 4-6 10αδα κ όταν το άνοιξα όλοι οι παφυλες ήταν φουλ στη σκουριά‼️ευτυχώς έχω ποδαρια αντί για μυαλό‼️
αυτα πρεπει να ηταν 20 χρονων και!!!!αλλα η τιμες στα υλικα ανεβηκαν . . . . .big smile.
 
Δεν θα έπρεπε να χύνεται το μπαφερ όχι... Δύο λύσεις έχεις... Η το γυρνάς πίσω ( εγώ αυτό θα έκανα) για τα χρήματα που εχει η αν δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα βάζεις με το δάχτυλο σου μια μυτιτσα σιλικόνη ίσα ίσα να κλείσει η τρύπα να μην χύνεται το μπαφερ...

Έχεις ξετιναξει όλα τα σμ από αλευρα και σιτηρά.τα νεροπιστολα σου θέλουν αλευρα και δημητριακά για να βγάλεις μια τουφεκιά στα 20 metri?Ω ρε φίλε μου.παρε corn flakes να δεις άσπρη μερα
 
Έχεις ξετιναξει όλα τα σμ από αλευρα και σιτηρά.τα νεροπιστολα σου θέλουν αλευρα και δημητριακά για να βγάλεις μια τουφεκιά στα 20 metri?Ω ρε φίλε μου.παρε corn flakes να δεις άσπρη μερα
Έχω μασει τσάι για τη γούνα σου να βάλεις κ στην κωλοτσεπη... Μην ταιριάξει μόνο κ μπω στο καράβι πρόσεχε... :cool:
 
Έχω μασει τσάι για τη γούνα σου να βάλεις κ στην κωλοτσεπη... Μην ταιριάξει μόνο κ μπω στο καράβι πρόσεχε... :cool:
Λεβεντακο μου,αυτό για το καράβι τ'ακουω χρόνια!
Μάλλον μπαζει νερά και του έκοψαν το απόπλου...🥴
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top